Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

a co mnie najbardziej śmieszy na forum. najwięcej buntują się n'kowicze, a to oni najwięcej zyskają po przejściu do nc+

 

40 zł dopłaty by dostać to samo tzn. LM? Gdzie ten zysk? I nie wspominaj o naszych pseudokopaczach i innych ligach, bo jak już mam czas w czasie weekendu na meczyk, to w zupełności wystarcza Bundesliga na Eurosporcie...

 

dostaniecie Ligę Angielską, Hiszpańską, Francuską, to mało ?

do tego dostaniecie prawa wytwórni C+

to mało ?

myślę, że jest to warte coś około tych właśnie 40 złotych

 

jeśli tego nie oglądasz, to zastanów się nad pakietem silver

przy dobrej negocjacji dostaniesz go za pożądaną cenę

 

ludzie najbardziej psioczą na cenę, a to nie ona jest tu największym problemem,

dajmy na to pakiet Platinium

cena wyjściowa 119 złotych odjąć od tego nc+go, canal+ vod, seriale+ mamy cenę około 99-105 złotych

taka cena początkowa jest całkiem przyzwoita, ale gdyby się pojawiła od razu, to ludzie chcieliby za to płacić 60 złotych , bo wiem jacy są ludzie

 

niestety nikomu nie dogodzisz

 

nc+ sprawę z nkowiczami mniej więcej wiedzieli jak rozwiązać, bo nkowcy dostali całkiem nowe rzeczy, i to w miarę wartościowe

cyfrowcy to większy orzech do zgryzienia bo im oferuje się tylko ligę mistrzów i wspomniane wcześniej prawa filmowe, a do tego karze się płacić +~40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już trzy telefony i w każdym... drożej :-)

 

całe to nc+ razem ze swoim prezesikiem i tą blondyneczką odleciało w kosmos!!!! jaką po nich jak po łysek kobyle na niemal wszystkich portalach internetowych a ci dalej swoje....u nas jest taniooooo...wręcz bardzo tanio......bierze pan bo jak nie to jutro będzie jeszcze drożej.....nc+ tak trzymać a po roku baza klientów skurczy sięwam do 0,5 mln :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ GO jest na iPhone'y, iPad'y i śmieci z Androidem 4.0 wzwyż.

;)

 

 

a to mi się przyda w wakacje, jak gdzieś wyjadę

 

 

Po pierwsze to Ciebie nawet nie stać na nic z Androidem 4.0

 

Po drugie orientuje się, gdzie w poznaniu są punkty NC+?

 

Nie mogę się dodzwonić to się do n ich przejdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nc+ GO chyba ci się nie przyda bo pewnie nie masz sprzętu na to, a druga sprawa to prawa licencyjne nie pozwolą na odtwarzanie poza granicami kraju. Tak było w przypadku Cyfra Online na mobilne (używam i to bólem jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start HD za 16 zeta? coś pomyliłeś.

Nic nie pomylilem place za to 16zl choc sa tacy co maja i 14zl za starta wiec co z takimi?

 

Ja mam dwa abo w C+, za ten o którym mowa płace 9.90 PLN. I też się zastanawiam jakie warunki zaproponują...

A skladasz im wypowiedzenie z tego pakietu za 9,90?

To jest start hd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Start HD. Jeszcze nie składam, nie odebrałem jeszcze żadnego listu i teoretycznie o żadnych zmianach nie wiem. Dostałem tylko mail'e (dwa, z racji dwóch umów) o możliwości rezygnacji w przypadku braku akceptacji miany oferty programowej przez C+. O cenach ani pakietach jako całokształt nie było mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Start HD. Jeszcze nie składam, nie odebrałem jeszcze żadnego listu i teoretycznie o żadnych zmianach nie wiem. Dostałem tylko mail'e (dwa, z racji dwóch umów) o możliwości rezygnacji w przypadku braku akceptacji miany oferty programowej przez C+. O cenach ani pakietach jako całokształt nie było mowy.

Ale wlasnie mozna skladac wypowiedzenie z powodu braku akceptacji oferty programowej i zastanawia mnie to czy dadza w nc+ jakas ciekawa oferte w zamian za starta hd jezeli im wypowiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś rozjaśni mi umysł:

Czy dopuszczalny jest zapis podany w rozdziale II, pkt. 3:"Abonent w Okresie gwarantowanego korzystania z Pakietu CANAL+ *** ani też po tym Okresie, nie może zrezygnować z Pakietu CANAL+ *** poza przypadkami rozwiązania/wygaśnięcia Umowy". Dlaczego jestem zmuszany do pozostania przy tym samym pakiecie po uływie czasu, na jaki podpisuję umowę? Nie mam tym samym możliwości przejścia na pakiet ani o niższej, ani o wyższej cenie i jedyną możliwością obniżenia opłat lub skorzystania z szerszej oferty jest rozwiązanie umowy i podpisanie nowej. Wiąże się to niestety na przykład z poniesieniem na nowo wszelkiego rodzaju opłat aktywacyjnych itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a co mnie najbardziej śmieszy na forum. najwięcej buntują się n'kowicze, a to oni najwięcej zyskają po przejściu do nc+

 

40 zł dopłaty by dostać to samo tzn. LM? Gdzie ten zysk? I nie wspominaj o naszych pseudokopaczach i innych ligach, bo jak już mam czas w czasie weekendu na meczyk, to w zupełności wystarcza Bundesliga na Eurosporcie...

