Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś z użytkowników ma taką przypadłość w tym deku jak ja? Otóż gdy po nocy lub kilkunastu godzinach odłączenia od sieci odpalam listwę zasilającą, dek przechodzi wszystkie etapy rozruchu. Jednak po dojściu do ostatniego etapu aktywacji wyświetla się komunikat "brak karty". Nie pomaga wyjęcie jej i włożenie, jedyne co można zrobić to ponownie wypiąć zasilanie i podpiąć - wtedy jest szansa ze się uruchomi. Wszystko poza tym jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o info czy aby internet działał na mediabox'ie bezprzewodowo potrzebny jest konkretnie ten acces point NETGEAR WNCE2001.

Sporo kosztuje, więc może sprawdzi się jakiś inny. Proszę o info.

 

Ja mam do Turbo podłączony net przez bardzo starego acces pointa od Ovislink i wszystko chodzi bez problemu, a do Turbo też polecają tego Netgeara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z użytkowników ma taką przypadłość w tym deku jak ja? Otóż gdy po nocy lub kilkunastu godzinach odłączenia od sieci odpalam listwę zasilającą, dek przechodzi wszystkie etapy rozruchu. Jednak po dojściu do ostatniego etapu aktywacji wyświetla się komunikat "brak karty". Nie pomaga wyjęcie jej i włożenie, jedyne co można zrobić to ponownie wypiąć zasilanie i podpiąć - wtedy jest szansa ze się uruchomi. Wszystko poza tym jest ok.

 

Ja mam tak samo. Za każdym razem jak go odłączę od prądu na kilka godzin to później mam komunikat "brak karty" Zaczyna się wtedy wachlowanie kartą i czasami nawet 10 min wyciągam ją i wkładam do deka aż zaskoczy. Jest to bardzo irytujące....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+ zaczyna na rynku w ponadprzeciętnym stylu. W ofercie nowej platformy znajdzie się 50 programów o super jakości obrazu. Rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli dostarcza wspaniałe odczucia wizualne, ale obraz to nie wszystko.

http://technologia.salon24.pl/499791,nc ... echnologii

 

Dekoder mediaBOX+ obsługuje Full HD, ale czy kanały HD w nc+ rzeczywiście są nadawane w full HD (rozdzielczość 1920 na 1080)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadając mediaboxa w pakiecie Universe, tvnplayer powinien działać?

 

W pakiecie Universe przecież nie ma w dodatkach tvnplayera.

http://ncplus.pl/sklep/promocje/universeplus

 

To chyba jakiś żart, mam wykupić droższy pakiet, żeby móc korzystać z tvnplayera?

 

Myślałem że to funkcja dekodera, a nie element pakietu.

Przecież to nie jest żadna zawartość premium, i dostępna za free na androida czy w smart tv (na moje szczęście do LG jeszcze nie dotarło)

 

To już wole dongla z androidem za 40$ wpiąć w tv .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Cyfrze+ też do tej pory kanały HD były w 1080i?

 

Skoro w nc+ nie ma 1080p, to zastanawiam się do czego można by było wykorzystać te 1080p w MediaBOX?

 

 

hmm przeciez na sat kilka-nascie kanalow nadaje w 1920/1080 i jest to napewno NAT GEO channel tvp hd , inne kanaly nadaja w 720p

 

wiec o FULL hd mozna zapomniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...