Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

obecnie mam N-ke z NPremium, HBO (i Filmbox) i MR za 119 PLN.

 

Nikt do mnie na razie nie dzwonił. Dostałem jednak pismo Canal+ Gold + HBO + nVOD+ i HBO OD za 119 PLN.

Zadzwoniłem aby się poinformować. Zeszli z cena na 109 PLN + 20 PLN za MR.

Ja mam podobną sytuację. Płacę podobnie, podobne łajno pismem mi chcą wcisnąć. Na infolinii dostałem super ofertę platinium za 129zł! + 20 MR.

Max. zeszło w dół do 109+20za MR.

 

Takie 119 bym był w stanie zapłacić za Platinium+HBO+MR bez jakiś extra opłat za dekodery :)

A ja za to samo jestem w stanie zapłacić max 99 zł

 

Więcej niż 99 zł za Platinium+HBO+MR od mnie też nie dostaną, żabojady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legendy o 600 ofertach to bez jednego zera, 60 ofert to bym uwierzyć.

 

600 ofert może być ale teraz mają pewnie tylko z 5% kombinacji dostępnych żeby nałowić jeleni na jak najwyższe opłaty. Później będą włączać coraz więcej kombinacji albo wyłączą te i włączą inne z niższymi cenami, zobaczycie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legendy o 600 ofertach to bez jednego zera, 60 ofert to bym uwierzyć.

 

To zostalo moim zdaniem zle zrozumiane.

Chodzilo o to, ze aktualnie istnieje 600 roznych ofert/promocji (n i c+), ktore musza byc zmigrowane do aktualnej oferty.

A nie, ze nc+ ma przygotowane 600 roznych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem:

Superpremium + HBO - 99

Dekoder - 10

Mam

Gold + HBO - 109

Dekoder - 0

Czyli finansowo bez zmian. Umowa na 18 miesięcy.

Negocjacje trwały ok. 5 minut - dłużej mi się nie chciało gadać, być może mógłbym wytargować więcej ale zależało mi na filmach a nie na sporcie. Pakiet włączony po 20 minutach. W C+ byłem 11 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Więcej niż 99 zł za Platinium+HBO+MR od mnie też nie dostaną, żabojady

 

Policzmy wiec. Platinum 119 + HBO 20 + MR 20 = 159 PLN.

Powiedz mi, dlaczego mieli by podarowac tobie prawie 40%?

Badzmy realistami, jesli chce sie miec nc+ juz teraz, trzeba bedzie zapewne troche dorzucic.

Alternatywa jest wypowiedzenie umowy i odczekania paru miesiecy.

 

Ja czekac nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Więcej niż 99 zł za Platinium+HBO+MR od mnie też nie dostaną, żabojady

 

Policzmy wiec. Platinum 119 + HBO 20 + MR 20 = 159 PLN.

Powiedz mi, dlaczego mieli by podarowac tobie prawie 40%?

Badzmy realistami, jesli chce sie miec nc+ juz teraz, trzeba bedzie zapewne troche dorzucic.

Alternatywa jest wypowiedzenie umowy i odczekania paru miesiecy.

 

Ja czekac nie zamierzam.

 

Dlaczego? 107+20+20=147. Ja to mam za 65, policz sobie ile to jest procent niżej, a ja Ci powiem, że gdybym dalej miał zostać na podobnym rabacie to za to co piszesz płaciłbym RÓWNE 70 złotych. (-56%)

Tak, tak... Patrząc od drugiej strony wychodzi więc na to, że robimy im wielką łaskę płacąc 99 złotych za Platynę, HBO, MR i Pace'a.

 

99 zł za Platinium+HBO+MR+Pace to rozsądna oferta dla obu stron. To jest bazowa kwota dla najbardziej wytrwałych negocjatorów. Wyżej nikt rozsądny tego nie powinien nawet ruszać. Ja 34 złote więcej dam za LM, LE i HBO. Tyle to jest dla mnie warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Więcej niż 99 zł za Platinium+HBO+MR od mnie też nie dostaną, żabojady

 

Policzmy wiec. Platinum 119 + HBO 20 + MR 20 = 159 PLN.

Powiedz mi, dlaczego mieli by podarowac tobie prawie 40%?

Badzmy realistami, jesli chce sie miec nc+ juz teraz, trzeba bedzie zapewne troche dorzucic.

Alternatywa jest wypowiedzenie umowy i odczekania paru miesiecy.

 

Ja czekac nie zamierzam.

 

Dlaczego, bo ich platforma telewizyjna jest niesamowicie krytykowana, takiej krytyki jeszcze nie było, pierwszo tłumaczyli się że ludzie niezrozumiali ich wspaniałej oferty, wizerunek (Pr) w dzisiejszych czasach jest najważniejszy, a oni go za własne życzenie zni[beep]i i dlatego właśnie pójdą nam na rękę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego? 107+20+20=147. Ja to mam za 65, policz sobie ile to jest procent niżej, a ja Ci powiem, że gdybym dalej miał zostać na podobnym rabacie to za to co piszesz płaciłbym RÓWNE 70 złotych. (-56%)

Tak, tak... Patrząc od drugiej strony wychodzi więc na to, że robimy im wielką łaskę płacąc 99 złotych za Platynę, HBO, MR i Pace'a.

