Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Tak czy tak spróbuję, jestem ciekaw jak będzie z odbiorem MUX-L3 czy Operator nie zablokował jego odbioru.

Edit:

Przy podłączeniu zarówno sat jak i DVB-T wyszukał wszystko nawet MUX IV (tu komunikat "Przerwa w sygnale antenowym. sprawdź ustawienie anteny") i na jednym z dwóch nadajników MUX- III zapisał tylko TVP 3 resztę z tego mux-a nie zapisał na liście.

W takim samym podłączenie mydelniczka z TNK HD a to też ADB zapisała oba całe MUXY III jedynie EPG pobiera tylko na jednej wersji tego muxa.

Sygnał MUX IV dekoder pokazuje:

BER: 0,0E0 C/N (DB): 33,5

8K; 64QAM: 3/4

Sila89%

Jakość 100%

Mylący ten komunikat o złym sygnale, raczej powinien być o kodowanym sygnale, a najlepiej gdyby dekoder pomijał kanały kodowane, skoro nie zapisał dubla kanału z innego nadajnika MUX III.

 

Edit 2: dekoder działa z pilotem mydelniczki, nawet się nie zdziwiłem, to też ADB. ?

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

 

Mam tego mediaboxa od lat, jak dla mnie najlepszy i najbardziej niezawodny dekoder jaki kiedykolwiek miałem, ale od kilku miesięcy działa coraz wolniej. Jego czas reakcji jest SZOKUJĄCY - od naciśnięcia przycisku start do włączenia dekodera mija prawie 10 sekund, bieganie po kanałach to czasem mordęga, a vod... to już komedia absolutna - kawę zdążyłbym sobie zaparzyć zanim dekoder pozwoli mi zmienić kanał. Wydaje mi się że zaczęło się to miesiące temu po jednej z aktualizacji - ma ktoś jakąś radę na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie spróbować:

Z pilota wybrać MENU następnie kolejno po sobie dość szybko (odstępy nie dłuższe niż 1,5 sekundy):

czerwony czerowony 473738

Powoduje:

- formatowanie dysku i usunięcie całego VOD i nagrań

- po takim resecie konieczny jest kontakt z infolinią lub punktem w celu sparowania na nowo dekodera z kartą

 

Jest jeszcze standardowy reset bez formatowania i rozparowywania sprzętu z usunięciem nagrań i VOD: czerwony czerwony 73738

 

 

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k...

A wiesz że chyba masz rację ? Wykasowałem połowę nagrań i dekoder momentalnie wystrzelił...

 

Miałem dysk zapełniony w 90%, teraz zostawiłem 48% i czas reakcji spadł do 2 sekund.

 

Dzięki ! Teraz to nawet vod przyspieszyło !

 

Nie ma to jak zapytać się fachowców. Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam i do miłego.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...