Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem do nich e-mail bo miałem dużo wątpliwości i odpisali:

 

Umowa do końca maja

wniosek o rozwiązanie Umowy powinien zostać przesłany listem poleconym na adres korespondencyjny CYFRY+:

 

CANAL+ Cyfrowy S.A.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

 

Po rozwiązaniu kontraktu, 1 miesiąc na zwrócenie kart cyfrowych do autoryzowanego dystrybutora.

 

 

I wszystko jasne dla mnie może się komuś przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w APSie.

Miła Pani od razu zaproponowała Platynę za 99zł. na 18.

Niestety powiedziała, że nic więcej nie możemy ugrać, ponieważ jest to rozporządzenie odgórne.

No nic grzecznie podziękowałem i powiedziałem, że spotkamy się po świętach, bo mam zamiar zdać sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegląd sportowy pisze

 

Nikt z władz Ekstraklasy S.A. nie chce komentować negocjacji, ale sytuacja jest dynamiczna i wciąż może się jeszcze zmienić. Jeżeli jednak nie uda się osiągnąć porozumienia, Ekstraklasa SA z pewnością jeszcze w tym roku ogłosi nowy przetarg na sprzedaż praw telewizyjnych obowiązujący od lipca 2014 do czerwca 2017.

 

To sprawdzona procedura, która obowiązywała już wcześniej. Przy poprzednim rozdaniu, w latach 2008-2011, kluby dostawały rekordowe pieniądze: 120 mln zł za sezon. Teraz czkawką odbija im się spowolnienie gospodarcze, które sprawiło, że wartość kontraktu jest niższa o około 25 procent.

 

Chodzi mi dokładnie o ostatnie zdanie skoro w piłce i nie tylko polskiej jest recesja i ceny praw do transmisji spadają to dlaczego my zamiast stabilizacji mamy mega podwyżkę????

Oni mają recesje a my konsumenci może nie????

 

a oto cały artykuł

http://ekstraklasa.przegladsportowy.pl/ ... 1,381.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jako ze obiecałem jak mi pójdą negocjacje to melduję. Teraz Optimum HD tylko karta cyfry 94pln. Koniec umowy 31 marca 2013 wypowiedzenie wysłane w pod koniec stycznia. Interesowała mnie tylko platyna ze starym Cameleonem na swoim odbiorniku i nic więcej. Pierwsza oferta od nich 119 na 18 miechów, druga 99pln na 18 miechów. Dzisiejsze moje propozycje 99pln na 12 miechów, ewentualnie 89pln na 18 miechów. Niestety moich propozycji nie ma w systemie, więc niech się system obejdzie bezemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Właśnie zaproponowali mi pakiet PLATINIUM za 99 zł razem z MR premium na 18 miesiecy. Czy jest to dobra oferta, do tej pory posiadałem ofertę N za 59 zł. + 20 zł. MR + History HD i tvnplayer w łącznej cenie 81,99 zł.??

 

 

czyli dali Ci multiroom gratis? czy platinum 99 + mr dodatkowo płatny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Właśnie zaproponowali mi pakiet PLATINIUM za 99 zł razem z MR premium na 18 miesiecy. Czy jest to dobra oferta, do tej pory posiadałem ofertę N za 59 zł. + 20 zł. MR + History HD i tvnplayer w łącznej cenie 81,99 zł.??

 

 

czyli dali Ci multiroom gratis? czy platinum 99 + mr dodatkowo płatny?

 

Gratis - 3-krotnie pytałem, pytając o ofertę niżej to pakiet GOLD za 89 zł. i MR gratis - obecnie posiadam Turbodekoder 500gb i biały dekoder dvb-t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Właśnie zaproponowali mi pakiet PLATINIUM za 99 zł razem z MR premium na 18 miesiecy. Czy jest to dobra oferta, do tej pory posiadałem ofertę N za 59 zł. + 20 zł. MR + History HD i tvnplayer w łącznej cenie 81,99 zł.??

 

 

czyli dali Ci multiroom gratis? czy platinum 99 + mr dodatkowo płatny?

 

Gratis - 3-krotnie pytałem, pytając o ofertę niżej to pakiet GOLD za 89 zł. i MR gratis - obecnie posiadam Turbodekoder 500gb i biały dekoder dvb-t

 

 

mi jak zaoferował 99 za platinum i dodatkowo 20 zł za mr, to powiedział, że już taniej się nie da a jednak. do tej pory miałem podobną ofertę do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś czuje, że się nie doczekasz.

 

No dokładnie, nie bądźmy znów śmieszni, oferta premium to trzeba płacić jak za premium, nie dostaniecie tego za pół darmo przeciez

 

 

Nastepny..... paczka canal+ kosztowala do tej pory 20 pare zloty, a teraz 70zl!!!, wiec co ty bredzisz?

 

To ty bredzisz.

To twój chyba 7 post w którym piszesz ze czekasz na platinium za 79zł.

Jesteś tak samo przykry jak ta zima za oknem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...