Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

89zł i biorę z pocałowaniem w **** :D

 

Zastanów się człowieku co dostajesz? 89 zł?? Ocipiałeś?

Ja nie mam zamiaru płacic wiecej niż 70 zł, obecnie za cała paczke C+ w HD płacę 56 zł i nie dam 30 zł wiecej za cos co mnie nie interesuje.

 

Nie srajcie sie tak ludzie!!! Ceny spadną bo muszą spaść, jak dostaną tyle wypowiedzen, dziś mija dopiero TYDZIEN od powstania NC+

wiec nie mogą za szybko zejsc z cen bo zbyt szybko przyznali by sie do winy ale ze przeholowali to wszyscy wiedzą i MY i ONI,

Jestem takiego samego zdania jak kubson. Zresztą wielu abonentów nie będzie chciało dać więcej za ten pakiet niż 70zł. Chociaż z każdym postem widzę, że się przekonują do 89zł, co troche niepokoi, bo jak rzucą taką cenę i wszyscy będą przyjmować to zjechać na niższą już będzie bardzo trudno. Przecież to obniżka o 30zł, a wcześniej za C+Optimum z PVR'em i multiroomem można było dostać za 65zł. Czyli to była obniżka o ponad 50zł i tez dawało rade :) . Ja raczej się nie będe spieszył i poczekam aż naprawde zaczną zjeżdżać z ceny ( przynajmniej mam taką nadzieje :P ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres mnimalny mam wlasnie do 30.06.2013 takie tez pismo wyslalem do cyfry iz wypowiadam umowe z koncem okresu minimalnego. Potwierdzili ze z tym dniem bedzie wypowiedziana umowa i zebym zdal sprzet do 30 dni od tej daty. Teraz cierpliwie czekam na dalszy rozwoj wypadkow. Zobaczymy im blizej konca jak sie bedzie ich propozycja cenowa zmieniac.

 

@mattimek - w mediach fala krytki marketingowo leza. Zapewne strasznie malo osob migruje , nie jest znana skala ile juz dostali wypowiedzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką sprawę w sądzie? Zrobią akcje piarową jak to niby sa blisko klientów(których po prywatnemu mają w d..pie) i ich wodza, jak sa otwarci na propozycje, jak wspólnie z klientami kształtują ofertę... Wszystko to tworzyc ma image firmy przyjaznej klientom. Za miesiąc nikt o profilu FC nie będzie pamietał. O firmie też chyba nie bo jedynym możliwym rozwiazaniem jest jej rebranding lub rozwiazanie. Ta firma jest już po prostu trupem wizerunkowym. W tydzien po promocji swej oferty.

Na miejscu tego szanownego założyciela nigdy nie umówiłbym się na takie spotkanie. Skoro jestem Anty to jak nagle mogę stać się PRo spotykajac się z wrogiem przeciw któremu walczę. To głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres mnimalny mam wlasnie do 30.06.2013 takie tez pismo wyslalem do cyfry iz wypowiadam umowe z koncem okresu minimalnego. Potwierdzili ze z tym dniem bedzie wypowiedziana umowa i zebym zdal sprzet do 30 dni od tej daty. Teraz cierpliwie czekam na dalszy rozwoj wypadkow. Zobaczymy im blizej konca jak sie bedzie ich propozycja cenowa zmieniac.

 

@mattimek - w mediach fala krytki marketingowo leza. Zapewne strasznie malo osob migruje , nie jest znana skala ile juz dostali wypowiedzen.

widzisz myslalem ze później i nie pasowala mi data 30.06 bo myslalem ze chcesz nam przekazac ze migracja raczej będzie do końca czerwca jak to było mówione ;)

 

i już się wystraszyłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyli:Planete+HD, Kuchnia+HD, MiniMiniHD, aleKino+HD, Domo+HD, TeleToon+HD, Hyper+HD i to mają być ich eksluzywne programy? Żenua. Na okrągło mam oglądać jak gotować albo urządzać mieszkanie. Oni już całkiem ludzi za idiotów mają! Canały+ włączcie ludziom na świeta, a nie badziew!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...

Czy jest to normalne, że po migracji z n do nc+ i podpisaniu umowy (platinum + multiroom) w punkcie sprzedaży, muszę czekać 72 godziny na to, żeby móc odebrać dekodery???

 

skoro chłopaki w APS nie mają akurat dekoderów, i dopiero mają miec dostawe, to normalne. Przeciez nie mają na zapleczu 100 szt. w magazynie, spokojnie poczekaj i bedziesz miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem Canal+ pierwszy raz w styczniu. Canal + Optimum HD 77 zł na 18 miesięcy. 6 miesięcy gratis HBO+Filmbox+Cinemax ( na których od stycznia nic nie oglądałem). Po 6 miesiącach dekoder płatny 10 zł. Czyli po 6 miesiącach będę miał najtaniej 87 zł.

 

Jako stali abonenci macie dobre ceny wynegocjowane ale ile jest takich osób jak ja w zakresie cenowym 70-90 zł w tym pakiecie. Jeśli zaproponują mi te 89 zł (wliczając w to dekoder) to biorę bez problemu. Za pakietem filmowym płakał nie będę bo nic tam nie ma, interesuje mnie głównie sport i popularnonaukowe kanały i trochę muzyki (mtv live hd).

 

Dostaje Serie A, LM, LE i Zuzel oraz troche HD w popularnonaukowych.

 

Odpada to czego i tak nie oglądam więc mi to rybka.

 

Obecnie 2 punkty mnie blokują przed migracją niegwarantowane Eurosporty oraz cena.

 

Jeśli cena zjedzie do tej, której oczekuje to niegwarantowany Eurosport przełknę, choć jestem pewien, że nie wywalą tego kanału, to standard w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...

Czy jest to normalne, że po migracji z n do nc+ i podpisaniu umowy (platinum + multiroom) w punkcie sprzedaży, muszę czekać 72 godziny na to, żeby móc odebrać dekodery???

 

skoro chłopaki w APS nie mają akurat dekoderów, i dopiero mają miec dostawe, to normalne. Przeciez nie mają na zapleczu 100 szt. w magazynie, spokojnie poczekaj i bedziesz miał.

Tylko, że "chłopaki" mają dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...

Czy jest to normalne, że po migracji z n do nc+ i podpisaniu umowy (platinum + multiroom) w punkcie sprzedaży, muszę czekać 72 godziny na to, żeby móc odebrać dekodery???

 

skoro chłopaki w APS nie mają akurat dekoderów, i dopiero mają miec dostawe, to normalne. Przeciez nie mają na zapleczu 100 szt. w magazynie, spokojnie poczekaj i bedziesz miał.

Tylko, że "chłopaki" mają dekodery.

Skoro mają, to było zapytac ich na miejscu dlaczego nie chcą wydać, a nie pytasz tutaj :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...