Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj zadzwonić na infolinię. Powiedz, że jesteś zainteresowany ofertą ale masz warunek - inny tuner. Może coś wywalczysz bo ten premiumbox wbrew temu co niektórzy twierdzili, jest bardzo słabiutki. Nie mam już ochoty rozpisywać się o jego licznych wadach. Żałuję, że nie powalczyłem o mediaboxa. Może też nie jest jakiś wspaniały ale jednak lepszy od premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie, nie nadaje się, ponieważ to co jest na zdjeciu ma tylko USB a potrzebny jest adapter z wejściem Ethernet (w tym samym markecie kupisz coś takiego za ok 60 zł) :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , dostałem tv na święta samsung UE32f5000 , zwykły podstawowy samsung fHD , 2 wejścia hdmi , usb itp . I tu problem , mam mediaboxa który jest tak poblokowany , że na żadnym wejściu HDMI w tv nie działa dźwięk , w ustawieniach dekoderach sprawdzałem wszystko , informacje o HDMI dekodera pokazują brak audio w specyfikacji , sprawdzałem 3 kable hdmi , podłączyłem mała biała mydelniczkę od NC+ do multiroom i oczywiscie działa , na infolinii powiedzieli ze skoro nie dziala to nie zadziala , taka specyfikacja dekodera ... CZY FAKTYCZNIE nic z tym fantem nie zrobię , czytałem na kilku innych forach i nikt tego nie rozwiązał , niby tv dobry a tu TAKI ZONK , czyta jakby na wyjściu dekoder jako DVI , a w dekoderze nic zmienic wiecej nie moge ...

 

Smutne ...

 

Poradźcie coś , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

.. informacje o HDMI dekodera pokazują brak audio w specyfikacji

Właśnie tą specyfikacją kieruje się mediaBOX+ przy konfiguracji złącza HDMI. W poprzednich dekoderach ADB tryb bez fonii (DVI) ustawia się za pomocą pilota - w media automatyczne.

  • Czasem telewizory są przygotowane do trybu DVI i w tym celu posiadają dodatkowe wejście fonii analogowej. Wtedy łączymy je z wyjściem SCART w dekoderze.
  • Może pomóc aktualizacja softu telewizora.

Pozdrawiam.

 

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem , to mimo ze dekoder polaczylem hdmi to mam podlaczac czyms jeszcze by dzwiek szedl z niego ... JAKI BEZSENS !! !!

 

a jesli nic nie ma wiecej to moge sobie HD ogladac przez scart ... pięknie uzbroili mediaboxa , dziękuje !!

Ja mam i Mediaboxa i Samsunga i wszystko normalnie działa przez HDMI ,nic nie ustawiałem poprostu wpiołem kabel i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem,możliwe, że z dekoderem (oczywiście mowa o mediaBOXie). Chodzi o to, że tylko na dwóch kanałach - Canal + i Canal sport + mam co kilka minut zakłócenia. Z tego co mi wiadomo to na mediaboxie jakość powinna być ponad 60% i tak też mam (na 1 antenie ok 63% czasem więcej, a na drugiej ponad 70%), siłę mam 100% na obu. Dodam, że na TVP mam jakość ok 80% i 90%.

Z tymi zakłóceniami to może być wina dekodera czy może być to ustawienie anteny?

Dodam jeszcze, że jak przeglądam na pasku informacyjnym opisy programów to często się one kasuje. Powiedzmy, że oglądam TVP1, a mam właczony opis programu na TVP2 to mi się kasuje opis i wraca do opisu aktualnie oglądanego programu. Takie coś dzieje się dość często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam jakość 50% i nic nie zcina.

Teraz przejdę do mojego pytania.

Kiedyś sądziłem że macie dziwne problemy, że chcecie dekodera z dyskiem większym niż 500GB. Przepraszam was za to, teraz ja też tak sądzę, bo nie nadążam z oglądaniem. Czy jak pod łącze dysk USB do dekodera to będę mógł więcej nagrywać? Żeby sprawdzić musiałbym go sformatować a nie chcę tego robić jeśli to nic nie da.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam pewien problem z DVB-T. Kupiłem popularną antenę pokojowo na allegro (nie wiem czy można dawać linki więc nie daję) w każdym bądź razie jedna z popularniejszych). Niestety gdy podłączam ją do dekodera (złączem z tyłu do wejścia DVB-T) tak jakby nie czytał mi jej dekoder...tzn mam ciągle tylko siła 100%, jakość - nic. Po wejście Setup-dvb-t mam ciągle przy nazwie dekodera czerwoną lampkę, więc tak jakby w ogóle nie wykrywał anteny. Po mojej wypowiedzi pewnie zauważyliście że nie znam się na tym zupełnie, a bardzo zależy mi na czasie, chcę odbierać od 1 maja czeska telewizje (mieszkam przy granicy), baaaardzo proszę o pomoc ;) Robię coś źle? Mogę prosić o instrukcję krok po kroku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...