Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko miałem podłączone przez kabel HDMI, tylko na starym TV 37 cali i wydawało się OK. Teraz kupiłem 55 i widać piksele. Czy kupienie kabla HDMI 2.0 high speed coś da?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od samego TV. Bo na takim za 2 czy 3 tysiące 55'', to raczej j zawsze będzie nie halo.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czy można ustawić żeby na mediaBoxa+ nie przychodziły rachunki? Wystarczy mi informacja na maila i moje NC+. Na dekoderze pojawia się najpierw informacja o pojawieniu się rachunku, później o tym, że wpłata wpłynęła. Mi to niepotrzebne chciałbym to wyłączyć żeby te komunikaty się nie pojawiały. Czasami się wyświetlą, a akurat nie mam pilota pod ręką i zasłaniają mi ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój po 3 latach chodził jak traktor i co raz częściej się zawieszał. Wymieniłem pare dni temu i zawiesił się 3x w pierwszych dwóch dniach. Pewnie zle kanały przerzucam, co? :) ciesz się ze Twój chodzi póki co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dekodery mają już swoje lata, są odnowione ale tylko z zewnątrz. Dyski też sa już zużyte bo są te same, dlatego muli i dlatego chodzi jak traktor. Oprogramowanie jest przepełnione aby każdy abonent miał to samo chociaż starsze dekodery nie mają na tyle miejsca i zdolności na nie co nowe. Najlepiej brać najnowszy dekoder zawsze albo przedostatni bo aą świeże i zoptymalizowane, przy tych cenach 2 albo 5zł miesięcznie warto dać by nie mieć problemów ze sprzętem. Wiem, zaraz powiedzą że nc+ powinno to dawać za darmo, ale jak nikt jeszcze się nie nauczył że nc+ nic nie daje za darmo to piszę tylko dla wygodnych co wolą się nie męczyć.

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziabolek7 niewątpliwie wiesz więcej, szczególnie że adb już nie odnawia dekoderów a robi to zewnętrzny serwis.

 

Każdy zdany dekoder jest odsyłany do PROCANa po czym nc+ zarządza odnowienie, wymiana obudowy, wyświetlacza gdy wypalony, oczywiście pilota na nowy i ew. kondensatorów gdy nadpalone. Po czym wracają do punktów.

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...