Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

steve692 napisał(a)

:witam serdecznie

dzisiaj migrowałem do NC+.Umowa do końca marca

Otrzymałem platinum za 99pln

multiroom dwie karty 0pln

HBO 6miesięcy gratis potem 20pln lub rezygnacja

dekodery cyfry 0pln

umowa na 12 miesięcy

 

w sumie temat do przyjęcia, ale mam kilka pytań:

1. migracja z C+, co z dekoderami

2. multiroom 2 karty - to niby masz teraz nowe dekodery i mus posiadanie kabla?

 

Ja mam teraz C+ do końca maja i wiadomo jak co roku trzeba się użerać z konsultantami po złożeniu wypowiedzenia :( - dla mnie to farsa, tak jakby nie mogli zaproponować czegoś rozsądnego. Mam 2 dekodery jeden PACE drugi Philips i kartę główną oraz MR za 0zł płacę za prawie superpremium 111zł

 

Te 99zł za platynę, pozostaję przy moich dekoderach po C+, do tego mam dodatkową kartę MR, do 6miesięcy HBO później albo 20zł albo bye i umowa na 12 miechów było by do przyjęcia i to jest wyjściowa oferta dla mnie :)

ale też nie będę się spieszył z wypowiedzeniem, pod koniec kwietnia pewnie już się coś podzieje ;)

Ostateczność to przejście na DVBT - może poczują brak klientów i ew. jako nowemu zaproponują też coś ciekawego, bo zawsze to 111zł mniej miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
witam serdecznie

dzisiaj migrowałem do NC+.Umowa do końca marca

Otrzymałem platinum za 99pln

multiroom dwie karty 0pln

HBO 6miesięcy gratis potem 20pln lub rezygnacja

dekodery cyfry 0pln

umowa na 12 miesięcy

 

No to ja się doczekalem w końcu głosu rozsądku z ich strony. Myślę, że jakby wyskoczyli z takimi ofertami na dzień dobry, to nie byloby tego całego smrodu wokół nc+. Mam jeszcze 17 miesięcy C+ Optimum za 65 złotych z MR i PVR, ale taką umowę chyba bym podpisal. No, wolalbym na 18 miesięcy z HBO przez cały okres, lub przez 12 miesięcy chociaż. I tego się doczekam, a pewnie będą tacy co urwą jeszcze z 10 złotych, ale dla mnie już szkoda zachodu, po prostu C+_ Platinum, HBO, MR i PVR jest dla mnie warte 99 złotych i wiem, że przy takiej cenie nc+ też na mnie nie straci.

No to do mnie niech też z taką oferta zadzwonią :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz migracji jest jeszcze oferta utrzymaniowa dla tych co wypowiadają umowę. W tygodniu przedzwonię na infolinię (o ile się doczekam) albo przejdę się do APSu wypytać co i jak ;)

Z APS jest tylko ten plus, że dostajesz umowę do ręki, poprzez infolinię można wywalczyć coś ciekawszego. Ponadto w n dostajesz tylko dwie zbliżone oferty do tego, co miałeś obecnie - tzn. tak było w n, nie wiem czy dalej będzie podobnie w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

steve692 napisał(a)

:witam serdecznie

dzisiaj migrowałem do NC+.Umowa do końca marca

Otrzymałem platinum za 99pln

multiroom dwie karty 0pln

HBO 6miesięcy gratis potem 20pln lub rezygnacja

dekodery cyfry 0pln

umowa na 12 miesięcy

 

w sumie temat do przyjęcia, ale mam kilka pytań:

1. migracja z C+, co z dekoderami

2. multiroom 2 karty - to niby masz teraz nowe dekodery i mus posiadanie kabla?

...

Domyślam się, że dwie karty to dwie karty cameleon, czyli MR na zasadach Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

dzisiaj migrowałem do NC+.Umowa do końca marca

Otrzymałem platinum za 99pln

multiroom dwie karty 0pln

HBO 6miesięcy gratis potem 20pln lub rezygnacja

dekodery cyfry 0pln

umowa na 12 miesięcy

 

No to ja się doczekalem w końcu głosu rozsądku z ich strony. Myślę, że jakby wyskoczyli z takimi ofertami na dzień dobry, to nie byloby tego całego smrodu wokół nc+. Mam jeszcze 17 miesięcy C+ Optimum za 65 złotych z MR i PVR, ale taką umowę chyba bym podpisal. No, wolalbym na 18 miesięcy z HBO przez cały okres, lub przez 12 miesięcy chociaż. I tego się doczekam, a pewnie będą tacy co urwą jeszcze z 10 złotych, ale dla mnie już szkoda zachodu, po prostu C+_ Platinum, HBO, MR i PVR jest dla mnie warte 99 złotych i wiem, że przy takiej cenie nc+ też na mnie nie straci.

