Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję drobnej zmiany, która powinna zadowolić i fanów kina i sportu:

Comfort+ - bez zmian

Universe+ - bez zmian

Canal+ Silver - bez zmian (w tym 2 kanały C+ Family z filmami i meczami)

Canal+ Gold - Możliwość wyboru dwóch kanałów C+ Film i C+ Film 2 lub Canal+ oraz C+ Sport

Canal+ Platinum - bez zmian - pełny pakiet 6 kanałów Canal+

 

Nie wiem dlaczego zarząd nc+ nie brał pod uwage takiej opcji, skoro kiedyś nawet w Cyfrze wybierało się czy chce się mieć w pakiecie C+ czy HBO. To zdecydowanie daje większą elastyczność i na równi traktuje fanów filmów i sportu, dając im możliwość wyboru pakietów z pełnym sportem lub filmami za cenę poniżej 100zł, do tego może jeszcze jakieś zniżki i gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem sprawę jescze raz. Oto moja propozycja

 

Start+ 29 zł (nowy pakiet z podstawowymi kanałami, ok.10HD)

Comfort+ 39zł

Universe+ 49zł

Silver+ 59zł - 2xCanal+ (Canal+ Family 1&2)

Gold+ 69zł - 4xCanal+ (Canal+ Family 1&2, Canal+ Film 1&2)

Ultra+(Sport) 79zł - 5xCanal+ (Canal+ Family 1&2, Canal+ Film 1&2, Canal+ Sport)

Ultra+(Film) 79zł - 5xCanal+ (Canal+ Family 1&2, Canal+ Film 1&2, Canal+)

Platinum+ 89zł - 6xCanal+ (Canal+ Family 1&2, Canal+ Film 1&2, Canal+ Sport, Canal+)

Titanium+ 109zł (6xCanal+, Filmbox, Cinemax)

All Inclusive 149zł (6xCanal+, Filmbox, Cinemax, HBO, XXX)

 

Opcje:

HBO 20zł (możliwość dołączenia od pakietu universe w góre)

XXX 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby proponowali Platinum za 89 zł na 12 miesięcy + ewentualne HBO za 20 zł, to myślę że zdecydowana większość by przeszła. Ewentualnie C+platinum 79 zł/9 miesięcy + 119 zl/3 miesiące. 3 miesiące przed można wysłać wypowiedzenie i wtedy myślę, że cena 79 zł za pakiet byłaby realna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem sprawę jescze raz. Oto moja propozycja

 

Start+ 29 zł (nowy pakiet z podstawowymi kanałami, ok.10HD)

Comfort+ 39zł

Universe+ 49zł

Silver+ 59zł - 2xCanal+ (Canal+ Family 1&2)

Gold+ 69zł - 4xCanal+ (Canal+ Family 1&2, Canal+ Film 1&2)

Ultra+(Sport) 79zł - 5xCanal+ (Canal+ Family 1&2, Canal+ Film 1&2, Canal+ Sport)

Ultra+(Film) 79zł - 5xCanal+ (Canal+ Family 1&2, Canal+ Film 1&2, Canal+)

Platinum+ 89zł - 6xCanal+ (Canal+ Family 1&2, Canal+ Film 1&2, Canal+ Sport, Canal+)

Titanium+ 109zł (6xCanal+, Filmbox, Cinemax)

All Inclusive 149zł (6xCanal+, Filmbox, Cinemax, HBO, XXX)

 

Opcje:

HBO 20zł (możliwość dołączenia od pakietu universe w góre)

XXX 20zł

 

Bez sensu ten Ultra+. Przeciez na Canal+ leca tez mecze, nie tylko na C+ SPORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mogłoby zostać tak:

 

Start+ 29 zł (nowy pakiet z podstawowymi kanałami, ok.10HD)

Comfort+ 39zł

Universe+ 49zł

Silver+ 59zł - 2xCanal+ (Canal+ Family 1&2)

Gold+(Film) 69zł - 4xCanal+ (Canal+ Family 1&2, Canal+ Film 1&2)

Gold+(Sport) 69zł - 4xCanal+ (Canal+ Family 1&2, Canal+, Canal+ Sport)

Platinum+ 89zł - 6xCanal+ (Canal+ Family 1&2, Canal+ Film 1&2, Canal+ Sport, Canal+)

Titanium+ 109zł (6xCanal+, Filmbox, Cinemax)

All Inclusive 149zł (6xCanal+, Filmbox, Cinemax, HBO, XXX)

 

Opcje:

HBO 20zł (możliwość dołączenia od pakietu universe w góre)

XXX 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platyna z mr - max 79

platyna+hbo z mr - max 99

ile obecnie płacisz za swój pakiet ??

