Skocz do zawartości

Globo Digital 4000 - tuner wyjęty z szafy po 8 latach :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono,

 

na początku wypada się przedstawić

 

Piotrek z dolnego śląska....

 

Wyciągnąłem z szafy po 8 latach Globo Digital 4000 i moje pytanie jest takie, czy można na tym oglądać jakiekolwiek bezpłatne, nie kodowane polskie programy?

Tzn jakieś polskie kanały są, ale nie mam pewności czy np. takie TVP1, TVP2 i inne popularne publiczne da się oglądać?

 

Na TVP1 np na ekranie napisane jest program zakodowany a np na TVN - słaby lub brak sygnału....

 

Info o systemie:

Model GR6300

Loader Ver 1.0.7

FDD Ver 1.0.0

Producent DSN

Data 4 maj 2005 - wtedy po raz ostatni bawiłem się w witaminizowanie tunera, aby móc oglądać Polsat 4 free.....

 

Podczas ręcznej aktualizacji oprogramowania i aktualizacji systemu wyskakuje: połączenie błędne

 

Pomóżcie chłopaki laikowi, który chciałby po 8 latach używać tego tunera podpiętego pod talerz na którym również chodzi N - czyli na Hotbirdzie, mam rację?

 

Ogromne dzięki z góry!!!

Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedź...

czy to oznacza, że musiałbym zakupić inny tuner?

 

w ogóle da się oglądać cokolwiek więcej za free niżeli te które zostały wymienione powyżej?

 

jak to ugryźć?

 

te które zostały wymienione i tak wszystkie na moim nie chodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twój tuner to Globo Opticum 4000FTA to z opisu technicznego wynika, że posiada on wejście na kartę w systemie Conax oraz sterowanie DISEqC pozwalające na odbiór z kilku satelitów.

Z Astry 19,2E jest możliwy niekodowany odbiór kanałów: TVP Info, TVP Kultura, TVP Historia, TV Trwam.

Natomiast dokupienie karty TNK SD za ok. 40-50 zł umożliwia odbiór z H-B 13E pełnej oferty tej platformy przez 2-3 m-ce oraz przez 1 rok po okresie płatnym podstawowych kanałów kodowanych jak: TVP1, TVP2, TVN, TVN7, Polsat Biznes, Religia TV i wiele niekodowanych nadawanych w systemie DVB-S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...