Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy że znam cennik dokładnie i wiem że dla stałych abo dajecie taniej o około 20zł,

Rachunki płacone zawsze przed czasem jestem abo N od 8 lat chcę być dalej ale nie za 79zł tylko 69zł

Dekoder Mam stary Nbox i się zacina 4 razy dziennie pilot nie działa itp ( oczywiście działa świetnie ale w razie awarii już nie ma gwarancji to żeby ojciec nie płacił wywalczyłem nowy za 0zł żeby miał schowany)

Że same C+ nie są warte tej ceny bo puszczacie jeden film na głównym C+ a później go wałkujecie na c+ film itp

Że źle traktujecie stałego super klienta który płaci i nie chcecie dać mu rabatu, oraz nowego dekodera a nowym klientom dajecie dekoder mówię jak to jest możliwe??

Że z taką polityką zamiast 2,5mln zostanie wam 0,5mln i żę Pani straci Pracę bo firma upadnie i stwierdziła że nie ma do mnie siły i dała Kierowniczkę.

Oczywiście jeszcze tam luźniejsza gadka że macie słabą ofertę klienci są źli że tracicie dużo na waszej polityce itp itd tak to wyglądało

Ale Paltyny za 89zł nie chcieli dać i koniec i kropka, na tą chwilę naturalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzieje się tak jak myślałem. Coraz mniej osób na forum , coraz więcej zadowolonych z nowo podpinanej umowy z nc+ . Za miesiąc nie będzie tematu i nikt już nie będzie pamiętał do zlej ofercie nc+

 

To nie przejaw akceptacji tylko uznania przez klientów, że trzeba czekać, bo nc+ niewiele robi (poza tym jest coraz większy problem z nierównym traktowaniem klientów n i C+).

Zobaczysz, że jak ruszy ponownie wysyłka "ofert nie do odrzucenia" to gromy znów się posypią.

Dziś zauważyłem, że o nc+ źle się mówi już nawet na ulicy - w autobusie słyszałem rozmowę oburzonych klientów N.

A to dobrze nie wróży nc+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzieje się tak jak myślałem. Coraz mniej osób na forum , coraz więcej zadowolonych z nowo podpinanej umowy z nc+ . Za miesiąc nie będzie tematu i nikt już nie będzie pamiętał do zlej ofercie nc+

 

Nie nie na forum jeszcze będzie dużo ludzi np ja

Ojcu musiałem taką ofertę wywalczyć powiedział max do 69zł i chce mieć family bo tam będą mecze więc ma to czego chciał z dekoderem za 0zł ( ja tej oferty dla siebie bym nie wziął)

 

Czekam na Platynę i więcej niż 89zł nie dam im za ten pakiet koniec i kropka

Mają dzwonić pod koniec Kwietnia Zobaczymy co dadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie i ponawiam swoje pytanie. Obecnie posiadam C+ z opcjami jak w sygnaturce. Płacę za to 93 zł , umowę mam do lutego 2014. Zastanawiam się czy złożyć teraz rezygnację aby wkrótce móc negocjować nowe warunki przechodząc na nc+ czy wstrzymać się z jakimikolwiek decyzjami? Interesuje mnie Canal+ Platinum z multiroom C+ dwie karty...

 

Czekanie to dla mnie nie problem. Obawiam się jednak, że prześpię coś i zmigrują mnie automatycznie dlatego pytanie do Was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia że jest mniej ludzi na forum, bo setki tysięcy wypowiedzeń już poszły a cały hype związany z fuzją opadł.

To naturalna kolej rzeczy.

Ja jako nowy abonent nc+ powiem tak: mam gorszy dekoder niż miałem, mam mniej programów niż miałem, jedyne co mam większe to rachunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie i ponawiam swoje pytanie. Obecnie posiadam C+ z opcjami jak w sygnaturce. Płacę za to 93 zł , umowę mam do lutego 2014. Zastanawiam się czy złożyć teraz rezygnację aby wkrótce móc negocjować nowe warunki przechodząc na nc+ czy wstrzymać się z jakimikolwiek decyzjami? Interesuje mnie Canal+ Platinum z multiroom C+ dwie karty...

