Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Weźmy np. Vectre

najtańszy Pakiet złoty do którego można dodawać opcje dodatkowe kosztuje 45 zł. Do tego pełna paczka canal plus z vectry 50 zł.

Do tego dochodzi dekoder hd z nagrywarką 27 zł miesięcznie. Łącznie za Vectrę z canal plus płacimy 122 zł miesięcznie.

Przy czym trzeba wziąć pod uwagę, iż pakiet standardowy Gold z Vectry jest o wiele uboższy niż Platyna (bez canal plus) i nie może się z nim w żaden sposób równać.

 

Wychodzi na to, że na tle konkurencji 99 zł/ miesiąc to na prawdę bardzo atrakcyjna propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę dają już Platinum z HBO za free na pół roku za 99zł czyli warto poczekać. Ja bym to brał gdyby HBO było na cały okres umowy i czekam. Pali się? Nie a na razie mam Platinum za 59 zł i jeszcze przez 3 miesiące tak będzie(jak czegoś głupiego nie wymyślą). No prawie Platinum bo kilka kanałów brak. Tak czy inaczej zauważyłem po tym forum że coraz więcej osób migruje do nc+ zwłaszcza po włączeniu nowej paczki Canal+ a to błąd bo w ten sposób nic dla siebie nie ugramy. Nie mówię żeby nie migrować róbcie co chcecie ale moim zdaniem lepiej poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum za 69 taa...ciekawe co na to obecni klienci eNki, niestety, albo wyłoży się te 89 zeta za Canal+Platinum (w najlepszym razie może zejdą jeszcze 10 zeta) albo będzie się oglądało mecze w necie

89zł za Platinium to będzie min. nie sądze aby ktoś zjechał niżej. To nie logiczne, jakby dawali 40zł zniżki to comfort były za darmo :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dino83, czytaj forum uważnie, bo nie Platinum za 69 PLN, tylko za 99 PLN, gdzie jedynie za pierwszych 9 miesięcy urobiony klient zapłaci wspomniane 69 złociszy, natomiast za kolejnych 9, już 129, sam więc rozumiesz, że jest to wkręt dla nielubiących liczenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znow zes tu przyszedl glupio pisac? bylo mowione ze w kablowkach oplaca sie tylko brac pakiety!!!

 

Jakie pakiety??? w Vectrze nie ma pakietu z canal plus poza najdroższym VIP który kosztuje 155+27 za dekoder z nagrywarka czyli 183 zł

 

każdy inny pakiet nie zawiera w sobie opcji z canal plus. Za to trzeba płacić dodatkowo 50 zł

 

Przy najtańszym wariancie wychodzi 122 zł, a więc jest drożej o 23 zł niż w nc plus, za Platinium, która ma o wiele szerszą ofertę programową.

 

Przeglądam oferty różnych operatorów i wychodzi na to że 99 zł za Platinium na tle konkurencji wypada bardzo atrakcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możecie mi doradzić, dostałem dziś propozycje na All Inclusive+ 179 MR 2 KARTY zł lub platinum z MR 2 KARTY za 99 zł, mam pytanko,czy ktoś jest może z Chorzowa i dołączy się na pół abonamentu :)))))

 

Czyli dostałes Platyne z MR za 99?? A co z dekoderami?? Z jakich korzystasz i czy masz je za darmo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znow zes tu przyszedl glupio pisac? bylo mowione ze w kablowkach oplaca sie tylko brac pakiety!!!

 

Jakie pakiety??? w Vectrze nie ma pakietu z canal plus poza najdroższym VIP który kosztuje 155+27 za dekoder z nagrywarka czyli 183 zł

 

każdy inny pakiet nie zawiera w sobie opcji z canal plus. Za to trzeba płacić dodatkowo 50 zł

 

Przy najtańszym wariancie wychodzi 122 zł, a więc jest drożej o 23 zł niż w nc plus, za Platinium, która ma o wiele szerszą ofertę programową.

 

Przeglądam oferty różnych operatorów i wychodzi na to że 99 zł za Platinium na tle konkurencji wypada bardzo atrakcyjnie.

 

Tylko jak się weźmie w Vectrze pakiet platynowy z PVR i internetem 40 m/b i do tego paczka c+ to wychodzi 140zł więc cena już nie jest zła. Bo za telewizje wychodzi około 80 zł.

Lub internet 60 m/b ta sama cena.

Do tego tv online(kanał sd przez internet)

HBO i Cinemaxy z HBO go za 40 zł

Pakiet sport za 14,90

Filmbox paczka 8,5

Cinemaxy paczka 10,10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie rozumiem abo c+ z pakietem premium, którym się nie kończy umowa pod koniec miesiąca.

po [beep]ę im się tak spieszy?

dają tam coś tak decydującego żeby przejść do nc+?

