Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilkukrotny restet przywrócił TVNy HD na sat, i w NTC, ale nie ma ich na liście DVB-T 1008-1015 są kanały TVN/TVN 7 / TV Puls czy Super Polsat, których jak juz mówiłem nie ma na liście, ale można je wpisać z pilota, za to teraz niektóre są pod pozycją "0" i nie można ich oglądać ( za każdym razem tak teraz wyszukuje)

5676c2a2b017c.jpg8b8e5cb7557f3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak robiłem ( jak nie wyszukiwało MUX III) to po prostu informacja była, że brak sygnału( nic nie dawało)

Jak wybiorę "doszukanie" nowych kanałów to znajduje tylko te które są pod zerami, ale nadal tam trafiają. Jak szukanie wszystkich to teraz jest różnie, czasem nie ma połowy, czasem nie ma TVP, a najczęściej tak jak na zdj powyżej

Jak szuka automatycznie to MUX III znajduje, już przy 5% skanowania, potem reszta przy około 80-90% i przy 99% pojawiają się te pod zerami. Kiedy nie wyszukiwał o MUX III, a te zera normalnie , to pojawiały się one na liście przy 66% skanowania, teraz po prostu przy tych 66% leci dalej i na koniec dopiero dopisuje te kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam dongla do turbdekodera i tam pokazuje ładnie skanowane częstotliwości kanałów więc dokładnie wiadomo w którym momencie skanuje dany mux.Myślałem, że w Mediaboxie jest podobnie.

 

Znalazłem film na yt i funkcjonalność jest identyczna jak w turbo.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie wymieniłem PACE na mediabox'a.  Jedna rzecz mnie rozczarowała: brak możliwości nagrania kanału, który się ogląda w przypadku, gdy nagrywa się lub w tym czasie zaplanowane jest nagrywanie, innego kanału. W Pace taka możliwość istniała. Oczywiście zablokowana była zmiana oglądanego kanału. Przyznam, że trochę komplikuje mi to życie. Ma może ktoś doświadczenia jak to obejść? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja napisał ircios, nie pisałem, że Pace był fajny. 

W swoim czasie był najlepszy. Niestety przez ostatni okres zaczął szwankować (potrafił się włączać przez 4-5 minuty) pojawiały się błędy przy nagraniach i to pomimo że był już wymieniany jakieś 1,5 do 2 tat temu.

Często podawał komunikat, że nie "widzi drugiej anteny"

Po za tym miał przestarzałe menu.

Sądziłem, że sposób nagrywania jest  standardowy dla wszystkich dekoderów z dyskiem. 

Jak widać myliłem się. 

Czy ktoś wie jak wygląda ta  sprawa w dekoderze WIFI Premium BOX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z mediaboxem. Chciałem zaplanować jedno nagranie z satelity TVN24 HD, a drugie nagranie z DVB-T TVP Info HD. Obydwa nagrania o tych samych porach. Po zaprogramowaniu nagrywania z sat na stacji TVN24 HD chciałem zaprogramować nagranie z DVB-T TVP info HD i pojawił się konflikt nagrań. Dekoder do konwertera jest podłączony jednym kablem i do anteny naziemnej. Moim zdaniem jest to błąd oprogramowania bo to są dwie głowice jedna do sat a druga do DVB-T i powinno się nagrać. Czy jednak się mylę i to jest prawidłowe funkcjonowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...