I takie też było moje założenie od chwili powstania NC+

 

Wpisujcie.Miejcie osobisty wpływ na ofertę NC+:

http://antyncplus.pl/viewtopic.php?p=2566#2566

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dzwonilem z ciekawosci czy dadza to co dostal steve692. Umowe mam do konca kwietnia, wypowiedzenie wyslane i zaksiegowane. W dziale utrzymania klienta zaproponowali mi to za minimum 109zl nawet po niby konsultacji z przelozonym z ceny nie zeszli. Obecnie mam optimum HD z multiroomem (2 karty cameleon). Dekoderow nie chcialem bo mam wlasne. Oczywiscie podziekowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam dzwonisz to nie spodziewaj się super promocji. Inną ofertę Ci zaproponują, jak to oni zadzwonią. Oni to czy sam do ruch dzwonisz także odnotowują. Im mniej ruchów z Twojej strony tym masz silniejszą pozycje.

 

Bzdury piszesz, nie raz juz przedluzalem umowe Z cyfra wg mnie wszystko zalezy od konsultanta i terminu jaki pozostal do konca umowy (wypowiedzenie obowiazkowe). Mi pozostal ponad miesiac wiec jeszcze za wczesnie na najkorzystniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim ja dziś miałem telefon z nc +,obecnie mam super premium + ps 3 za 147zł,propozycja od nich to c+ platinium +hbo 149zł 1- 9 miesięcy i kolejne 9 -159 zł odmówiłem . Powiedziałem że ja chcę całą ofertę plus multiroom jaki mam teraz 2 nie zależne karty,i to wszystko za 150 zł były konsultację z przełożonym a i dodałem że wysyłam wypowiedzenie bo mój ulubiony kanał kończy nadawanie,zone romantica więc konsultację się przedłużały bo mam jeszcze ps 3 i staneło na tym że oni czekają na moje wypowiedzenie moją ofertę sobie zapisali i kontaktować się ze mną będą w kwietniu , i na sam koniec pan konsultant mi powiedział żebym był dobrej myśli bo nc+ klientów premium nie chcą tracić i że mam szansę dostać to co chcę i tyle w temacie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a tak właściwie co będzie lecieć na głównym Canal+ bo wydaje mi się że tu tkwi problem wyboru pakietu sport czy film.

Nie wiem czy platyna to jedynie sport czy też ktoś dobrze pomyślał i ten pakiet muszą wziąć i ci od sportu i ci od filmu? Dostałem ofertę platyna za 99zł, teoretycznie nie interesuje mnie sport, ale tak myślę że premiery filmowe pewnie puszczą na głównym Canal+ Czekam na telefon, i nie ukrywam że platynę widziałbym w kwocie 89zł, z tym że na razie nie padła taka opcja.

Ps. Jeśli bym chciał wypowiedzieć umowę w salonie (technicznym) to od razu oddaję sprzęt, czy oni najpierw księgują rezygnację i dopiero dostaję info lub telefon z n-ki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mi znac ich oferty. Jest nc Go w platynie? Jest to i migrujący dostaje. Proste. Za to że migruje ma nie dostać?. A pisze w ofercie że nGO dotyczy tylko nowych abonentów? Nie pisze Więc?

 

Powiem Ci że bym smiał się i to bardzo jak migrujący zgodził by się dopłacać za NC GO w platynie lub zgodził się na jego brak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim ja dziś miałem telefon z nc +,obecnie mam super premium + ps 3 za 147zł,propozycja od nich to c+ platinium +hbo 149zł 1- 9 miesięcy i kolejne 9 -159 zł odmówiłem . Powiedziałem że ja chcę całą ofertę plus multiroom jaki mam teraz 2 nie zależne karty,i to wszystko za 150 zł były konsultację z przełożonym a i dodałem że wysyłam wypowiedzenie bo mój ulubiony kanał kończy nadawanie,zone romantica więc konsultację się przedłużały bo mam jeszcze ps 3 i staneło na tym że oni czekają na moje wypowiedzenie moją ofertę sobie zapisali i kontaktować się ze mną będą w kwietniu , i na sam koniec pan konsultant mi powiedział żebym był dobrej myśli bo nc+ klientów premium nie chcą tracić i że mam szansę dostać to co chcę i tyle w temacie pozdrawiam

 

Co za buta i arogancja !!!!!!!!!!!!!!! Tym bardziej,że już były od nich dużo niższe propozycje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...