Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonili do mnie i o to oferta. canal+platinum+ hbo za 149zl. + dekoder turbo box bez aktywacji 5zl m-c warto .?

Gdym sie zgodzil na ten pakiet to przy obecnym dekoderze pace dekoder darmo m-c

 

Nie, nie warto. W Cyfrze+ ten pakiet szło wytargać za 99zł. Słyszałem nawet o cenach 89zł. Także 50zł drożej. Nie nie warto. 110 to jest max.

Dziekuje kolego za rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za błazny układały tą ofertę przecież oni w trybie dyscyplinarnym powinni wylecieć z pracy jutro z samego rana - wszystko pomieszane i pokręcone, HBO w pakiecie za 200 zł, Sport za 119 zł, pakiety tematyczne poplątane, kilka dobrych programów tematycznych wyleciało w ogóle z oferty.

Pijany ułożył by lepszy pakiet w 10 minut.

Poza reklamą nic nie jest dobrze przygotowane , jest wielki bałagan.

Najlepsze jest to , że od rana trąbią w TVN-ach jaka to wspaniała nowa platforma wystartowała.

Dawno temu Zenon Laskowik mniej więcej powiedział tak:

"Nie mówi się ,że w traktorze jest koło popsute i traktor nie pojedzie...mówi się ,że trzy są dobre."

Na razie w nc+ jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 20.20 21.03.2013:

 

79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) Uzyskał tylko użytkownik Macios migrujący z Cyfry

 

 

Deal dnia :)

 

Czyli 99zł z dwoma niezależnymi kartami (dodatkowe 20zł), jeśli dodadzą HBO i Pace 500 (którego mam w domu), wsiadam. Nierealne? Według mnie 90% szans. Dalej nie będę się targował, ale możliwe, że po tych awanturach, ktopre być może nabiora rozmachu, będą dawać lepsze oferty. W każdym bądź razie mi się nie spieszy. Interesujące mnie ligi mam, w LM słabe mecze w 1/4 (zresztą nSport posiadam), półfinały pewnie na TVP, koniec sezonu, a latem. gdy nie ma piłki, to jak dziennie godzinę oglądnę (i to wiadomości) to MAX. A jeśli komuś zależy na podniesieniu swojego ega, niech bierze fulla za dwie stówki. powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idioci. Dajcie sobie spokój na razie z NC+! Na Boga! Przecież i tak jeszcze nie ma nowych kanałów, dopiero po 05.04 będą, a do tego czasu trochę chyba się obudzą i będą niższe ceny. Nie napalcie się tak. Na spokojnie, poczekajmy. Drożej na pewno nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)jak podpisuje umowe na 12 miesięcy 20 dni temu i zainwestowałem w całąinstalacje + zakup dekoderów, to oni mi teraz łaskawie POZWOLĄ odstąpić od umowy jeżeli sie niezgodze przejśc do nc+ i płacic 2 razy więcej? (...)to de facto ONI zrywająumowe, a nie ja. ja w tym nie ponosze żadnej winy...

 

... a kto z Tobą chce zerwać umowę, przecież wielokrotnie było mówione, że aktualni abonenci będą mogli kontynuować umowę na starych zasadach aż do końca okresu minimalnego (tyle ile została zawarta umowa) natomiast w każdej chwili możesz ale nie musisz migrować do nc+

 

jedynie do końca czerwca pozostaną te pakiety kanałów które mam, potem część przestanie byc nadawana, MOŻE jakis dorzucą. Sory jeśli wywalą mi 40% oferty a bede musiał dalej płącic tyle co do tej pory, i jeszcze narobią zamieszania z paczką C+. To oni mi łaskawie pozwolą przejśc do nc+ i płacic duzo więcej, lub poprostu zrezygnować... To gdzie ja mam w tym zysk? A jak zrezygnuje to kto mi zwróci za ledwie co poniesione koszty instalacji antenowej, zakupu dekodera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie misiek1985.

Cierpliwość popłaci.

A reszta niech sobie podpisuje już dziś za dowolne kwoty i życzę miłego oglądania.

 

 

Jasne że tak, w przyszłym tygodniu muszą sie pojawić lepsze oferty dla migrujących bo narazie to nikt nie wie co za ile może zaoferować.Takiego bałaganu to chyba się nikt nie spodziewał a ludzie na FB ładnie jadą na NC+.Jedyne co mnie mocno wkurza to ten nowy układ kanałów, totalna porażka ani ładu ani składu wiele dubli i wogóle niesamowity bałagan.Powinni udostępnić ułożenie własnej listy i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)jak podpisuje umowe na 12 miesięcy 20 dni temu i zainwestowałem w całąinstalacje + zakup dekoderów, to oni mi teraz łaskawie POZWOLĄ odstąpić od umowy jeżeli sie niezgodze przejśc do nc+ i płacic 2 razy więcej? (...)to de facto ONI zrywająumowe, a nie ja. ja w tym nie ponosze żadnej winy...

 

... a kto z Tobą chce zerwać umowę, przecież wielokrotnie było mówione, że aktualni abonenci będą mogli kontynuować umowę na starych zasadach aż do końca okresu minimalnego (tyle ile została zawarta umowa) natomiast w każdej chwili możesz ale nie musisz migrować do nc+

 

A jest gdzieś jakieś info oficjalne na ten temat??

 

Jedni piszą ,ze do kwietnia trzeba się będzie określić: akceptujesz migracje czy się żegnamy. Inni,ze do czerwca. Jeszce inni ,ze na starych zasadach można dojechać do końca świeżych umów.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie odpuście sobie. Olejcie to całe NC+. To jest platforma która chce od nas wydrzeć dwa razy więcej pieniędzy za to co mieliśmy w Cyfrze+ !!!