 

dostaniecie Ligę Angielską, Hiszpańską, Francuską, to mało ?

do tego dostaniecie prawa wytwórni C+

to mało ?

myślę, że jest to warte coś około tych właśnie 40 złotych

 

jeśli tego nie oglądasz, to zastanów się nad pakietem silver

przy dobrej negocjacji dostaniesz go za pożądaną cenę

 

ludzie najbardziej psioczą na cenę, a to nie ona jest tu największym problemem,

dajmy na to pakiet Platinium

cena wyjściowa 119 złotych odjąć od tego nc+go, canal+ vod, seriale+ mamy cenę około 99-105 złotych

taka cena początkowa jest całkiem przyzwoita, ale gdyby się pojawiła od razu, to ludzie chcieliby za to płacić 60 złotych , bo wiem jacy są ludzie

 

niestety nikomu nie dogodzisz

 

nc+ sprawę z nkowiczami mniej więcej wiedzieli jak rozwiązać, bo nkowcy dostali całkiem nowe rzeczy, i to w miarę wartościowe

cyfrowcy to większy orzech do zgryzienia bo im oferuje się tylko ligę mistrzów i wspomniane wcześniej prawa filmowe, a do tego karze się płacić +~40

 

wiesz, za to co napisałeś plus HBO płacę 97 PLN/m (z dwoma PVR i multiroom) a nie jak chce NC 119 PLN Platynka + HBO 30 PLN + PVR każdy za 20 PLN i multi za 10 PLN = 199 PLN :crazy: , więc jakieś 102 PLN więcej. Dziwisz się, że ludzie narzekają ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platyna za 89 zł/miesiac + history hd/ bez nc plus go ale z vod, wymiana hbox hdtv na media box za jednorazową dopłata 50 zł

 

jestem zadowolony

 

Fajnie dziecko - ale nie ściemniaj ludziom. Zarejestrowałeś się po to aby kłamać.

 

Naucz się ułomie czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że mi zaproponowali taką ofertę.

Czytaj poprzednie posty, w których wyjaśniłem dokładnie dlaczego oferta tego typu byłaby uczciwa i powinna zadowolić większość klientów.

Ten post wpisuje się w poprzednie wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dlaczego dajecie się oszukiwać..??

NC+ proponuje podpisuje umowy Pakiet Platynowy z ludźmi na dekoderach PACE 500 wiedząc doskonale że klient , który płaci za ten pakiet nie dostanie w rzeczywistości usług typu prapremiery pl ,net VOD , etc . Nie dostanie z prostej przyczyny dekodery PACE PVR nie obsługują tego typu usług..

A jeżeli już dawany jest pakiet Platyna na Pace 550 to powinien być taniej jak na dekorach Medium czy Turbo..

Dlaczego tak nie jest..???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platyna za 89 zł/miesiac + history hd/ bez nc plus go ale z vod, wymiana hbox hdtv na media box za jednorazową dopłata 50 zł

 

jestem zadowolony

 

Fajnie dziecko - ale nie ściemniaj ludziom. Zarejestrowałeś się po to aby kłamać.

 

Naucz się ułomie czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że mi zaproponowali taką ofertę.

Czytaj poprzednie posty, w których wyjaśniłem dokładnie dlaczego oferta tego typu byłaby uczciwa i powinna zadowolić większość klientów.

Ten post wpisuje się w poprzednie wypowiedzi.

 

nikt tu kolego nie bedzie sledzil toku twojego pokretnego myslenia i wypowiadania sie

nie obrazaj ludzi

twoj post cytowany powyzej wyraznie sugerowal, ze taka oferte dostales ... wiec to nie my mamy problem z czytaniem, tylko ty z przelewaniem mysli na slowo pisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ GO jest na iPhone'y, iPad'y i śmieci z Androidem 4.0 wzwyż.

;)

 

 

a to mi się przyda w wakacje, jak gdzieś wyjadę

 

 

Po pierwsze to Ciebie nawet nie stać na nic z Androidem 4.0

 

Po drugie orientuje się, gdzie w poznaniu są punkty NC+?

 

Nie mogę się dodzwonić to się do n ich przejdę...

 

 

a to ciekawe co mówisz, bo z tego co wiem to mój tablet ma androida w wersji 4.1,

ale może ty wiesz lepiej. Proszę uświadom mnie o ty wszechwiedzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie , ja rozumiem że idą święta i najlepiej jest się odstresować w tych dniach , ale nie wyzywajcie się bezsensownie bo to do niczego nie prowadzi . Nikt nikogo na siłę do oferty nc+ nie przekonuje , jak komuś się nie podoba to nie przechodzi , jak komuś się podoba to przechodzi i tyle . Dogryzanie sobie i walczenie ze sobą jest dobre , ale w przedszkolu jak trzeba walczyć o miejsca na leżaku . Bądźcie poważni , to poważne forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...