 

99 zł za Platinium+HBO+MR+Pace to rozsądna oferta dla obu stron. To jest bazowa kwota dla najbardziej wytrwałych negocjatorów. Wyżej nikt rozsądny tego nie powinien nawet ruszać. Ja 34 złote więcej dam za LM, LE i HBO. Tyle to jest dla mnie warte.

 

Czyli najwyrazniej mylilem sie i po swietach bede inaczej z nimi rozmawial.

Przy czym zauwazylem (o czym juz wczesniej pisalem), ze najwyrazniej abo c+ dostaja duzo lepsze propozycje niz ci z n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebralem do kupy wiekszosc "swietnych propozycji" dla migrujacych i wyglada to tak:

 

comfort 39 zl 18 miesiecy - oferta promo standard

 

universe 49 zl 18 miesiecy

universe 49 zł 9 m/ 59 zł 9m

universe 59 zl 18 miesiecy - oferta promo standard

 

silver 64 zl 18 miesiecy

silver 69 zl 18 miesiecy

silver 79 zl 18 miesiecy - oferta promo standard

 

gold 89 zl 18 miesiecy

gold 99 zl 18 miesiecy - oferta promo standard

gold + HBO 119 zl 18 miesiecy

gold + HBO 119 zl /9m 129 zł /9m

 

platinum 99 zl 18 miesiecy

platinum 109 zl 18 miesiecy

platinum 119 zl 18 miesiecy - oferta promo standard

plat + HBO 129 zl 18 miesiecy

plat + HBO 149 zl 18 miesiecy

 

all inclusive 179 zl 18 miesiecy

all inclusive 199 zl 18 miesiecy - oferta promo standard

 

prosze o informacje czy dostal ktos korzystniejsze oferty niz te ktore tu wpisalem ...kraza legendy ze ofert jest az 600set :lol: .

Nie bede ukrywal ze interesuje mnie sam pakiet platinum ale realna cena jaka moge za niego dac to 79 zl - dostal ktos taka propocyzje?

 

Melduję uprzejmie, że po wypowiedzeniu umowy z winy nadawcy (uznane) - umowa kończy się juto - dostałem ofertę UNIVERSE+ na 12 miesięcy za 49 PLN + paczka FILMBOX na 6 m-cy free. Oferta z piątku - nie przyjąłem - "negocjator" z Działu Utrzymania Klienta zapytał,czy może zadzwonić we wtorek Wyraziłem zgodę, ale parcia na przedłużenie umowy nie mam. W zapasie mam Mini PC na którym hula w**b.tv oraz tuner DVBT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozesz wrzuc tutaj wzor swojego pisma, jezeli Tobie je zaakceptowali to innym tez beda musieli

 

Proszę:

 

Imię i nazwisko: M-c ..... dn.__.04.2013 r.

adres Egz nr

PESEL

tel.

Nr Umowy:

Nr Abonenta:

mail:

 

 

ITI Neovision Sp. z o. o.

ul. Josepha Conrada 37

31-357 Kraków

 

Wypowiedzenie umowy z winy nadawcy

 

W związku z komunikatem otrzymanym od Was na fakturze elektronicznej o zmianie oferty programowej platformy "n" (ITI Neovision Sp. z O.O.) z dniem 1 oraz 5 kwietnia br. i moim brakiem akceptacji dla tych zmian, działając na podstawie zapisu regulaminu świadczenia usługi, zgodnie z Rozdz. V, ust. 8 Regulaminu oraz zgodnie z Dz.U.2000.22.271, niniejszym korzystając z przysługującego mi prawa rozwiązuję umowę dostępu do oferty telewizji nowej generacji "n" bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Informuję ITI Neovision Sp. z O.O. o odebraniu Wam prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i na podstawie art. 32, ust. 1, pkt. 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie Danych Osobowych proszę o niezwłoczne ich wykasowanie z baz danych ITI Neovision Sp. z O.O. i spółek powiązanych z dniem zakończenia wypowiadanej umowy.

Proszę także o pisemne potwierdzenie rozwiązania umowy wraz z rozliczeniem mojego konta abonenckiego nr:xxxxxxxxxxxxxxxx, jak również wskazanie miejsca zwrotu dekodera

 

Oparte na wzorze innego usera tego forum z własnymi uzupełnieniami.

Powodzenia w walce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz npremium mają abonenci n-ki , Ty jako były abonent Cyfry nigdy nie miałeś dostępu do npremium i mieć go nie będziesz , z prostej przyczyny , nc+ nie ma w ofercie npremium , więc przykro mi ale nie obejrzysz meczu Barcy czy tam Realu w LM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Legendy o 600 ofertach to bez jednego zera, 60 ofert to bym uwierzyć.

 

To zostalo moim zdaniem zle zrozumiane.

