Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej serialowo - dokumentalny bo seriali dokumentalnych (czasami również filmów) jest co raz więcej w ramówce a filmy to niestety już jedynie dodatek do stacji. Zdarza się też że są tylko 3 filmy.

Ja profiluje kanał po tym czego jest więcej. Także dla mnie takie Stopklatka TV czy Polsat Romans to są dla mnie kanały serialowe, a nie odpowiednio filmowy czy lifestyle'owy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Stopklatka TV była z początku naprawdę niezłym kanałem filmowym. Teraz z filmem ma to coraz mniej wspólnego. Całe szczęście, że jestem w zasięgu MUX-4, płacę te 7,50 zł/m-c (przy opłacie za rok z góry w ofercie pre-paid) i mam kilka wartościowych kanałów, jak Kino Polska, Polsat Film, Comedy Central, czy Polsat News. W bezpłatnej DVB-T jest coraz mniej rzeczy godnych obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kojarzycie może dokument "Droga do wyzwolenia. Scjentologia, Hollywood i pułapki wiary"? Jakieś 4 albo 3 lata temu miał mieć premierę na HBO. Jednakże z pewnych powodów nie wyemitowali tego filmu. Okazuje się, że dziś o godzinie 00:25, dokument został wyemitowany na Stopklatce. Nagrywał może ktoś ten film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ZPR, Puls... nie wiem, czy to tacy wyjadacze. Kroplówka z kasą się skończyła, to sprzedają na prawo i lewo co popadnie, żeby przetrwać. Jakoś nie widzę związku z DVB-T w tym przypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej wyjadaczami to są w NTC TVP, Polsat i TVN. ZPR akurat skapitulował po tym, jak sprzedał swoje kanały Polsatowi.

 

Widocznie Agorze nie opłacało się finansować Stopklatki TV, w której i tak nie mieli nic do powiedzenia - na początku nadawania Stopklatki TV emitowali filmy dokumentalne z cyklu ''Duży Format'', ''Nową Kronikę Filmową'' tworzoną przez dziennikarzy ''Gazety Wyborczej'' czy reklamy podmiotów związanych z Agorą, jednak to tak naprawdę Kino Polska TV (SPI) w pełni zarządza Stopklatką TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym. Stopklatka TV obecnie bardziej przypomina kanał ogólny, podobnie z resztą, jak Kino Polska. Wycofanie Agory z rynku telewizyjnego coraz bardziej potwierdza moją opinie, że jedynie prawdziwi weterani są w stanie zyskać dzięki DVB-T.

 

W czym konkretnie przypomina kanał ogólny? 

 

ZPR, Puls... nie wiem, czy to tacy wyjadacze. Kroplówka z kasą się skończyła, to sprzedają na prawo i lewo co popadnie, żeby przetrwać. Jakoś nie widzę związku z DVB-T w tym przypadku. 

 

ZPR skapitulował. Puls może wielką siłą nie jest, ale chodziło o stwierdzenie "weteran", a to już jak najbardziej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...