Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Platimum bez wodotrysków za 79zł!

 

Universe 59zł + 20zł paczka Canal+ poza promocją

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje/universeplus

 

 

Oferta promocyjna. Po okresie promocyjnym opłata to 20 zł/mies. Wyłączenie możliwe po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta.

Kanały: Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal , dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +.

 

CZYLI NOWY KLIENT MA PLATYNĘ ZA 79 zł miesięcznie i krótszą umowę na 12 miesięcy ?!

 

Jaja sobie z nas robią, obecnych abonentów, wciskając to samo za 99 zł miesięcznie na 1,5 roku ?!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Oferta promocyjna. Po okresie promocyjnym opłata to 20 zł/mies. Wyłączenie możliwe po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta.

Kanały: Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal , dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +.

 

CZYLI NOWY KLIENT MA PLATYNĘ ZA 79 zł miesięcznie i krótszą umowę na 12 miesięcy ?!

 

Jaja sobie z nas robią, obecnych abonentów, wciskając to samo za 99 zł miesięcznie na 1,5 roku ?!!

 

O kurde.. jak to jest prawda to niezłe jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Umowa kończy mi się w maju, mam pakiet CANAL+ Start HD. Przed świętami wysłałem do nich wypowiedzenie za potwierdzeniem odbioru oraz żeby mi wskazali gdzie mam zwrócić sprzęt. Chciałbym dla uzyskać w rozmowie, gdy zwrócą się do mnie coś takiego: Platinum + Multiroom = 110 zł. W Multiroomie chciałbym 1 dekoder z nagrywarką i 2 zwykłe HD. Pytania do Was są takie: Czy jest szansa że zejdą z ceny za kupno dekoderów (wynajem też wchodzi w grę). Czy mogę liczyć na aneks umowy i czy "podpiszę" ją przez telefon czy w punkcie (nie chcę być oszukanym, jakieś drobne maczki itp.). No i przede wszystkim o czym nie można zapomnieć podczas rozmowy, na czym się skupić i o co zapytać. Chcę się dobrze do tej rozmowy przygotować, mam już pewien plan, ale wolę jeszcze zasięgnąć Waszej porady. Z góry wielkie DZIĘKI!. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o krótką odpowiedź. Ojciec ma Cyfrę+ z umową " Cyfra+ Powrót " do 03.2014. Ma dekoder swój ( Technisat ) + moduł astoncrypt 2.26. Czy jeśli teraz przejdzie do NC+, to może zostać do końca umowy przy swoim sprzęcie , czy ( w momencie przejścia ) musi wziąć nowy dekoder NC+. Wiem,że gdzieś o tym było, ale proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecajcie się - dla mnie to ewidentnie pomyłka na stronie internetowej - pozostałość po poprzedniej ofercie gdzie 20 zł było za kanały family po okresie promocyjnym. Jakby ktoś zadzwonił że chce taką ofertę to pewnie zostałby sprowadzony na ziemię. Wystarczy spojrzeć na wyższe pakiety - ceny utrzymane. Ale jak ktoś się by skusił i miałby ochotę - to niech próbuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ernet nie musi brać sprzętu od NC+ , może zostać przy swoim do końca umowy . Czy przy nowej umowie zażądają przejścia na ich sprzęt tego nikt nie wie ;)

 

@Piotrmal podniecamy się dokładnie tak samo jak i Ty ... więc zamiast pisać jak do kolegów spod trzepaka mógłbyś się skupić na sferze merytorycznej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czekajcie na zmianę regulaminu. Przecież to ewidentny błąd na stronie, tak jak pisze piotrmal6666. Gdyby to nie był błąd, to napiszcie mi proszę po co byłby ten pakiet Silver, który wychodziłoby, że jest identyczny jak Universe tylko 20zł droższy

 

W silverze masz dwa familijne na stałe i nie możesz dobrać paczki canal plusów po promocji więc to nie jest to samo. Trzeba poczekać może będzie to prawda - oby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - jest nawet POGORSZENIE oferty. Popatrzyłem sobie na platinum - bo w coś takiego celuję jak się opamiętają z cenami - teraz już nc+Go bezłatnie tylko do końca kwietnia, a było - w cenie. A więc nc+ idzie w stronę podnoszenia cen. A więc - rozum im odjęło do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...