Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szybkie pytanko: wysyłać wypowiedzenie? Teraz mam w n pakiet za 54, widzę że tu dostają niektórzy Universe+ za 49 zł czy też 49 zł na pół okresu i 59 na drugie pół i taka właśnie oferta by mnie interesowała. Czy zostawić im na stronie numer do siebie i czekać na odpowiedź nie wypowiadając umowy? Czy może samemu zadzwonić już teraz i jeśli nie zgodzą się na to co chcę to dopiero wówczas wysłać wypowiedzenie? :)

49 na 9m+59na kolejne 9m to standard oferta

Tu mowa o uzyskaniu universal+ na 12/18 m + dodatkowo hbo /Na 6m/ lub filmów / na 6m/ lub historyka na cały okres - w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, ktore zadawalem nie raz konsultantom, ale odpowiedzi nie dostalem. Co z ludzmi ktorzy skozystali z promocji na EURO 2012. Ile Polska zdobyla goli tyle miesiecy za free. Pozniej sie okazalo ze darmowe 2 miesiace beda na koniec umowy. Umowa konczy mi sie w sierpniu i co z moimi dwoma miesiacami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to co masz, to po wypowiedzeniu spokojnie dostaniesz C+Platinum za 99,-

A bez wypowiedzenia nie ma szans na taką cenę? Ktoś gdzieś wspominał, że po wypowiedzeniu może być kłopot z zawarciem nowej umowy na tym samym adresie natychmiast. To są jakieś żarty... brak mi słów. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bez wypowiedzenia nie ma szans na taką cenę? Ktoś gdzieś wspominał, że po wypowiedzeniu może być kłopot z zawarciem nowej umowy na tym samym adresie natychmiast. To są jakieś żarty... brak mi słów. :evil:

To nie są żarty. Przecież Cyfra już dawno zauważyła, ze wielu abonentów stosuje zabieg wysyłania wypowiedzeń w celu uzyskania silniejszej pozycji przetargowej. Dawno temu też wysłałem, bo zmieniałem adres zamieszkania na taki, gdzie Cyfra już była, więc wiem, jacy chojni się stawali. Taka klauzula broni ich interesów przed osobami nadużywającymi wypowiedzeń w celu poprawienia pozycji negocjacyjnej. Zresztą były takie czasy, że tylko nowi abonenci mogli liczyć na ekstra oferty. Teraz są to bodajże dwa miesiące, ale chyba było o wiele więcej. To jest w pewnym sensie wojna :)

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum/99zł/18msc dają raczej bez problemu. Swoją drogą to ja dziś też wypowiadam 2 umowy. :)

 

Dobrze, że napisałeś raczej :) Mam WPT+HBO+nPremium+nSeriale i teraz w śmiesznym piśmie oferta C+Platinum+HBO za 129zł. Jak chce bez HBO to 119zł. Innych opcja dla mnie nie ma. Heh, elastyczność..... :read:

Mówię im dajcie mi Platyne za 99zł.....nie ma takiej mozliwości, a inne jeszcze opcje.....brak.

No to dziś leci wypowiedzenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

otrzymałem propozycję migracyjną CANAL+ Silver (21) za 64zł. Do niedawna miałem pakiet N-ki a'la Świat HD (promocja Wielka Rewolucja, czy coś takiego) za 48zł + nPremium przez pierwsze 6m-cy za 0zł, a teraz przez kolejne 6 m-cy 10zł/mc. Generalnie nPremium, to tylko powtórki, nie licząc meczy LM. Czy oferta, która mi przedstawiono jest w miarę sensowna? Wypowiedzenie mam w ręku i pewnie je wyślę. Chciałbym, aby wysokość abo pozostała na poziomie 50zł. Chyba, że te kanały C+ są naprawdę warte płacenia kilkunastu zł więcej /mc? No pod warunkiem, że się je ogląda, oczywiście ;)

 

Pozdrawiam,

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Guit Czy Silver będzie lepszy od nPremium, tego nie wiemy.

 

Plusy nPremium to były najlepsze mecze Ligi Mistrzów i premiery kilku wytwórni filmowych, choć niektórzy pisali o pseudo premierach, w Silver dostaniesz słabsze mecze LM oraz zapewne filmy po 6-7 miesiącach od daty premiery na głównym C+, dostaniesz ligę polską, francuską i hiszpańską bez najlepszych meczów typu Grand Derbi. Czy warto sam sobie odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy uda im się ukrócić proceder wypowiadania umów w celu uzyskania lepszej pozycji negocjacyjnej, aby go ukrócić musieliby zaprzestać oferowania lepszych warunków osobom wypowiadającym.

Sam jestem ciekaw. Na razie wygląda na to, że poza nielicznymi ekstra ofertami (nie wiadomo, czy prawdziwymi), bywalcy tego forum dostają standardowe oferty różniące się od ofert dla nowych o góra 20 zł. Myślę, że warto w tym temacie zapytać nkowiczów, bo wygląda na to, ze to reguły n obowiązują w nowej platformie.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak to jest, bo już się pogubiłem.

 

Oferta migracyjna Plat+HBO+netVOD

Do netVOD muszę mieć przynajmniej turboboxa, czyli muszę mój nbox 250 GB wymienić, bo nie obsługuje netVOD. Teraz niech ktoś mi powie czy za darmo wymieniają na turbobox/mediabox ? Czy będą kazali płacić aktywację/dzierżawę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam kopercie wypowiedzenie i jutro jak tylko otworzą pocztę to Cyfro+ żegnaj...

Patrząc na to co masz, to po wypowiedzeniu spokojnie dostaniesz C+Platinum za 99,-

Nie wiem, czy to Cię satysfakcjonuje, ale na razie taniej nie ma.

 

Swoja droga zenujaca oferta, w tej cenie do niedawna mialem npremium, hbo, filmbox, nseriale i multiroom w cenie. A teraz chca doslownie ludzi naciac na taka stawke, z jednym pakietem premium i bez prawie TUZINA KANALOW ktore byly ostatnio!!! Na dodatek co lepsze kanaly zwykle w formie niegwarantowane. Jestem przerazony ze mimo wszystko sa na to chetni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę powiedzcie, tylko jakąś w miarę pewną informację, dla abo Cyfry jaka obecnie jest najlepsza oferta na migrację z Optimum do Platinum koniecznie z MR na cameleonach i starym sprzęcie?

 

Urwię się 99 z MR czy może nawet 89 z MR?

 

Albo jeszcze inaczej. Na [beep] mi te ich vody i inne wynalazki.

 

Mogę im zaproponować Universe + paczka Canalów z MR, niech mi to dadzą za 79zł?

 

I jestem [beep] zadowolony. Czy nie można na mniejszy jakby pakiet zejść?

 

MR kosztuje 10zł. Ile kosztuje paczka C+? Można ją osobno kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...