Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... Ja wczoraj dostałem jako abonent N-ki list z propozycją Canal+ Gold + HBO za 119 zł, a dzisiaj byłem w punkcie NC+ i taka sama propozycja + HISTORY HD już za 109 zł ... Mówię to już lepiej ale nadal to dużo jak do tej pory płacę 90 zł, facet mrugnął okiem i mówi za tydzień powinno być jeszcze taniej ... Zapraszam ... Także poczekajmy jeszcze trochę, muszą zejść z ceny bo stracą potencjalnych abonentów ... Tylko by nie przegapić daty 19 kwietnia z ewentualnym wypowiedzeniem, bo 01 maja umowa poleci tak jak przysłali w liście z pierwszymi ich warunkami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tez nie zadzwonili a ze wczoraj przechodzilem w centrum handlowym obok punktu nc+, to zapytałem sie o oferte dla mnie. Ku mojemu zdziwieniu pan powiedział, że jestem na wypowiedzeniu umowy zatem on nie moze mi nic zaproponowac. Po tym jak powiedział ze od 5 kwietnia strace dostep do kanalow C+, poprosilem by zadzwonił na wewn. infolinie by dowiedziec sie o oferte dla mnie i czy rzeczywiscie strace bez uprzedzenia programy gwarantowane i to premium. Na infolinii dowedzial sie ze do mnie nikt nie zadzwoni, bo złożylem wypowiedzenie. Nie maja na to czasu i widocznie nie zalezy im na utrzymaniu klientów. Dla mnie to nonsens bo w pierwszej kolejknosci poiwnni dzwonic wlasnie do tych co złożyli wypowiedzenie a nie przekreslać ich. Oczywiscie byłem swiadkiem jak pewien człowiek przyszedł z otrzymana korespondencją z nc+i był wściekle oburzony (wspólczuje pracownikom nc+).

U mnie podobnie wypowiedzenie zarejstrowane przyszlo pismo ze jest im przykro ze nie zostaje itd.zadnego telefonu ani kontaktu z ich strony, jak sie to ma do tego co wypisujecie to nie wiem :crazy: olewaja juz tych z wypowiedzeniami a nie dzwonia w pierwszej kolejnosci :D

ps .abonament nie maly placilem 150zl,zawsze w terminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A daj skan tego pisma, że im przykro, bo oni nie wysyłają żadnych pism po wypowiedzeniu! Nie olewają. ja 31.03 mówię bay i odnoszę dekoder. Przez ostatnie dwa tygodnie nękali mnie po ok. 3-4 t. dziennie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema Platyny poniżej 99 zł. Sami do mnie dzwonili z Platyną za 89 jednak potem się dowiadywałem że zaszła pomyłka. Platyna za 99 to cena uczciwa jeśli MR jest za 0 zł (C+)

 

Jaka cena?? Uczciwa?!

 

Kolego ja rozmawiałem 30 minut z konsul. i powiedział że wszyscy dostają 99zł Platinum ! taniej narazie nie ma:)

Uczciwa cena 79zł - 89zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Stryjecki, dyrektor ds. PR NC+, informuje, że abonenci mający dotychczas dostęp do ofert premium (nPremium w platformie N i Canal+ w Cyfrze) otrzymają od 5 kwietnia bez dodatkowych opłat pełną ofertę Canal+ Platinium.

 

Kilka pytań:

1. Od 5 kwietnia do kiedy...?

2. Pełna oferta Canal+ Platinium - czyli wszystko co znajduje się na tej stronie http://ncplus.pl/sklep/promocje/canalplusplatinum ?

3. Superpremium HD w C+ łapie się w zasięgu tej oferty?

 

I odpowiedź przedstawiciela NC+:

Odpowiadam i potwierdzam słowa p. Michała Stryjeckiego:

1. Od 5 kwietnia do momentu, w którym zdecydujesz, co dalej.

2. Tak

3. Tak

pozdrawiam

Magda

 

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=1634&p=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pakiet Prestige w C+.

Za ile oferują migrację do NC+ do pakietu All Inclusive ?

 

Ktoś tu wspominał coś o 179 zł ale nie wiem czy to prawda. Ja bym poczekał na pismo od Cyfry bo podobno będzie można zostać na tych starych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To było jasne - nikt nie pokazuje Ligi PL tak jak C+ - jak już kiedyś pisałem po transmisjach 1 Ligi czy PP w TVP i TVNTurbo - mogę śmiało powiedzieć, że wolę Jagiellonia - Pogoń w realizacji C+, niż jakikolwiek mecz z udziałem śląskich drużyn (które mnie interesują) w TVP czy TVNTurbo. Tej otoczki jaka jest w C+ nie ma nigdzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmawiałem z live chatem jako niby nowy abonent zainteresowany ofertą nc+.

Przez chwilę spoko rozmowa a po chwili co pana interesuje sport no to proponuję pakiet za 119zł jest tam wszystko ja że drogo ito że polsat ma lepsza i tańszą ofertę a on mi na to tak

1) 119zł cena promocyjna która potrwa jeszcze do końca kwietnia później cena 149zł

2) Do tej oferty tylko dekodery płatne około 150zł ( chciałem box+ za zero 0zł nie da rady!!!)

3) Jeżeli ktoś ma lepiej proszę tam przejść nie napisał polsat czy coś tylko jak ktoś ma lepiej!!!

 

Więc taka sytuacja...ostro lecą w tym nc+!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Właśnie dzwoniłem do NC pljjjuuusss no i jest nie ciekawie. Obecnie mam w N wszystkie pakiety tematyczne + Npremium z VOD za 79zł+ MR za 10 zł. Co zaproponowali mi to gold za 89 zł + MR za 10 zł czyli łącznie 99 zł o 10 zł drożej niż płacę. Na moje pytanie czy nie ma oferty w takiej samej cenie, konsultantka na to że NIE, nie mogę skorzystać z SILVER czyli mniej niż płacę albo równo. SZOK! Poczekam do 19 kwietnia i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmawiałem z live chatem jako niby nowy abonent zainteresowany ofertą nc+.

Przez chwilę spoko rozmowa a po chwili co pana interesuje sport no to proponuję pakiet za 119zł jest tam wszystko ja że drogo ito że polsat ma lepsza i tańszą ofertę a on mi na to tak

1) 119zł cena promocyjna która potrwa jeszcze do końca kwietnia później cena 149zł

2) Do tej oferty tylko dekodery płatne około 150zł ( chciałem box+ za zero 0zł nie da rady!!!)

3) Jeżeli ktoś ma lepiej proszę tam przejść nie napisał polsat czy coś tylko jak ktoś ma lepiej!!!

 

Więc taka sytuacja...ostro lecą w tym nc+!!!

 

jednym okiem patrzy na czat a drugim na SatKurier więc wiedział z kim gada :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...