 

@Eskimos

pisałam już, że nie ma tego w regulaminach ani na stronie nc+ i każdy może ci powiedzieć cokolwiek w temacie multi+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbował ktoś może takiego numeru brać platynę z MR za 99 zł i dołożyć HBO 30 zł , Cinemax 15 zł, Filmbox 15 zł, History - 2 zł,Sundnce- 3 zł

Co daje 164 zł za wszystkie kanały

 

Ej :)

ale dlaczego tak drogo??

skoro Platyna + MR = 99 zł (MR podobno tylko enki)

do tego dają za 20 zł. paczkę HBO (z czego 6 miesiecy gratis ;) )

z czasem będą proponować pakiet Cinemax+Filmbox za 20 zł. (tak obstawiam)

 

Nie byłaby taka zła cena 139 zł. :)

 

A teraz ja mam pyatnie.

jak wygląda sytuacja z NC+GO?? Ile kosztuje??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie rozumiem abo c+ z pakietem premium, którym się nie kończy umowa pod koniec miesiąca.

po [beep] im się tak spieszy?

dają tam coś tak decydującego żeby przejść do nc+?

.

zależy od sytuacji ja za superpremium C+ & HBO z PS3 + MR i dekoder place 166 zł i przechodząc teraz pozbył bym się "spłacania" PS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znow zes tu przyszedl glupio pisac? bylo mowione ze w kablowkach oplaca sie tylko brac pakiety!!!

 

Jakie pakiety??? w Vectrze nie ma pakietu z canal plus poza najdroższym VIP który kosztuje 155+27 za dekoder z nagrywarka czyli 183 zł

 

każdy inny pakiet nie zawiera w sobie opcji z canal plus. Za to trzeba płacić dodatkowo 50 zł

 

Przy najtańszym wariancie wychodzi 122 zł, a więc jest drożej o 23 zł niż w nc plus, za Platinium, która ma o wiele szerszą ofertę programową.

 

Przeglądam oferty różnych operatorów i wychodzi na to że 99 zł za Platinium na tle konkurencji wypada bardzo atrakcyjnie.

 

Tylko jak się weźmie w Vectrze pakiet platynowy z PVR i internetem 40 m/b i do tego paczka c+ to wychodzi 140zł więc cena już nie jest zła. Bo za telewizje wychodzi około 80 zł.

Lub internet 60 m/b ta sama cena.

Do tego tv online(kanał sd przez internet)

HBO i Cinemaxy z HBO go za 40 zł

Pakiet sport za 14,90

Filmbox paczka 8,5

Cinemaxy paczka 10,10

 

Ta cena jest przez 6 miesięcy z 24 obowiązywania umowy później wzrasta o 25 zł bo internet jest droższy

ponadto nie ma w ofercie eurosport 2 z bundesliga za to trzeba dopłacić 15 zł/miesięcznie w pakiecie sport na ostro

do tych 140 zł co napisałeś trzeba doliczyć jeszcze opłatę za dzierżawę dekodera z sygnałem hd 17 zł a z nagrywarka 27 zł

 

z tych 140 zł wychodzi 207 zł, więc w dalszym ciągu Platyna za 99/miesiąc wychodzi mega atrakcyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie rozumiem abo c+ z pakietem premium, którym się nie kończy umowa pod koniec miesiąca.

po [beep] im się tak spieszy?

dają tam coś tak decydującego żeby przejść do nc+?

 

Ja też kompletnie tego nie rozumiem - dla nas najlepiej spkojnie czekać na rozwój sytuacji.

 

jak wygląda sytuacja z NC+GO?? Ile kosztuje??

 

W tej chwili nc+GO tylko na tablety iPad i Android 4.0+ oraz na smartfony iPhone - 15 zł/mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę dają już Platinum z HBO za free na pół roku za 99zł czyli warto poczekać. Ja bym to brał gdyby HBO było na cały okres umowy i czekam. Pali się? Nie a na razie mam Platinum za 59 zł i jeszcze przez 3 miesiące tak będzie(jak czegoś głupiego nie wymyślą). No prawie Platinum bo kilka kanałów brak. Tak czy inaczej zauważyłem po tym forum że coraz więcej osób migruje do nc+ zwłaszcza po włączeniu nowej paczki Canal+ a to błąd bo w ten sposób nic dla siebie nie ugramy. Nie mówię żeby nie migrować róbcie co chcecie ale moim zdaniem lepiej poczekać.

tez to dostrzegam ja dałem sobie pewny próg jesli do niego spadnie platyna to bede migrował,ale w ostatniej chwili jesli nie spadnie to zreygnuje wogóle,teraz to oni niech sie staraja i niech naprawiaja swoje błedy

 

czy możecie mi doradzić, dostałem dziś propozycje na All Inclusive+ 179 MR 2 KARTY zł lub platinum z MR 2 KARTY za 99 zł, mam pytanko,czy ktoś jest może z Chorzowa i dołączy się na pół abonamentu :)))))

ja jestem z chorzowa i jestem zbulwersowany bo mi platinum z 2 kartami proponowali za 109 :D:D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...