Uważam że lepiej dać sobie spokój i kupić jakiś pakiet w CP za ułamek tej ceny co w NC+ lub wybrać nawet DVB-T które się cały czas rozwija i ma już sporo kanałów.

NC+ powstało aby wydrzeć od nas jak najwięcej pieniędzy !!!

Narobili jakiś serwisów internetowych, wypożyczalni, [beep]ereli które tak naprawdę nikomu nie są potrzebne a każdą za to płacić !!!

W Polsce ludzie zarabiają trochę ponad 1000zł i mają 150zł płacić za telewizję ???? Podpisując umowę na rok to juz jest kwota 1800żł !!!!!!

Miarka się przebrała. Rezygnuję.

Proponuję bojkot i wyrażenie swojej opini na Fejsiku. ANTYNC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idioci. Dajcie sobie spokój na razie z NC+! Na Boga! Przecież i tak jeszcze nie ma nowych kanałów, dopiero po 05.04 będą, a do tego czasu trochę chyba się obudzą i będą niższe ceny. Nie napalcie się tak. Na spokojnie, poczekajmy. Drożej na pewno nie będzie.

 

 

jak nie ma kanałów mi na N wskoczyły wszystkie nowe tylko że mam nie wykupiony pakiet wiec nie moge oglądać

 

Że drożej nie będzie to na pewno ale może nie być takich dużych zniżek na FB napisali że dla C+ jest 20 a dla n jest 35% zniżki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 20.20 21.03.2013:

 

79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) Uzyskał tylko użytkownik Macios migrujący z Cyfry

 

 

Deal dnia :)

 

Czyli 99zł z dwoma niezależnymi kartami (dodatkowe 20zł), jeśli dodadzą HBO i Pace 500 (którego mam w domu), wsiadam. Nierealne? Poczekamy, zobaczymy, według mnie 90% szans. Dalej nie będę się targował, ale możliwe, że po tych awanturach, ktopre być może nabiora rozmachu, będą dawać lepsze oferty. W każdym bądź razie mi się nie spieszy. Interesujące mnie ligi mam, w LM słabe mecze w 1/4 (zresztą nSport posiadam), półfinały pewnie na TVP, koniec sezonu, a latem. gdy nie ma piłki, to jak dziennie godzinę oglądnę (i to wiadomości) to MAX. A jeśli komuś zależy na podniesieniu swojego ega, niech bierze fulla za dwie stówki i się cieszy, że jest w pierwszej setce abonentów nc+ z tym pakietem. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum nie udziela się nawet 1% wszystkich abonentów N i C+.

A nawet tu 70% osób mówi że ma ofertę gdzieś.

Cyfra.tv pisał że w APS'ie nie podpisał nawet jednej umowy a ludzie się śmiali z oferty.

Oferta jest miażdżona przez inne media jak i abonentów.

FB ncplus ma po 20 negatywnych postów na minutę.

 

Naprawdę wierzycie że ceny nie spadną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podpiszę nowej umowy nie tylko z racji na cenę. Dziś włączam telewizję a tu na jedynce TVN HD , na dwójce i dalej jakieś Style, dalej jakieś Mango, TTV i inne badziewie które powinno być na końcu. Włączam mój ulubiony TVN24 a tu "brak sygnału". TVN24 przenieśli chyba na 28 kanał. Nie włączam dziś nawet telewizji bo mnie to wk.rwia.

Płaciłem poprzednio 55zł i teraz za ten bałagan mam płacić 119zł ????? Oj miarka się przebrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uwagach przy pakietach nc+ jest taki wpis "W promocji Canal + Platinium kanały: Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal , dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +."

I tu pytanie: co z obecnymi abonentami w od 5 IV 2013r. jak zmienią kanały Canal+ czy będa mogli dlaej być na starych warunkach tylko z nowymi knałami Canal+, czy otrzymają pisma o zmianie warunków?. (tu możliwośc wypowiedzenia umów)

 

Ciekawe jakie propozycje będą dla posiadaczy umów C+ Superpremium HD HBO z TV (umowa do końca roku) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak dla jaj wykonałem telefon do nc+ ....po 30 sekundach rozmawiałem z miła Panią konsultantką.

Najpierw zapytała czy wole sport czy film, po odpowiedzi, że sport zaproponowała mi Platinium za 119 zł.

Ja do niej, że dzwonię tylko orientacyjnie i że ta cena to za dużo. Momentalnie zeszła mi na 99 zł.

Zaproponowałem 89 i powiedziałem, że nie interesuje mnie MR. Ona na to, że tak nisko zejść nie może.

To ja jej grzecznie podziękowałem i powiedziałem, że mam jeszcze czas na decyzję ;)

 

Zadzwoniłem bo nikt do mnie jeszcze wcześniej nie zadzwonił, a umowę mam do końca maja.

Oni wiedzą, że ja istnieje i że wykazuje jakieś zainteresowanie, ale wiedzą też że nie łykam wszystkiego jak leci.

O to mi chodziło. Mam nadzieję, że ugram jeszcze abonament na te 89 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D nie mozna sie do dzwonic ani pod numer 223104545 cyfra ani pod numer 222200000 nc+ masakra zajete

 

Jak nie można ani tu ani tu, to może ktoś inny bardzo prawdopodobne równie napalony też dzwoni. To tylko moje przypuszczenie... :woot:

 

Ludzie przestańcie sami dzwonić! Sami robicie większe zamieszanie niż to wszystko jest warte. Takie zachowanie pokazuje z jednej strony napalonych abonentów którzy w pierwszy dzień muszą być w nowej platformie z drugiej zaś strony zrezygnowanych i zdesperowanych ludzi lada moment skłonnych wyjść na ulice z widłami i pochodniami.

 

Proponuje jednej i drugiej grupie wsiąść zimny prysznic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...