Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bajki opowiadasz.Używam od lat turboboxa i działa jak należy.Jak jest coś nie tak to się wymienia i po temacie.

No nie wiem. Też używałem Turbo przez kilka lat i chodził bez problemu. Pół roku temu musiałem wymienić na mediabox, bo mi się często zawieszał od jednej z aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziabolek7 niewątpliwie wiesz więcej, szczególnie że adb już nie odnawia dekoderów a robi to zewnętrzny serwis.

 

Każdy zdany dekoder jest odsyłany do PROCANa po czym nc+ zarządza odnowienie, wymiana obudowy, wyświetlacza gdy wypalony, oczywiście pilota na nowy i ew. kondensatorów gdy nadpalone. Po czym wracają do punktów.

Co to za różnica kto robi odnowienie ?Ważne żeby było zrobione dobrze.Myślę, że dyski też są wymianie.

 

Dekodery oczywiście nie są bezawaryjne.Obecnie eksploatuje czwarty lub nawet piąty egzemplarz ale tak jak pisałem wcześniej.Coś jest nie tak to wymieniamy i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Za pomocą aplikacji "OFERTA NC+" dostępnej na dekoderze dodałem do swojej oferty Mezzo proces poszedł sprawnie i szybko a kanał pojawił się po reaktywacji kart na obu dekoderach i w ica też było wszystko wbite od razu także polecam zakładkę "OFERTA NC+" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Taka sprawa,chciałem dzisiaj zamienić wejście tego dekodera z kanału HDMI 1 na HDMI 2 gdzie do tej pory miałem podpięty dekoder innej telewizji.Zamieniłem kable między dekoderami i nie ma dźwięku z media boxa. Po powrocie do poprzedniego kabla dźwięk jest normalnie. Drugi dekoder na tamtym kablu śmiga normalnie. Ktoś kuma o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Taka sprawa,chciałem dzisiaj zamienić wejście tego dekodera z kanału HDMI 1 na HDMI 2 gdzie do tej pory miałem podpięty dekoder innej telewizji.Zamieniłem kable między dekoderami i nie ma dźwięku z media boxa. Po powrocie do poprzedniego kabla dźwięk jest normalnie. Drugi dekoder na tamtym kablu śmiga normalnie. Ktoś kuma o co chodzi?

 

U mnie takie objawy są przy podłączeniu mediabox do gniazda hdmi z włączoną opcją hdmi deep colour.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, może ktoś pomoże, bo już mi brak sił na ten złom, w innym wątku pisałem, że w NTC nie wyszukuje MUX III, teraz nie wyszukuje TVN SD i TVN7 SD w NTC i przed chwilą znowu mu odwaliło i nie wyszukuje kanałów HD z transponderów TVN, poza 24BIS HD. Moc i jakość sygnału taka jak zawsze, żeby TVNy HD działały... :D co mu jest ? Znienawidził TVN haha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...