Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka to sprawiedliwość, że koleś dostaje Silver (22) a drugi Silver (23)??!

PRzecież to robienie z abonentów [beep]ów, jeden dostaje lepsza ofertę, drugi gorszą? To jest też sprawa do rzecznika dóbr ochrony konsumentów.

Nie może być tak, że jawnie jeden dostaje to samo ale o 10 zł drożej/mniej. To skandal.

 

UWAGA: nie bronię tu oferty nc+, tylko odnoszę sie do problemu...

 

Taka oferta to standard, idz do byle jakiego salonu samochodowego... Jeden kupi golfa za 50tys, a drugi z tym samy wyposażeniem za 48 i jeszcze "dywaniki wyrwie" :) Tak to już jest.

Targowałeś sie kiedyś w media markt lub satrunie? Też nie wierzyłem, że tam jakieś znaczące upusty są możliwe... a jednak, zdarzyło sie, że przecierałem oczy ze zdumienia ile wprawny klient może ugrać.

 

Tak samo jest z tv, jedni sie targują bo lubią, potrafią i chcą.. a inni kupują to co im sie pod nos podsunie... bo tak wygodnie, nie mają czasu.. lub uważają, że 20zł mniej to już dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za jakiś czas platyna będzie 79 zł.

Taki jeleń co zapłacił za All 169 zł, za jakiś czas abo za All będzie 119 zł.

 

Coraz mniej wierzę że platyna będzie za 79 zł., All za 119 to też tylko pobożne życzenia, ceny spadną ale nie o tyle ile byśmy chcieli, ta platforma będzie tak znienawidzona jak Sky (zwany potocznie Sly) w UK, wszyscy narzekają ale i tak wielu (tam 10 mln) płaci, inna sprawa że w UK własna liga piłkarska to dla wielu więcej niż religia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając zaś do konkretnych ofert otrzymanych od NC+, przed chwila otrzymałem następujące oferty (migracja z SUPERPREMIUM HBO, czy jakoś tak się to nazywało) za 108 zł. Mega oferta za 149 zł za Platynę + HBO, potem 129 (12m) / 149 (6m) i na koniec 129 (18m). Na moje pytania dotyczące kanałów gwarantowanych i braku w nich TCM i CM, pan odpowiedział, że ich nie ma i nigdy już nie będzie i że CP też z nich zrezygnuje, bo obie telewizje znikają całkowicie i kompletnie z europejskiego rynku. Następnie zostałem postraszony, że moje paczki C+ mogą ulec zmianie i nie wiadomo. co mi z nich zostanie, ale jak wezmę NC+, to na bank będę miał wszystko OK. Gwoli ścisłości, sam konsultant dodał, że jak mi się coś zabiera mogę wypowiedzieć umowę. Dodał również, że pakiet który mi oferuje powinien kosztować 179 zł, a na stronie są tylko promocje dla nowych abonentów. Dodał również, że TCM jest cytuję "zastępowany" przez MGM HD, więc nie odczuje jego braku, a zamiast CN wchodzą 4 kanały dla dzieci z N. Moje pytanie na temat Eurosportu i dlaczego nie gwarantują ich pozostawił bez odpowiedzi, jednak pytając skąd mam informację, że mają je wyłączyć, bo to nie prawda. Ku jego zaskoczeniu odmówiłem płacenia o 20% więcej za jeden tak naprawdę interesujący mnie kanał (nsport).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mieli włączyć Golda za 89zł ze wszystkimi c+(6). Dzisiaj zadzwoniłem, po odczekaniu 4 dni i co się okazało? Ze dalej jestem w N-ce, pan nie może sprawdzić w systemie czy już ktoś mi składał "propozycję nie do odrzucenia" ;-). Ale ma dla mnie wyjątkową propozycję Platynkę za 99zł - ale mi ciśnienie podniósł. Teraz będę twardzielem i czekam na umowę 12 miesięcy Platynka za 89. Ciekawe do jakiego pakietu mnie zmigrują w maju???.

Gdzie mogę znaleźć listę programóww nowej ofercie, które NC+ może wyłączyć bez żadnych konsekwencji z naszej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ceny miały spaśc już by spadły. A czemu? Przecież już święta, to Wielki Tydzyeń, święta, Wielkanoc, Alleluja!

Ale Francuzik na pewno nie wie co to święta, co to jajka. Więc ceny się nie zmniejsza. Koleś nawet nie wie, że na święta trzeba zrobić promocję, bo ludzie to biorą.

 

My w sobotę wszyscy pójdziemy święcić koszyczki nasze, jajeczka do kościoła, a ten Pan swoje jajeczka w Wielką Sobotę odda dla Pani z wąskiej ulicy w Paryżu, która będzie mu je malowała, pielęgnowała i dopieszczała jak pospolita [beep] mama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ - Promocje dla migrujących z c+ lub n-ki - czy ktoś napisze Nam jaką otrzymał konkretną ofertę ? Bo za chwile przeczytam ze Kowalskiego babcia ma rozwolnienie i sąsiadka nie może jej pomóc bo drzwi od kibla zatrzasnęły się :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, moim zdaniem, KAŻDY, powtarzam, KAŻDY powinien złożyć wymówienie, nawet jeśli zamierza przejść do nc+. Niestety, w każdym przypadku OPERATOR traktuje stałego klienta jako zło konieczne a dopieszcza NOWEGO klienta. Dowód? Ja jako stały klient n dostałem propozycję migracji do Canal + Silver za 79 zł na 18 miesięcy, ale nowy klient ma to samo, za tę samą cenę ale jedynie na 12 miesięcy, czyli jest traktowany lepiej. Składając wymówienie stawiamy się po prostu w LEPSZEJ pozycji negocjacyjnej i tyle. Gdy oni widzą klienta, który chce odpłynąć, to od razu okazuje się, że mają "pod ladą" jakiś towar, którego na półce nie widzieliśmy. Nie wolno się bać stawiać na swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na święta ceny nie spadną. Konsultanci mają żelazne oferty i za bardzo zmienić nie mogą tylko się poddają i rozłączają.

Jest część ludzi, którzy wymiękną, a bo to święta, bo wolne, pasuje zobaczyć co to to nowe nc+, będą mecze, liga polska, angielska, potem zaraz liga mistrzów.

I te osoby wezmą nc+ przed świętami.

Po świętach zejdą o 10 zł, a po 20. kwietnia będą schodzić jeszcze kilka zł.

Rewelacji się nie wynegocjuje, ale coś tam zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ceny miały spaśc już by spadły.

 

Again nie dramatyzuj chłopie, zrobią atrakcyjną promocję dla nowych na jesieni ( amoże już 1 lipca) jak tylko uporają się z migracją.

 

Na jesień? Wiesz gdzie już będę? W CP podpisany cyrografem na 29 miesięcy i co? Nie zrobią ze mną jelenia. Za ich całokształt odchodze z N definitywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozamiatane. Kibice Ekstraklasy włączyli się w protest przecisko nc+. Płacili do tej pory 34 zł czy 54 za cały dostęp do meczów, a teraz mają płącic 119 zł.

 

nc+ ma przechlapane, gdy przyjedzie do Warszawy, kibice zjednoczeni i Legii i Poloni tego francuzika powiesza za jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...