Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że cena 89 zł za platinium jest do zaakceptowania - wychodzi 30 zł za paczkę 6 kanałow canal+. Na razie zaproponowali mi platynkę z 99 zł, ale jeszcze mają dzwonić po świętach. Jak zejdą tak jak chcę do 89 zł, to podpiszę umowę.

 

Znając życie wiele osob myśli podobnie , zarząd zobaczy że ludzie godzą się na 89zł za Platinum więc możliwe że zejdą do tej kwoty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzacie ludzi w błąd, zwłaszcza tych z N, dla ludzi z N nie ma niższych ofert niż mieli, są same wyższe. Jak ktoś płacił 99zł to mu za Chiny nie zaproponują Universe+. Uważam, że 50% wpisów to pobożne życzenia, żeby wpłynąć na zarząd nc+, który i tak nie czyta tego forum.

 

Mnie za każdym razem proponują wyższe stawki do płacenia lub wprost stwierdzają, że jedyne wyjście to wypowiedzenie umowy.

 

Może klienci C+ mają lepiej, bo nic nie zyskują na zmianie poza nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, abonenci Cyfry! Powtarzam raz jeszcze: nie róbcie nic, dopóki nie dostaniecie listu. Konsultanci mogą mówić, co chcą. To ich interes, żeby wyhaczyć prowizję. Cały ten chaos informacyjny ma na celu jedno: skusić jak najwięcej napaleńców. Natrętny, bezwzględny, niskich lotów marketing. N-kowiczom się nie dziwię, bo dostali propozycję "nie do odrzucenia". Ale abonenci Cyfry? Rezygnujcie, migrujcie tylko wtedy, jeśli sami tego chcecie (jakakolwiek jest Wasza motywacja) bądź musicie z uwagi na przykład na dobiegającą końca umowę. Nikt Was jeszcze pod ścianą nie postawił! Nie wybiegajcie przed orkiestrę! Cierpliwości i zdrowego rozsądku odrobinę. Proszę.

I będę chyba ten post wklejał co jakiś czas dla przypomnienia. Najwyżej dostanę bana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy takie informowanie o podniesieniu opłat zwykłym listem jest zgodnie z prawem?

Mam kolegę , który dostał list ,ale przeczytał tylko kawałek i walnął do szuflady. Gdy go uświadomiłem żeby spojrzał jaką dostał propozycję nie do odrzucenia to był wielce zdziwiony (silver za 79 ) a płacił coś koło 60 zł

Myślę że piękna ulotka z NC , pismo na którym cena dotycząca migracji jest na drugiej stronie to celowe zagranie , bo wielu naprawdę wielu po prostu tego nie przeczyta bo pomyśli że to zwykła ulotka ewentualnie ze zmianą regulaminu.

Tak że Panowie jaja to się dopiero zaczną w czerwcu jak przyjdą pierwsze rachunki z NC do nieświadomych klientów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest możliwość wynegocjowania pakietu Canal + Silver, ale z włączonymi wszystkimi Canal Plusami + multiroom (mam już dwa dekodery) w granicach 79-89 złotych ?

 

obecnie mam pakiet chyba Optimum za 78 złotych

 

pakiet platinium ( vod, ncGo, seriale, premiery, nagrywanie) nie jest mi potrzebny, tylko chciałbym Silver ale z włączonymi Cplusami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy takie informowanie o podniesieniu opłat zwykłym listem jest zgodnie z prawem?

Mam kolegę , który dostał list ,ale przeczytał tylko kawałek i walnął do szuflady. Gdy go uświadomiłem żeby spojrzał jaką dostał propozycję nie do odrzucenia to był wielce zdziwiony (silver za 79 ) a płacił coś koło 60 zł

Myślę że piękna ulotka z NC , pismo na którym cena dotycząca migracji jest na drugiej stronie to celowe zagranie , bo wielu naprawdę wielu po prostu tego nie przeczyta bo pomyśli że to zwykła ulotka ewentualnie ze zmianą regulaminu.

