Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po raz pierwszy.

Forum czytam od jakiegoś czasu i m.in. ten temat pomógł mi w wyborze dekodera i oferty nc+. Ze sprzętu jestem zadowolony ale spotkał mnie ostatnio dziwny problem. Dotyczy on youtube na mediabox'ie. Czy ktoś z Was miał ostatnio trudności w odtwarzaniu muzyki? Chodzi dokładnie o muzykę dystrybuowaną przez vevo, największego partnera youtube. Najwięcej muzyki "popularnej" w serwisie pochodzi właśnie od nich, ja jak włączam yt w dekoderze to na stronie głównej są filmy tylko od nich (mały czerwony znaczek w lewym dolnym rogu przy miniaturze). W każdym razie nic co jest z vevo nie mogę odtworzyć (wystąpił problem z odtworzeniem wideo - chyba taki komunikat). Wszystko inne chodzi dobrze, zresztą sieć też nienagannie w innych urządzeniach. Możecie sprawdzić i potwierdzić jak wygląda to Was?

Dziękuję z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości odtworzenia kontentu VEVO nie jest niczym nowym dla mediaboxa czy turbodekodera, bo temat jest poruszany na oficjalnym forum NC+. Jeżeli tylko ponosisz jakieś opłaty za dekoder czy tą usługę to powinieneś zgłosić reklamację. http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dla wszystkich zaciekawionych, nie ma aktualne możliwości w systemie zejścia z czynszu za mediaboxa podczas np. przedłużania. Przy ostatniej reklamacji w ramach rekompensaty próbowałem zejść z czynszu za mediaboxa i konsultantka powiedziała, że się po prostu nie da, bo nie ma w systemie takiej opcji. Na pewno nie kłamała, bo udzieliła mi rabat na abonament 5 zł, czyli tyle ile płacę za mediaboxa miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, dawno dawno temu posiadałem odtwarzacz multimedialny Ariva i tam też na YouTube można było oglądać filmiki wrzucone osób prywatnych, a teledyski VEVO i podobne nie działały. Więc pytanie czy po stronie samego API YouTube się coś nie zmieniło lub inna opcja, udostępniając filmik na YouTube, można wyłączyć możliwość oglądania na urządzeniach mobilnych, być może samo VEVO i inni mają możliwość zablokowania i nic tu NC+ nie zrobi. (Wiadomo na komputerze zarabiają na nas wyświetlając reklamy, a tu z nas nic nie mają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak innego dekodera.wiem ze nie powinno tymbardziej jestem zdziwiony.wiem ze tak sie dzieje jak np. mam wlaczony telewizor i dekoder a wylacze telewizor to na deku wtedy swieci sie hdmi off ale taki napis przy obu urzadzeniach wylaczonych z pilota....dziwne bo nigdy tak nie mialem no ale jak narazie wszystko dziala ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...