Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne to,

czyli universe+ z paczką c+ za 79zł

= platynie za 119 zł, o co chodzi?

 

poczytajcie regulamin promocji.

ech, nc+ zagrywa brzydko z tą "pomyłką".

ciekawe kiedy ktoś kto się połasi i kliknie "zamów" zorientuje się, że nie kupił tego co mu się na pierwszy rzut oka wydawało.

swoją droga te dzisiejsze promocje są jeszcze gorsze niż ostatnio. już nie na 2 miesiące, już nc go w platinum tylko w prezencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dzisiaj miałem takiego klienta co przeszedł u mnie na Platyne za 99 zł tylko juz nie pamietam czy MR był za zero czy za 10 zł... Co klient to inne oferty w systemie :D

 

Cyfra.tv jest możliwość uzyskania Platinum z MR za 99zł?? plus dwa dekodery z Nki.W tej chwili mam Pace 500 i Philips 250 i musiałbym cos płacić jakbym chciał je wymienić na mediaboxa plus jakis drugi do MR??

 

Ok dzięki.Nurtuje mnie jeszcze tylko pytanie jak bym chciał oddać Pace i Philipsa i wziąć Mediaboxa plus drugiego jakiegoś do MR to musze za nie płacić aktywacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tia... bez zmian :-) Zapraszam :-) Jak kawy nie zabraknie to może damy radę Cie obsłuzyć :-P

 

 

cyfra.tv, a ty tam sprzedajesz na Ursynowie? Pewnie za jakiś czas skoczę do ciebie po Platynkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to,

czyli universe+ z paczką c+ za 79zł

= platynie za 119 zł, o co chodzi?

 

poczytajcie regulamin promocji.

ech, nc+ zagrywa brzydko z tą "pomyłką".

ciekawe kiedy ktoś kto się połasi i kliknie "zamów" zorientuje się, że nie kupił tego co mu się na pierwszy rzut oka wydawało.

swoją droga te dzisiejsze promocje są jeszcze gorsze niż ostatnio. już nie na 2 miesiące, już nc go w platinum tylko w prezencie.

regulamin jest z 19marca a od tego czasu cos moglo sie zmienic ale to bardziej naiwne myslenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie a może nawet prośbe;) walcze z nasza nowa platforma o pakiet platinum hbo za 119 lub nawet 109.... niestety po ktorymś telefonie konsultanci twierdza ze nie ma takiej oferty za 119 zl lub 109 .... tzn jest ale za np za gold hbo a nie platinum .... czy moge prosić o jakas pomoc jak wywalczyć taka ofertę .... ucieszy mnie jakikolwiek dowód na istnienie oferty .... konsultantka nawet się ponoć konsultowala z przełożonym i nie ma oferty na 119 platinum hbo ... mowi ze nie ma takiej mozliwosci aby ktoś taką oferte otrzymal ... jakieś sugestie? powołanie się na bycie klientem od początku istnienia platformy oraz regularnie płacone rachunki niestety nie pomoglo...... HELP:)

 

[wcześniej wpt+npremium+hbo+nseriale = 99 + 20 mr premium]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, przekonam tych z C+ bo z N ciężko szczególnie że w systemie N co drugi klient ma zupełnie inna oferte ...

 

te oferty w systemie są jakimś kluczem przydzielane?

a jeszcze coś...sprzedajesz więc wiesz na pewno.

czy w jakimś miejscu regulaminu albo w innych dokumentach są wyszczególnione kanały w pakietach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekonasz fanów sportu do płacenia z PRZYMUSU 99zł bo innej oferty nie ma poza platinum ?

trochę wątpię. skoro kupa ludzi miała c+ kompakt~ 50/60zł

albo C+ optimum za~ 60/70zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arminvanpiekarz

Rozumie, że oferta którą dostałeś była bez dzierżawy PVR... .

 

Tak. Nie chcę od nich żadnego sprzętu bo z MR korzystam na swoim tunerze.

 

Myślę, że za 109PLN zdecydował bym się na Platinum +MR(2x cameleon) +PVR (Pace). Dręczy mnie tylko jedno, czy po migracji w trakcie trwania umowy nie będą chcieli zmieniać MR na dziadowskie rozwiązanie z N-ki (parowanie kart z tunerem, MR po sieci) ??

 

Jeżeli przy migracji do nc+ będziesz chciał wziąć PVR'a to wcisną Ci MR n-kowski (po kablu lub wi-fi). Jeśli chcesz mieć dalej 2 niezależne karty lepiej kup sobie swój dekoder. Ja używam i polecam ferguson ariva 250 combo. Do tej pory Cyfra+ tnk i moduł Polsatu. Działa bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Abo z C+ sami przychodzą przejść na nowe oferty i wręcz sie o nie dopominaja a abo z N głownie pretensie i rezygnacje w reku :D

 

Wbrew temu, co się dzieje od kilku dni w temacie nc+, sporo ludzi migruje do nowej platformy.

Wyniki napawają optymizmem. Też patrząc na bazę abonencką nc+, tu póki co zdecydowaną większość stanowią dotychczasowi abonenci Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest oferta dla obecnych Klientów C+ za 79 zł C+ Komfort :-)

 

bez sportu... dzięki.

a nie jest-ochłapy z ligi Ang., hiszp, i LM.. ;]

 

w tym pakiecie o którym pisze cyfra.tv jest pełna paczka canal+. nie ma tylko kanałów, które zawarte są w pakiecie universum, czyli między innymi nsportu, eurosportu 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...