Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekam może do 10 kwietnia, jak sami nie zadzwonią to spróbuję jeszcze sam zadzwonić a jeśli nie da rady to wyśle wypowiedzenie do 19 jest czas. Ciekaw jestem tylko czy ze względu na ten ogólny szum o kiepskiej ofercie sami coś zmienią czy już taka oferta zostanie.

Wyslij wypowiedzenie i czekaj. Pare dni przed wygasnieciem umowy sie z nimi skontaktuj, ale znając zycie sami zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Niedawno odebrałem pismo od nc+, obecnie jestem abonamentem n. Aktualnie płacę za Full z npremium i hbo + multiroom premium 120zł. Aktualnie zaproponowali mi Canal+ Platinum + HBO za 129zł tylko że nie ma tam nic o multiroom. Co sądzicie jest możliwość wynegocjować chociaż w tej cenie multiroom gratis i umowe na 12 miesięcy a nie na 18 ?Próbowałem się dodzwonić ale bezskutecznie. Co proponujecie ?

 

Ja dostalem podobna oferte tez bez info odnosnie MR. Z jednym wyjatkiem - w tej cenie trace dostep do Cinemax, Filmbox, Picturebox i VODow. Niech sie gonia! :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem identyczną oferte jak Ty. Tyle samo płace co Ty za n. Też nie mam zadnej wzmianki o MR..

Mam jeszcze pytanie dla bardziej zorientowanych. Czy mogę nie przyjać tej oferty za 129 zł Canal+ Platinum + HBO a wziaść sam Canal + Platinum z multiroomem za cene 119zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem identyczną oferte jak Ty. Tyle samo płace co Ty za n. Też nie mam zadnej wzmianki o MR..

Mam jeszcze pytanie dla bardziej zorientowanych. Czy mogę nie przyjać tej oferty za 129 zł Canal+ Platinum + HBO a wziaść sam Canal + Platinum z multiroomem za cene 119zł?

Jasne, że tak. Taki pakiet dla migrujących z cyfry jest dostępny za 109 zł (dla nkowiczów, zdaje się, że za 99 z ich wersją MR).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeczytałem następujący wpis na forum canal + :

 

"Dotychczas miałem w cyfrze (OPTIMUM HD) canal+ i HBO za 71.

Po migracji Platinum 79+20zł HBO

na 12 miesięcy! Z tym, że HBO tylko przez 6 miesięcy."

 

Raczej taka migracja w tej cenie jest nierealna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiesz liczyć? to to samo co platinium za 99 zł plu HBO na 6 miesięcy:) Można równie dobrze powiedzieć 1 zł za platinium plus HBO za 98 zł:)

 

Jak masz równie "inteligentne " odpowiedzi pisać ......to może lepiej zamilcz.

Chodzi o cenę platyny 79 zł a nie dobrania do niej HBO za 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiesz liczyć? to to samo co platinium za 99 zł plu HBO na 6 miesięcy:) Można równie dobrze powiedzieć 1 zł za platinium plus HBO za 98 zł:)

 

Jak masz równie "inteligentne " odpowiedzi pisać ......to może lepiej zamilcz.

Chodzi o cenę platyny 79 zł a nie dobrania do niej HBO za 20 zł.

 

to taki sprytny Myk marketingowy:) W który sami się daliście wrobić. Sam pracując w różnych call center używałem czegoś takiego. Chcesz 100 darmowych minut za 5 zł? proszę bardzo, ale tylko w pakiecie z 5000 SMS-ami za 100 zł. Chcesz platynę za 79 zł? Proszę bardzo, ale tylko z HBO za 20 zł.

 

I powiem wam, że na takie coś wiele osób idzie:) Niby płacisz tyle samo, a wydaje Ci się taniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taki sprytny Myk marketingowy:) W który sami się daliście wrobić. Sam pracując w różnych call center używałem czegoś takiego. Chcesz 100 darmowych minut za 5 zł? proszę bardzo, ale tylko w pakiecie z 5000 SMS-ami za 100 zł. Chcesz platynę za 79 zł? Proszę bardzo, ale tylko z HBO za 20 zł.

Zara, zara... coś mi tu z tym mykiem nie pasi. Znaczy, chcesz powiedzieć, że przez drugie pół roku będzie płacił dwie dychy za HBO, którego nie będzie już mógł oglądać?! No... rewelacyjny ten marketing! :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MartaBB, masz to rozumieć tak, że jeżeli do 19.04. br nie wypowiedz umowy z powodu braku akceptacji tej propozycji migracyjnej, to wejdzie ona w życie z dniem 01.05. br i umowa przedłuży się na 18 m-cy. Co do kanałów, to będziesz miała tylko Canal+ Family HD i Canal+ Family 2 HD, czyli te najsłabsze z całej oferty Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...