 

Czekanie to dla mnie nie problem. Obawiam się jednak, że prześpię coś i zmigrują mnie automatycznie dlatego pytanie do Was...

 

Ja migrowałem - z 2 kartami i Pacem - jednak zostałem oszukany - ustalając cenę 119 zł za wszystko - nc+ doliczyła mi za multiroom 10 zł.

Ale sporo osób na facebuku zgłosiło się też do mnie i nie tylko mnie oszukali i zdarzały się kwoty o 30zł większe.

 

Reklamacje złozyem ale konsultant powiedział e nie ma szans na pozytywne rozpatrzenie. Ja rozmowę mam nagraną i jasno tam powiedziane jest kilkakrotnie multi i mediabox w cenie. Idę do sądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneks na pol roku a potem nowa umowa ew. zmiana pakietu...i w umowie ma zagwarantowane stalosc ceny

 

i to by bylo na tyle..

to moj ostatni post tu bo moderatorow tez gryzie ze ktos jest na TAK i jeszcze na dodatek sie tym chwali..a na tym forum jest przyzwolenie na bluzganie w jedna strone...

zostawiam was w tym polskim piekelku i duzo gulów po bokach szyi życzę,hihi

Masz racje, zostaw i nie czytaj nawet postow bo za kilka tygodni tobie skoczy "gul na szyi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój telefon do nc+ na numer dla n-kowiczów. 12-294-78-79

Na połączenie czekałem około minuty.

 

Posiadam aktualnie WPT+HBO+Cinemax

 

Oferta dla mnie

Canal+Platinum za 99zł umowa na 12 miesięcy.

Więcej bonosów w postaci (HBO lub Filmbox-ów na 6 miesięcy gratis) -brak

 

Odmówiłem.

Pani powiedziała że moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane w systemie. Powiedziała żebym czekał do końca kwietnia zadzwonią przebąkiwała coś o niższych cenach. Więc czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem ofertę na 99 za platynę plus dekoder. Niestety konsultant na początku kłamał. Wymyślił sobie, że platyna kosztuje 149pln i jest niesamowita promocja na 99pln.. Dobre. hehehe

On nie kłamał, taka cena rzeczywiście widnieje w regulaminach i jest obowiązująca na czas nieokreślony.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Reklamacje złozyem ale konsultant powiedział e nie ma szans na pozytywne rozpatrzenie.

a skąd On to wie ?

 

Nie wiem - myślę iż to działanie specjalne nc+, wiele osób nawet się nie zorientuje ze ma zawyżone faktury. Albo się myle i jest to błąd ludzki, dużo osób zatrudnili w ostatniej chwili i dlatego tyle błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja migracja z N zakończona:

C+ Platinum 99 + MR Premium 20 zł na 18 miesięcy (akurat dla mnie wydaje się lepiej mieć taką umowę).

Co prawda straciłem HBO ale mam C+ (czyli wszystko co miałem na cyfrze i npremium) za 119 czyli tyle samo co wcześniej ... generalnie jestem zadowolony

Teraz pozostaje mi rozwiązać Cyfre+ (wg komunikatu bezkarnie rozwiązać w związku ze zmianami lub zrobić cesję na zainteresowanego sąsiada :)

 

Nie muszę już przeglądać forów :) Dziękuje wam wszystkim za uwagi :)

Ludzie czy wy nie mozecie troche poczekac z tym wszystkim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem ofertę na 99 za platynę plus dekoder. Niestety konsultant na początku kłamał. Wymyślił sobie, że platyna kosztuje 149pln i jest niesamowita promocja na 99pln.. Dobre. hehehe

No faktycznie kłamał, bo pakiet CANAL+ Platinum kosztuje 179 zł :read:https://ncplus.pl/sklep/Content/pdf/regulaminy/canalplusplatinum/SW%20swiadczenie%20pakietu%20CANALPlus%20Platinium.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem - myślę iż to działanie specjalne nc+, wiele osób nawet się nie zorientuje ze ma zawyżone faktury. Albo się myle i jest to błąd ludzki, dużo osób zatrudnili w ostatniej chwili i dlatego tyle błędów.

chodziło mi o to że skoro zawierałeś taką umowę i jest to nagrane to inny konsultant nie może przed odsłuchaniem stwierdzić że nie ma szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nowy kontrakt na 18 m-cy. Przez ten czas może się dużo zmienić....

