Jump to content
Guest Anonymous

mediaBOX+ (ADB-3740SX)

Recommended Posts

Guest Anonymous

Ale to urządzenie z linku, właśnie oprócz USB ma wejście sieciowe więc dostarczysz internet :-)

Podłączyć można, ale tylko by usb zasilało takie urządzenie, bo internetu tak nie dostarczysz do mediaboxa.

To co oni w tej pomocy link link wyżej to nieprawda..?? Sprawdzał kto to ..?? Tak z ciekawości pytam...

Jeżeli dodatkowo połączę adapter kablem sieciowym z dekoderem- to jasne, ale samo wpakowanie adaptera do usb dekodera nie wystarczy.

@ cyfra.tv chciałem rozwiać wszelkie wątpliwości, bo rzeczywiście ktoś może pomyśleć, że usb wszystko załatwi.

no w tym ze mam internet bezprzewodowy ale na usb.nie jestem taki obcykany jak Ty.mam zwykle usb ale tuner nawet go nie widzi.czy operator neta ma tutaj takze znaczenie?

Modemu nie zobaczy mbox. To nie komputer. Operator sieci nie ma znaczenia.

mam pytanko z innej beczki.orientuje sie ktos czy przez mediaboxa mozliwy jest odbior hbbtv czy w nc+ nie ma jeszcze takiej mozliwosci? widzialem ze niektore kanaly fta z astry nadaja ten sygnal podobno nasza tvp takze juz od dawna.jak ta sprawa sie ma w tej zekomo vipowskiej platformie? :>

no tak my jak zwykle w tyle...czyli co pozostaje dvb-t podpiete bezposrednio do telewizora? bo tam chyba mozna to odbierac?

Póki co to tak. Nie wiem,czym tu się martwić,toż to hbb to nic takiego. No ale postęp idzie i trzeba to mieć. Choć i tak któregoś dnia pewnie z tego zrezygnują tak jak teraz 3D jest w odwrocie,bo małe zainteresowanie.

Po co jest wejście USB z boku dekodera?

Zgodnie z instrukcją "do wykorzystania w przyszłości" :D

Co do Hbb to mało osób z tego korzysta, bo mało kanałów to oferuje. Mam tv z modułem i na Hotbirdzie Hbb nadaje chyba tylko Eska TV. TVP jedynie przez DVB-T. Chętnie bym z tego korzystał, moim zdaniem nadawcy kanałów sportowych powinni się tym zainteresować i dać np. livescore. Z tym, że póki co dekodery nc+ nie mają takiej funkcjonalności, więc wątpię w szybkie wprowadzenie tego w życie, bo moduły w nc+ są rzadkością.

A masz skonfigurowane radio w nboxie tzn. jest podpięty do netu ?No chyba że opcja działa tylko w sofcie Carbo.

Witam. Mam zamiar, chęć wymiany mojego turbo na media boxa. W związku z tym proszę o podpowiedzi czy jest w ogóle taka możliwość a jeżeli jest, to czy warto wymieniać. Chodzi mi generalnie o jakość odbioru-obrazu tv, menu i inne za i przeciw.

Tyle ze swojej strony mogę powiedzieć, że mediabox jest szybszy od turbo, natomiast oprogramowanie wygląda podobnie. No i masz większy wyświetlacz i kilka opcji związanych z nim.

Tyle ze swojej strony mogę powiedzieć, że mediabox jest szybszy od turbo, natomiast oprogramowanie wygląda podobnie. No i masz większy wyświetlacz i kilka opcji związanych z nim.

Tak to jest ok. Pytanie które zostało bez odp., najważniejsze to co z jakością obrazu. Czy jest lepszy, gorszy, porównywalny?

Czy ktoś może odp. na to podstawowe pytanie.

ps

mam świeżo kupiony tv 55" full hd i nie chciałbym zrobić kroku wstecz. Chodzi mi o jakość obrazu przede wszystkim.

zibi45

jeśli używać tego Turbo i nie narzeka to po co chcesz zmieniać na mediaboxa. Co do obrazu są różne opinie ale nie ma takiej dużej różnicy,