Tak że Panowie jaja to się dopiero zaczną w czerwcu jak przyjdą pierwsze rachunki z NC :D

 

Zapewne jest to celowa zagrywka, smutne to ale prawdziwe, dlatego zawsze powtarzam czytaj to co podpisujesz, przemyśl wszystko na spokojnie i nie pchaj się nigdzie na siłę. To TY jesteś klientem i to im zależy na tobie a nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

89zł i biorę z pocałowaniem w **** :D

 

Zastanów się człowieku co dostajesz? 89 zł?? Ocipiałeś?

Ja nie mam zamiaru płacic wiecej niż 70 zł, obecnie za cała paczke C+ w HD płacę 56 zł i nie dam 30 zł wiecej za cos co mnie nie interesuje.

 

Nie srajcie sie tak ludzie!!! Ceny spadną bo muszą spaść, jak dostaną tyle wypowiedzen, dziś mija dopiero TYDZIEN od powstania NC+

wiec nie mogą za szybko zejsc z cen bo zbyt szybko przyznali by sie do winy ale ze przeholowali to wszyscy wiedzą i MY i ONI,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

89zł i biorę z pocałowaniem w **** :D

 

Zastanów się człowieku co dostajesz? 89 zł?? Ocipiałeś?

Ja nie mam zamiaru płacic wiecej niż 70 zł, obecnie za cała paczke C+ w HD płacę 56 zł i nie dam 30 zł wiecej za cos co mnie nie interesuje.

 

Nie srajcie sie tak ludzie!!! Ceny spadną bo muszą spaść, jak dostaną tyle wypowiedzen, dziś mija dopiero TYDZIEN od powstania NC+

wiec nie mogą za szybko zejsc z cen bo zbyt szybko przyznali by sie do winy ale ze przeholowali to wszyscy wiedzą i MY i ONI,

nie pisz bzdur i herezji..czy Ty bedziesz placil czy nie to Twoja sprawa ..jest granica ceny ponizej ktorej nie zejdą ..i tyle..a TY sie szarpiesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy otrzymali lub otrzymają słynne listy z propozycją migracji powinni bezwzględnie pisać wypowiedzenie.

Negocjując warunki migracji bez wypowiedzenia , a co najgorsze dzwoniąc samemu do nich zawsze otrzyma się ofertę w zawyżonych cenach.

Po tygodniu zamieszania już dziś nc+ dodał kilka kanałów (nie ważne ,że kiepskiej wartości) gratis na 3 miesiące.

Co zrobi za kilka lub kilkanaście dni jak lawinowo spłyną wypowiedzenia?

Trzeba cierpliwie czekać. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby przedluzajace umowe (migrujace) sa jeszcze w tyle dobrej sytuacji ze moga sie targowac i kupic za cene ktora im odpowiada. Jednak oferta dla nowych abonentow jest calkowicie nie przystepna. Ceny sa zaporowe kto kupi za 119zl pakiet platinum i zaplaci kupe kasy za dekodery i aktywacje. Ktos kto ukladal te oferte musial byc na silych lekach znieczulajacych bo normalny by tego nie wymyslil. Ceny z kosmosu kto to kupi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

89zł i biorę z pocałowaniem w **** :D

 

Zastanów się człowieku co dostajesz? 89 zł?? Ocipiałeś?

Ja nie mam zamiaru płacic wiecej niż 70 zł, obecnie za cała paczke C+ w HD płacę 56 zł i nie dam 30 zł wiecej za cos co mnie nie interesuje.

 

Nie srajcie sie tak ludzie!!! Ceny spadną bo muszą spaść, jak dostaną tyle wypowiedzen, dziś mija dopiero TYDZIEN od powstania NC+

wiec nie mogą za szybko zejsc z cen bo zbyt szybko przyznali by sie do winy ale ze przeholowali to wszyscy wiedzą i MY i ONI,

 

nie pisz bzdur i herezji..czy Ty bedziesz placil czy nie to Twoja sprawa ..jest granica ceny ponizej ktorej nie zejdą ..i tyle..a TY sie szarpiesz:)

 

Człowieku nawet sobie dzis nie zdajesz sprawy do jakiej ceny za pakiet zejdą, nie czytasz co piszę.