Nie wiem czy byłbym aż taki zadowolony

Mi to akurat nie przeszkadza a to że na 18 miesięcy to w moim przypadku może akurat dobrze bo to się zbiega z pełnymi sezonami piłkarskimi ;) Cena wątpie aby jakoś drastycznie spadła a 99 zł a dużą dawkę filmu (prawa npremium i C+) oraz największą dawkę piłki nożnej i w razie czego NBA, żużel (GP i liga) to już jakaś solida alternatywa dla moich obecnych 200 zł

Patrząc na to ile teraz ma nc+ praw filmowych i sportowych to wątpie aby nagle obniżyli znacząco cenę abonamentu...... dlatego jestem raczej zadowolony ale się okaże :)

Ja mam nc+ dla piłki nożnej i przy okazji trochę dla filmu a tego w c+ będzie nawet trochę co mi starczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nowy kontrakt na 18 m-cy. Przez ten czas może się dużo zmienić....

Nie wiem czy byłbym aż taki zadowolony

Mi to akurat nie przeszkadza a to że na 18 miesięcy to w moim przypadku może akurat dobrze bo to się zbiega z pełnymi sezonami piłkarskimi ;) Cena wątpie aby jakoś drastycznie spadła a 99 zł a dużą dawkę filmu (prawa npremium i C+) oraz największą dawkę piłki nożnej i w razie czego NBA, żużel (GP i liga) to już jakaś solida alternatywa dla moich obecnych 200 zł

Patrząc na to ile teraz ma nc+ praw filmowych i sportowych to wątpie aby nagle obniżyli znacząco cenę abonamentu...... dlatego jestem raczej zadowolony ale się okaże :)

Ja mam nc+ dla piłki nożnej i przy okazji trochę dla filmu a tego w c+ będzie nawet trochę co mi starczy :)

 

To teraz czekaj na pierwszą fakturę i gwarantuje ci że będziesz miał 10 zł albo 20 zł wyższa :jupi: Tak jak u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie i ponawiam swoje pytanie. Obecnie posiadam C+ z opcjami jak w sygnaturce. Płacę za to 93 zł , umowę mam do lutego 2014. Zastanawiam się czy złożyć teraz rezygnację aby wkrótce móc negocjować nowe warunki przechodząc na nc+ czy wstrzymać się z jakimikolwiek decyzjami? Interesuje mnie Canal+ Platinum z multiroom C+ dwie karty...

 

Czekanie to dla mnie nie problem. Obawiam się jednak, że prześpię coś i zmigrują mnie automatycznie dlatego pytanie do Was...

 

Ja migrowałem - z 2 kartami i Pacem - jednak zostałem oszukany - ustalając cenę 119 zł za wszystko - nc+ doliczyła mi za multiroom 10 zł.

Ale sporo osób na facebuku zgłosiło się też do mnie i nie tylko mnie oszukali i zdarzały się kwoty o 30zł większe.

 

Reklamacje złozyem ale konsultant powiedział e nie ma szans na pozytywne rozpatrzenie. Ja rozmowę mam nagraną i jasno tam powiedziane jest kilkakrotnie multi i mediabox w cenie. Idę do sądu

 

Ja miałem taką sytuację.

Przy przedłużaniu umowy umówiłem sie z konsultantem na dzierzawę dekodera PVR za 0 zł m-cznie.

Rachunek przyszedł , że mam płacić 20 zł m-cznie. Zgłosiłem reklamacje, zażądałem odsłuchania rozmowy i sprawa załatwiona. Uwzględnili reklamacje.

Tak, że sprawa jest do wygrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...