Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te dekodery mogą dostać nowi w APS. Są też dostępne na wymianę dla tych co mają ten dekoder. Dla sprawdzenia możesz zadzwonić do nc lub spacerek do punktu. Może się mylę... i zawsze coś się zmienia w nc

Dzisiaj mogłem wymienić na ten model dekodera bez najmniejszego problemu w punkcie NC+.I tak jest od ponad miesiąca bo mniej więcej tyle wcześniej pytałem i też była możliwość podmiany.I wcale nie jestem nowy i nie posiadam obecnie tego dekodera :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boki zrywać.... Zwłaszcza po przeczytaniu ostatniego mojego zdania, które przeczytałeś ;) . Zapomniałeś,że nie masz Turbacza,a to też różnica. Dziś też wspomniałeś w innym wątku o P.box, a nic nie napisałeś o mbox. Rozumiem,że mboxa też Ci dziś proponowano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby jaka?Nie mam Turbacza ale w ofercie mam do podmiany wszystkie dekodery oprócz Pace.Napisałeś nowi i ci co go posiadają a ja napisałem że nie jest to prawdą Bo nie jestem nowym i go nie posiadam a mogę jak będę miał ochotę.Sam nie wiesz co piszesz a następnie wykręcasz kota ogonem by zręcznie wybrnąć z sytuacji.Jak zwykle żadna nowość żeby nie wyszło że alfa i omega na forum czegoś nie wie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest duża w posiadaniu sprzętu jaki się ma obecnie. Nie odkręcam kota ogonem. Napisałem to co wiem i jak było. Niestety nie siedzę na infolini i nie dopytuję codziennie co się zmieniło. Do powiedzenia jak zwykle najwięcej to Ty masz.... ... Ja alfa Ty omega..... lub odwrotnie. Tak jak Ci pisałem wcześniej... Jestem abonentem od 2003 r. a na forum od 2006... i nic nie wiem. Uczę się od Ciebie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie o to mi chodziło. Czyli po trzykrotnym wciśnięciu Info wraca do belki EPG, ale czy nie zamknie mi jej automatycznie po kilku sek. ???

 

Jeśli wywołasz belkę przez info, zaczniesz przełączać, powciskasz info i wrócisz do belki, to nie zniknie.

Jeśli zaczniesz się bawić na belce, która pojawiła się np. po zmianie kanału, to zniknie po paru sekundach bezczynności. Zniknie zresztą za każdym razem, jeśli belka nie jest wywoływana przez info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dekodery mogą dostać nowi w APS. Są też dostępne na wymianę dla tych co mają ten dekoder. Dla sprawdzenia możesz zadzwonić do nc lub spacerek do punktu. Może się mylę... i zawsze coś się zmienia w nc

Dzisiaj mogłem wymienić na ten model dekodera bez najmniejszego problemu w punkcie NC+.I tak jest od ponad miesiąca bo mniej więcej tyle wcześniej pytałem i też była możliwość podmiany.I wcale nie jestem nowy i nie posiadam obecnie tego dekodera 2:

Jak mnie pamięć nie myli to masz mydelniczke najniższy w hierarchii jaką sobie wymyśliła nc+ chyba nawet sagecom dsi83/87 jest wyżej bo ma nagre. To nic dziwnego że możesz zmienić na co chcesz (za dopłatą) według ich filozofii system wymiany dekoderów działa jak winda jedzie w górę a nie w bok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bo jeden z tych złomów jakich wymieniłeś to miałem za czasów jeszcze Cyfry+.A posiadam tą najnowszą mydelniczkę czyli Newboxa która pojawiła się dopiero w NC+.Mediaboxa rzeczywiście cenią ale co mnie bardzo zdziwiło Wifi Premiumboxa chcą dać za free.Chyba że był błąd w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy to powiedziałem pracownikowi NC+ to stwierdził że nie ma takiej możliwości :lol2: No chyba że jak to stwierdził że są jakieś obejścia.Drugi w innym punkcie stwierdził że niby nie wyjdę z funkcji nagrywania czy jakoś tak :lol2: Choć byłem prawie pewien że jest inaczej to nie dyskutowałem bo nie posiadałem odbiornika z dwoma głowicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej co mnie zniechęca to wymiana konwertera.Problem by do niego się dostać+ ustawienie nie będę płacił za samo ustawienie konwertera.Też byłem zdziwiony ale widziałem to na ekranie monitora.W DUK i na infolinii nie mają takiej oferty bo pytałem na E-obsłudze i radzą dobrze przeczytać aneks.Jedno co mnie dziwi to bardzo duża oferta Mediabox to 199zł tylko najmu 79 aktywacja i 10 najmu a Wifi Premium to Sama aktywacja 149 lub 199 zł 10 zł samego najmu i 0 zł czyli za free.O obraz pytałem i proponował by przejść do innego punktu w którym jest kilka dekoderów i kilka tv.Wstępnie widziałem to w innym punkcie ale dekodery były podpięte pod różne tv i wcale nie wyglądało to żle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników nc+, jestem zainteresowany ofertą nc+ i tym dekoderem medabox+, mam pytanie do użytkowników tego dekodera, czy w filmach i w serialach oraz w wiadomościach na TVP1 działają napisy dla niesłyszących? Dla mnie to ważne, kiedyś miałem cyfrę i działały napisy na mediasacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...