Chodzilo o to, ze aktualnie istnieje 600 roznych ofert/promocji (n i c+), ktore musza byc zmigrowane do aktualnej oferty.

A nie, ze nc+ ma przygotowane 600 roznych ofert.

 

A jak Twoim zdaniem można inaczej to zrozumieć?

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ju ... omocyjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legendy o 600 ofertach to bez jednego zera, 60 ofert to bym uwierzyć.

 

To zostalo moim zdaniem zle zrozumiane.

Chodzilo o to, ze aktualnie istnieje 600 roznych ofert/promocji (n i c+), ktore musza byc zmigrowane do aktualnej oferty.

A nie, ze nc+ ma przygotowane 600 roznych ofert.

 

A jak Twoim zdaniem można inaczej to zrozumieć?

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ju ... omocyjnych

 

Ok, tego nie czytalem. Gdzies czytalem streszczenie tego artykulu i tam bylo to inaczej ujete.

Wycofuje sie z tego i dziekuje za sprostowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś osobny temat o oszustwach konsultantów na infolinii nc+ ? Konsultant podczas rozmowy zaproponował Platyne + HBO w cenie 129 , negocjowalem cenę i po kilkuminutowej konsultacji z przelożonym( o ile takowa miala miejsce) stwierdzil że może mi zaproponować taką ofertęczyli 119 za Platinum+HBO. Powiedzialem że sie zastanowię i ewentualnie zadzwonię sobie w innym terminie. Wykonalem tel.odebrala Pani konsultantka , dlugo wmawiala że nie ma takiej propozycji dlanie Platinum + HBO za 119 .Przekonywałem ze na takową ofertę zgodzil się dzien wczesniej konsultant tak że wszystko da sie zrobic no i po okolo 3o minutowych negocjacjach "przemila" Pani potwierdzila że jednak jest taka promocja dla mnie za 119 pln. Zapytalem się czy aby na bank platinum +HBO - ??? Potwierdzila , odczytala regulkę ja sie zgodzilem chociaż wiem ze cena nie jest powalająca tym bardziej że mialem old fulla za 99 pln. Po kilku minutach paczka canal+świecila. nie świecila mi HBO OD. Zadzwonilem na infolinie i okazalo sie ze mam w systemie umowę na Platinum za 119 na 18 miesięcy a więc dlużej niz nowi abonenci. Oczywiście zlożyłem reklamację telefonicznie a we wtorek wysylam odstąpienie od umowy czy też wypowiedzenie w związku z - art. 286 § 1 kk .W końcu dla własnych korzyści (i korzyści firmy - w celu osiągnięcia korzyści majątkowej) Pani W......... wprowadziła mnie w błąd a doslownie oszukala tak że uważajcie. Jestem ciekaw ilu tak zostalo naciągniętych a ilu zareaguje od razu lub tez wogole. Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebralem do kupy wiekszosc "swietnych propozycji" dla migrujacych i wyglada to tak:

 

comfort 39 zl 18 miesiecy - oferta promo standard

 

universe 49 zl 18 miesiecy

universe 49 zł 9 m/ 59 zł 9m

universe 59 zl 18 miesiecy - oferta promo standard

 

silver 64 zl 18 miesiecy

silver 69 zl 18 miesiecy

silver 79 zl 18 miesiecy - oferta promo standard

 

gold 89 zl 18 miesiecy

gold 99 zl 18 miesiecy - oferta promo standard

gold + HBO 119 zl 18 miesiecy

gold + HBO 119 zl /9m 129 zł /9m

 

platinum 99 zl 18 miesiecy

platinum 109 zl 18 miesiecy

platinum 119 zl 18 miesiecy - oferta promo standard

plat + HBO 129 zl 18 miesiecy

plat + HBO 149 zl 18 miesiecy

 

all inclusive 179 zl 18 miesiecy

all inclusive 199 zl 18 miesiecy - oferta promo standard

 

prosze o informacje czy dostal ktos korzystniejsze oferty niz te ktore tu wpisalem ...kraza legendy ze ofert jest az 600set :lol: .

Nie bede ukrywal ze interesuje mnie sam pakiet platinum ale realna cena jaka moge za niego dac to 79 zl - dostal ktos taka propocyzje?

 

Melduję uprzejmie, że po wypowiedzeniu umowy z winy nadawcy (uznane) - umowa kończy się juto - dostałem ofertę UNIVERSE+ na 12 miesięcy za 49 PLN + paczka FILMBOX na 6 m-cy free. Oferta z piątku - nie przyjąłem - "negocjator" z Działu Utrzymania Klienta zapytał,czy może zadzwonić we wtorek Wyraziłem zgodę, ale parcia na przedłużenie umowy nie mam. W zapasie mam Mini PC na którym hula w**b.tv oraz tuner DVBT.

dostałem 89 zł platyne i hbo gratis na 6 miechów ale wszyscy mysla że sciemniam niech sobie ktoś myśli co chce rozmowe mam nagraną poinformowałem że nagrywam przyjdzie mi umowa będzie coś innego napisane to nie podpisze platyna jest ica wyświetlona więc czekam na umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...