dolicz do tego około 10 złotych za prawa lm i le

i dolicz 10 złotych za prawa wytrówni filmowych

odejmij stosowny rabat w ramach migracji i wyjdzie Ci + 10-15 złotych do obecnego abonamentu

Ja płacę 67 zł za to co mam w podpisie plus 15 zł tak jak piszesz i mamy platynkę za 83 zł to by było super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platyna z mr - max 79

platyna+hbo z mr - max 99

ile obecnie płacisz za swój pakiet ??

dolicz do tego około 10 złotych za prawa lm i le

i dolicz 10 złotych za prawa wytrówni filmowych

odejmij stosowny rabat w ramach migracji i wyjdzie Ci + 10-15 złotych do obecnego abonamentu

 

139zl za pelen pakiet bez przyrody i tv france

odlicz od tego:

HBO 25 zl

Filmbox 15zl

Cinemax 15zl

Mezzo 5zl

W pakiecie PLATINUM tych kanalow nie bede mial.

Odlicz sobie paczke CBS UNIWERSAL i co tam jeszcze mi zniknie po przejsciu na pakiet Platinum co teraz mam.

History HD i kilka innych pozycji.

 

Cyfra gdy stracila prawa do wytworni nie obnizyla mi abonamentu.

Jedyne co dochodzi to nSport powiedzmy. Ten program mozna miec w TNK SD przy oplacie za 2 lata z gory za 10 zl miesiecznie. Ocztwiscie jest to cena z pozostalymi kanalami w tej ofercie wiec zalozmy ze tyle to max nawet za wersje HD

 

79zl czy 89 zl to MAX!!! Co ten pakiet mozesz kosztowac !!! Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platyna z mr - max 79

platyna+hbo z mr - max 99

ile obecnie płacisz za swój pakiet ??

dolicz do tego około 10 złotych za prawa lm i le

i dolicz 10 złotych za prawa wytrówni filmowych

odejmij stosowny rabat w ramach migracji i wyjdzie Ci + 10-15 złotych do obecnego abonamentu

Ja płacę 67 zł za to co mam w podpisie plus 15 zł tak jak piszesz i mamy platynkę za 83 zł to by było super.

dodaj kilka kanałów bajkowych i przyrodniczych i wyjdzie te 89 o których wspominałem

tak jak wspominałem te 89 za platynę z mr byłoby strzałem w 10 i myślę, że to byłby najbardziej sprzedający się pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dostałem maila od Cyfry o kanałach i możliwości rezygnacji do miesiąca. Ale teraz tak, jeśli wyśle wypowiedzenie powołującesię na zmiany, powiedzmy 15kwietnia, to wyłączą mi C+ 15 maja czy do 1 lipca będę miał normalnie? Bo nie kapuję...

 

Wyłączą mam na myśli, gdyby do mnie nie zadzwonili z umową utrzymaniową lub też nie przystałbym na warunki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaj kilka kanałów bajkowych i przyrodniczych i wyjdzie te 89 o których wspominałem

tak jak wspominałem te 89 za platynę z mr byłoby strzałem w 10 i myślę, że to byłby najbardziej sprzedający się pakiet

 

Odejmij tez kilka kanalow bajkowych :) i innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aqidoqade to kiepska oferta, 79 zł za ten zestaw i ani złotówki więcej, to my a nie nc+ dyktujemy ceny..

 

ok dzieki, to jeszcze poczekam. Dodam że listownie zaproponowali pakiet SILVER za 79 zł. o MR nic nie wspominając.

79 za Platinum to marzenia niektórych osób. Słuchaj ich to nigdy nie będziesz miał nc+. Poniżej 99 nikt nie dostał oferty, bo nie ma jej w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aqidoqade to kiepska oferta, 79 zł za ten zestaw i ani złotówki więcej, to my a nie nc+ dyktujemy ceny..

 

ok dzieki, to jeszcze poczekam. Dodam że listownie zaproponowali pakiet SILVER za 79 zł. o MR nic nie wspominając.

79 za Platinum to marzenia niektórych osób. Słuchaj ich to nigdy nie będziesz miał nc+. Poniżej 99 nikt nie dostał oferty, bo nie ma jej w systemie.

 

w kwietniu będzie

:read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
majac cyfre po co już chcecie migrować? bez sens majac n ok rozumiem bo czasu niewiele ale cyfrowicze... przecież nie wylacza wam jutro oferty programowej,
Regulaminy i do abo C+ podobno już zostały wysłane, a w nich info o zmianach m.in oferty. Mamy 14 dni na decyzję. Od 01.05.2013 albo będziemy na nowych warunkach z nowymi pakietami albo "bye, bye".

I nie ma znaczenia czy coś wyłączą czy nie... Oferta się zmienia - pakiety i ich zawartość, cena się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...