Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tym powinien sie zając jaki rzecznik praw konsumenta... co mnie interesuje ze oni zmieniają- jak podpisuje umowe na 12 miesięcy 20 dni temu i zainwestowałem w całąinstalacje + zakup dekoderów, to oni mi teraz łaskawie POZWOLĄ odstąpić od umowy jeżeli sie niezgodze przejśc do nc+ i płacic 2 razy więcej? Powinni mi k.ruwa ONI ODSZKODOWANIE WYPŁACIC za to ze zrywają umowe, bo to de facto ONI zrywająumowe, a nie ja. ja w tym nie ponosze żadnej winy... Czyż nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie takie problemy z dodzwonieniem się do call center nc+? Dzwonię od 18 i ciągle komunikat "wszyscy konsultanci są zajęci", po dłuższym oczekiwaniu zrywa połączenie albo "Trwa aktualizacja danych, proszę zadzwonić później". Przypomina mi to czasy starego Polsatu 2 Cyfrowego, gdzie dodzwonienie się na infolinię graniczyło z cudem, a aktywacja pakietu następowała po 3 miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za błazny układały tą ofertę przecież oni w trybie dyscyplinarnym powinni wylecieć z pracy jutro z samego rana - wszystko pomieszane i pokręcone, HBO w pakiecie za 200 zł, Sport za 119 zł, pakiety tematyczne poplątane, kilka dobrych programów tematycznych wyleciało w ogóle z oferty.

Pijany ułożył by lepszy pakiet w 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie takie problemy z dodzwonieniem się do call center nc+? Dzwonię od 18 i ciągle komunikat "wszyscy konsultanci są zajęci", po dłuższym oczekiwaniu zrywa połączenie albo "Trwa aktualizacja danych, proszę zadzwonić później". Przypomina mi to czasy starego Polsatu 2 Cyfrowego, gdzie dodzwonienie się na infolinię graniczyło z cudem, a aktywacja pakietu następowała po 3 miesiącach.

 

 

Nie wiem czy wiesz ale dziś wchodzi nowa oferta i jest troche dużo telefonów tam.... napewno więcej niż zwykle.

 

:crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie i o to oferta. canal+platinum+ hbo za 149zl. + dekoder turbo box bez aktywacji 5zl m-c warto .?

Gdym sie zgodzil na ten pakiet to przy obecnym dekoderze pace dekoder darmo m-c

 

Nie, nie warto. W Cyfrze+ ten pakiet szło wytargać za 99zł. Słyszałem nawet o cenach 89zł. Także 50zł drożej. Nie nie warto. 110 to jest max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)jak podpisuje umowe na 12 miesięcy 20 dni temu i zainwestowałem w całąinstalacje + zakup dekoderów, to oni mi teraz łaskawie POZWOLĄ odstąpić od umowy jeżeli sie niezgodze przejśc do nc+ i płacic 2 razy więcej? (...)to de facto ONI zrywająumowe, a nie ja. ja w tym nie ponosze żadnej winy...

 

... a kto z Tobą chce zerwać umowę, przecież wielokrotnie było mówione, że aktualni abonenci będą mogli kontynuować umowę na starych zasadach aż do końca okresu minimalnego (tyle ile została zawarta umowa) natomiast w każdej chwili możesz ale nie musisz migrować do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem tego całego narzekania. wszyscy narzekają na ofertę ze drogo ze coś tam a w sumie nic nie wiadomo skoro każdy dostaje inne ceny fakt polsat jest tańszy ale teraz mogą windować ceny skoro są tylko dwie a na dodatek

 

Dobrze by było gdyby ktoś zapytał na infolini czy będą jeszcze jakieś świąteczne promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił przed chwilą konsultant. Oferta 129zł Canal+ Platinum +HBO. Od razu powiedziałem, że HBO mnie nie interesuje. Jego druga oferta była Canal+ Platinum za 109zł + 10zł multiroom. Na dzień dzisiejszy taniej nie mógł nic zaoferować. Moja propozycja była Canal+ Platinum + multiroom za 99zł jednak nie zaakceptowana. Ładnie podziękowałem i powiedziałem, że czekam na kolejne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...