Jest Tydzien po premierze, towar jest gorący i świeży wiec na pewno nie zejda z ceny teraz, ale cena optymalna za pakiet z cała paczką C+ to 60-70 zł.

To normalny proces sprzedazy produktu, produkt gorący to i klient chce go dostac to i teraz i jest w stanie zaplacic wiecej nawet niz on jest wart

 

ale tak jak piszą tu co poniektorzy Ci ktorzy skusza sie dzis na te wypasione ceny beda potem sie wkurzac ze nie poczekali ale róbta co chceta.

Ja mam umowe z Cyfra do 31.10.2013 i spokojnie czekam co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Allinclusive+ zaświecił !!! Wszystko działa poza DaVinci Learning. Muszę zadzwonić do bok (jak się uda) i dopytać dlaczego dekoder wymaga ode mnie akceptacji opcji dodatkowej. Na stronie nc+ jest to w abonamencie bez dodatkowej płatności. Wie ktoś coś o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Allinclusive+ zaświecił !!! Wszystko działa poza DaVinci Learning. Muszę zadzwonić do bok (jak się uda) i dopytać dlaczego dekoder wymaga ode mnie akceptacji opcji dodatkowej. Na stronie nc+ jest to w abonamencie bez dodatkowej płatności. Wie ktoś coś o tym?

 

za ile ten all i na ile ci dali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby przedluzajace umowe (migrujace) sa jeszcze w tyle dobrej sytuacji ze moga sie targowac i kupic za cene ktora im odpowiada. Jednak oferta dla nowych abonentow jest calkowicie nie przystepna. Ceny sa zaporowe kto kupi za 119zl pakiet platinum i zaplaci kupe kasy za dekodery i aktywacje. Ktos kto ukladal te oferte musial byc na silych lekach znieczulajacych bo normalny by tego nie wymyslil. Ceny z kosmosu kto to kupi ?

 

Właśnie mnie też to dziwi. W dobie kryzysu tworzyć platformę dla grupy z kasą i to jeszcze w kraju plantacji szczawiu? No chyba że tworzymy platformę obywatelską :mrgreen:

Taki zwykły szarak, nie jakiś tam fan sportu czy wielbiciel nowości, mówię o szaraczku który lubi czasem coś obejrzeć jakiś film czy coś w tym guście. Wchodzi na stronę polsatu i widzi.. ooo najwyższy pakiet za 90 zeta... potem wchodzi na NC+ a tam 199 zeta :shock::shock::shock: i jak myślicie co sobie pomyśli że te wszystkie C+ warte są 100 zł, myślicie że interesują go.. wróć.. że wie co to jest ten VOD i inne wynalazki. O tuż nie dla zwykłego szaraczka polsat to lepsza oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem dzisiaj z Cyfry+ do nc+, choć nie ukrywam, że z wielkim bólem... Za pakiet Platinum+HBO zapłacę 129 zł. Zostanę przy swoim PACE 500 (darmowa dzierżawa) głównie z uwagi na bibliotekę nagrań (niespecjalnie interesują mnie opcje VOD). Mimo kilkukrotnych kontaktów z konsultantami żaden nie zaproponował mi lepszych warunków niż powyższe... Gdyby nie to, że umowa kończyła mi się z ostatnim dniem marca (wypowiedzenie wysłane) prawdopodobnie bym poczekał, bo ceny jak wierzę powinny jeszcze spaść... Umowa podpisana została na 18 miesięcy (nie było dla mnie - zdaniem konsultantki - krótszej opcji). Uprawnienia do kanałów nc+ już nadano (przy okazji wyłączono uprawneinia do kanałów CBS, CN, TCM itd.). Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Allinclusive+ zaświecił !!! Wszystko działa poza DaVinci Learning. Muszę zadzwonić do bok (jak się uda) i dopytać dlaczego dekoder wymaga ode mnie akceptacji opcji dodatkowej. Na stronie nc+ jest to w abonamencie bez dodatkowej płatności. Wie ktoś coś o tym?

jak dopłacisz to ci pójdzie :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...