Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio mam problem (?) z moim dekoderem. Podczas oglądania meczu nagle zniknął obraz i po chwili na ekranie ujrzałem to:

2drxe08.jpg

Podstawowe pytanie co to jest i dlaczego mi wyskoczyło? Dodam tylko, że po dojściu do końca nic się nie dzieje, procedura pobierania/instalowania czy czegoś tam innego rusza od nowa. I tak w kółko, co jakiś czas pojawia się ekran startowy dekodera i tyle.

 

Mój dekoder to mediabox+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żaden problem po rozkręceniu podłączyć dysk Media do komputera samemu można to wykonać podłączenie i wykasować wszystko po przez odpowiedni format i postawić na nim system.. tyle tylko jaki jest sens takiego działania....?? Nowy Hd to wydatek w granicach 200 do 300 złotych.. i stawiasz na takim OS-a bez kombinacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientujecie się czy dysk z mediaboxa+ można jakoś wykorzystać, by na nim system postawić :) ? widziałem takowe ogłoszenie na tablicy. Pewnie autor ma teraz ładny przycisk do papieru , no a dysk raczej z kartą parowany nie jest :D

 

To żaden problem po rozkręceniu podłączyć dysk Media do komputera samemu można to wykonać podłączenie i wykasować wszystko po przez odpowiedni format i postawić na nim system.. tyle tylko jaki jest sens takiego działania....?? Nowy Hd to wydatek w granicach 200 do 300 złotych.. i stawiasz na takim OS-a bez kombinacji..

 

To prawda dysk nie jest parowany jest tylko zabezpieczony hasłem :) .

 

Dysk podłączony do komputera zostanie wykryty z informacją o błędnej pojemności dysku lecz nie będzie można go sformatować. Najpierw to będziesz musiał zdjąć z niego hasło a to nie takie proste jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz jasna że nie sformatujesz go normalnym trybem pod Windowsem czy Linuxem Ale są programy które sobie poradzą z takim dictu np programy do formatowania niskopoziomowego,..etc.. Tylko jak wcześniej pisałem jaki jest sens takiego działania..??

1. Mediaboxa legalnie nie kupisz..

2. Informowanie jak nielegalny sprzęt przystosowywać do użytku.. jest prawnie zabronione..

3. NC+ sprzedaje dekodery na własność w tych wszystkich ofertach Mixa na kartę to może z tych dekoderów pochodzą te twarde dyski..?? Tam też są dyski 500 giga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...