Skocz do zawartości

ProSiebenSat.1 Media


rotalplus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • 8 miesięcy temu...

Nieprawda, czytaj dokładnie. Kanał nie będzie miał takiej nazwy. :P

Mój pomysł na inną nazwę dla kanału dokumentalnego dla ProsiebenSat.1 brzmi Pro 7 Fokus.

Bo z tego co wiem Pro 7 od wielu lat jest rozpoznawalny z Galileo i Filmów dokumentalnych.

Edytowane przez Telewizja Urbanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

ProSiebenSat.1 Media również z transmisjami w Ultra HD.

 

Pierwsze programy, czyli Galileo Spezial oraz Rosins Restaurants będą dostępne w UHD i HDR od późnego lata (czyli pewnie gdzieś od września) poprzez kanał UHD1 na platformie HD+ oraz strumieniowanie w sieci i usługę Red Button.

 

źródło: ProSiebenSat.1 Media SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pamiętam lata 1990 jak miałem założoną satelitę, oczywiście Astra. Pro 7 to jeden z lepszych kanałów. Wieczorami zawsze filmy. Miałem wtedy 16 lat.

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jak informuje portal dwdl.de, Sat.1 planuje wprowadzić do jesiennej ramówki nowe programy ''The Voice Senior'' i ''Game of Games'', gdzie także mają zostać reaktywowane programy ''Fort Boyard'' oraz ''Dancing on Ice'' (w Polsce ten ostatni program znany jest jako ''Gwiazdy tańczą na lodzie'').

 

https://www.dwdl.de/nachrichten/67477/blent_daily_fort_boyard_die_sat1plne_201819/

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Już 22 lipca odbędzie się pierwsza transmisja tego nadawcy w 4K Ultra HD.

 

ProSieben UHD pokaże specjalne wydanie naukowego Galileo Spezial o 19:05 (CEST) wraz z HDR. Transmisja będzie dostępna oczywiście w ramach kanału pokazowego UHD1 by HD+ i nie będzie szyfrowana (FTA!).

 

1497d155eeed1.jpg

 

Podoba mi się, że Niemieccy nadawcy normalnie oznaczają swoje kanały lub transmisje w tej rozdzielczości, czyli Sky Sport UHD, Sky Sport Bundesliga UHD, RTL UHD, ProSieben UHD, Spiegel TV UHD, UHD1, itd., a nie poprzez jakieś 4K ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sat 1 wyemituje w najbliższy piątek o godz. 20:15 finał szóstego sezonu ''Promi Big Brother'', czyli niemieckiego ''Big Brothera'' z celebrytami.

 

Także w nocy z 6 na 7 września br. ProSieben będzie emitować o godz. 2:05 w nocy pierwszy mecz NFL 2018/2019: Atlanta Falcons vs Philadelphia Eagles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...