Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wyluzujcie troszku!oglądam c+ głównie dla sportu,jeżeli będzie możliwośc zostania do czerwca z moim C+optimum za 65zł to ok-później przerwa do września w rozgrywkach,

później dvbt,internet,ipla z tv

moim zdaniem parę miechów i ceny moment i wrócą do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 kwietnia nastąpi rebranding 3 canal+ (gol, weekend i 3d). Wszyscy z pakietem Canal+ zostaną automatycznie zmigrowani do "przybliżonego pakietu" (można przez infolinie zasugerować jaki to ma być - co nas interesuje). Na tej podstawie zostanie przygotowana dla nas propozycja migracji do nc+. Czas do końca czerwca jest przewidziany. Nie napalajmy sie, bo będzie okazja przetestować ewentualny przyszły pakiet nc+. Do tego dojdzie opcji negocjacji w przypadku wysłania wypowiedzenia, a przy tym zawsze coś można ugrać - do tego czasu już się konsultanci zorientują jak rynek zareagował na Platinum za 119zł :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 16.00 21.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

? dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

prawdopodobnie 79 dla migrujących do Canal+ Gold

89 dla migrujacych do Canal+ Platinium (bez multiroom)

99 dla migrujących do Canal+ Platinium z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinium z multiroom C+ (dwie karty)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian :D

 

Przed chwilką do mnie dzwonili - umowa mi się kończy z końcem marca, wypowiedzenie dostali. Miałem do tej pory wszystkie pakiety podstawowe w N za 48z. Zaproponowali:

49 dla migrujących do Universe+

79 dla migrujących do Canal+ Gold

 

Odmówiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 kwietnia nastąpi rebranding 3 canal+ (gol, weekend i 3d). Wszyscy z pakietem Canal+ zostaną automatycznie zmigrowani do "przybliżonego pakietu" (można przez infolinie zasugerować jaki to ma być - co nas interesuje). Na tej podstawie zostanie przygotowana dla nas propozycja migracji do nc+. Czas do końca czerwca jest przewidziany. Nie napalajmy sie, bo będzie okazja przetestować ewentualny przyszły pakiet nc+. Do tego dojdzie opcji negocjacji w przypadku wysłania wypowiedzenia, a przy tym zawsze coś można ugrać - do tego czasu już się konsultanci zorientują jak rynek zareagował na Platinum za 119zł :-).

 

 

zmigrowani? wszyscy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Superpremium HBO w C+ bez multiroom

płaciłem 109zł

zaoferują mi Platinum + HBO za 110zł to się zgodzę

 

Mam dokładnie to samo. Tyle, że dodatkowo dochodzi 10zł MR + 5zł najem PVR. Czyli cała opłata to 124zł.

 

Jeśli ugra się Platinum+HBO za 110zł plus 10zł MR i 5zł PVR to wchodzę w to od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Wam chodzi jak tak piszecie żeby się nie zgadzali i nie rzucali od razu na migrację. Ja jestem zadowolony że ludziska łapią od razu haczyk, im więcej będzie takich tym szybciej nc+ dojdzie do wniosku że już się nachapała na starcie wystarczająco, zrobią nowe promocje i wtedy będzie można rozpocząć negocjacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przedłużyłem umowę z nc+ na pakiet Canal+Platinium + MR za 109 zł, najważniejsze dla mnie że na moim sprzęcie. Nie działa mi póki co Polsat HD i MGM HD, reszta wszytko działa. Na HBO mi nie zależało bo może w zeszłym roku zobaczyłem na nim z 2 filmy. Dla mnie ważny jest SPORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Wam chodzi jak tak piszecie żeby się nie zgadzali i nie rzucali od razu na migrację. Ja jestem zadowolony że ludziska łapią od razu haczyk, im więcej będzie takich tym szybciej nc+ dojdzie do wniosku że już się nachapała na starcie wystarczająco, zrobią nowe promocje i wtedy będzie można rozpocząć negocjacje ;)

No właśnie nie. Jeśli teraz nałapią jeleni to po co mają obniżać ceny skoro ludzie akceptują obecne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 16.40 21.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold

89 dla migrujacych do Canal+ Platinium (bez multiroom)

99 dla migrujących do Canal+ Platinium z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinium z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinium z HBO (bez multirooom ???)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować :D ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce :lol:

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian :D

 

PS. Każdy może wklejać i aktualizować ten post na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do mnie zadzwonią, to co mam im powiedzieć żeby mi dali Platinum za 89 zł? Powiedzcie chłopaki z własnego doświadczenia. Inny pakiet nie wchodzi w grę. Max co mogę wydać to 100 zł, ale chyba lepiej zaoszczędzić.

 

Trzeba było podawać nr. umowy, nie chce mi się szukać? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...