Skocz do zawartości

Tuner T-HD 210


Suut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.07.2019 o 12:29, Smorag napisał:

Posiadam T-HD 210 i po dłuższej przerwie został odkurzony, oraz zasilone konto klienta aby mieć dostęp do pakietu kodowanego telewizji tzw. mobilnej.

Jedna rzecz odświeżenie EPG w tym tunerze,  proponuje wyłączać tuner w stanie czuwania, zawsze mniejsze ryzyko uszkodzenia.

Ale najbardziej irytujący jest bark uprawnień do dostępu kanałów kodowanych, co sprawia iż jedynym rozwiązaniem jest kontakt z infolinia Polsatu. (czasami 2 razy w m-c, a kiedy indziej co 2 m-sc)

I już po kilku słowach rozmowy widać czy przyniesie to sukces, jeśli infolinia upiera się na kanał np. 5 który nie jest o tym numerze w pakiecie kodowanym. Jesteśmy skazani na niepowodzenie.

Natomiast jeśli mamy pozostawić tuner na którym kolwiek kodowanym kanale jest szansa na sukces

 

Ponadto jakość tv mobilnej tylko do TV ok 32". Na 50" widoczna fatalna jakość obrazu.

Witam. Jaki komunikat pojawia się na ekranie telewizora?

Edytowane przez Specjalista Cyfrowy Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ów komunikat był tu podawany setki razy. Problem jest od zawsze, a pytania te same - jaki, kiedy... Jobla można dostać. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj konsultant TCOK z działu technicznego twierdził że dekoder z tematu obsługuje DVB-T2 i nie będzie wymiany dekoderów z powodu przejścia naziemnej telewizji na DVB-T2. Moim zdaniem się mylił j dekoder nie odbierze sygnału DVB-T2. Możecie potwierdzić moje przypuszczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Po pierwsze należy rozdzielić dwa tematy:

1. Brak EPG, Wyłączenie i włączeni z zasilania pomaga.

2. Brak uprawnień do odbioru sygnału kodowanego.

 

Co do drugiego punktu należy dodać, że przez panel klienta po zalogowaniu do Cyfrowego Polsatu da się "wznowić uprawnienia do odbioru" pakietu kodowanego.

Zazwyczaj pomaga, następne odnowienie usługi z panelu klienta za (co) 2 godziny.

 

Pytanie jest które się narzuca, to czy zmiana oprogramowania jest w stanie coś zmienić w obsłudze DVB-T2??, osoby znające się na budowie tunerów udzielą szybkiej odpowiedzi zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie  ponawiania uprawnień poprzez ICOK to mając aktualne uprawnienia to ich ponowienie skutkuje ich odebraniem !!! Kolejne ponowienie możliwe po 2 godzinach już prawidłowo nadaje uprawnienia. Sprawdziłem to wielokrotnie. 

 Co do tego czy aktualizacja da możliwość odbioru DVB-T 2 pytałem na tej stronie i jak odpowiedział  @Artur912 dekoder nie wspiera hevc więc nie będzie działał.  Sam pytałem o to ponieważ u mnie pilot już słabiej działa, jednak nie będę go wymieniał skoro  dekoder będzie do wymiany łącznie z pilotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...