Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Porównujesz Stopklatkę do Ale Kino+? Chyba żartujesz. Ale Kino+ emituje filmy maksymalnie od 8 do 12 razy w okresie od kilku do kilkunastu miesięcy - a nie w okresie miesiąca czy dwóch jak na Stopklatce! :lol2: Co miesiąc w Ale Kino+ pojawiają się nowe premiery, a stare filmy schodzą (czasem niektóre tytuły wracają, ale dopiero po kilku latach). Ale Kino+ nie przerywa filmów reklamami i w ogóle emitowane na tym kanale filmy są o wiele ciekawsze niż na Stopklatce, choć fakt - kilka lat temu Ale Kino+ emitowało trochę lepsze filmy niż obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Tim 3/4 twych madrości o kant ,,, Stopklatka to kanał utrzymujacy się z reklam , w odróznieniu ale kino+....a co do poziomu filmów, kwestia gustu.

Niestety dla ciebie Stopklatka ma naprawdę super wysoki poziom przeciętnego filmu...wiele z tytułów pamietamy z Canal+ i były one SWEGO czasu hitami i wysoce ocenianymi filmami.

Stopklatkę zabije system powtórek dlatego musi dojść do modyfikacji ramówki (magazyny, może jakieś turnieje filmowe czy seriale) bo po 20. trafieniu na Taxi2 widz będzie miał przekonanie, ze tam jedno i to samo w koło Macieju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bat: Nie ja porównywałem Stopklatkę do Ale Kino+ tylko @varsovie - to raz. Jakbyś nie zauważył, to ja odpisałem, że takie porównanie jest właśnie śmieszne i wyjaśniłem dlaczego. Po drugie - pisałem już wcześniej, że każdy kto kiedykolwiek widział na oczy ofertę Filmboxów doskonale wie, że ten nadawca od wielu lat nadaje jedno i to samo (bo po prostu ma taki system) i nie obchodzi go czy jego kanały są płatne (Filmboxy), czy też nie (Stopklatka). Zatem twój (jedyny zresztą) argument, że na Stopklatce wałkują w kółko to samo, bo utrzymują się tylko z reklam, tym bardziej sobie potłucz o kant d***.

Nie bądź naiwny sądząc, że cokolwiek na tym kanale się zmieni. :lol2: Ciekawe dlaczego mieliby cokolwiek zmieniać na darmowym kanale, skoro na ich płatnych kanałach takich zmian od lat nie widać? Ale skoro tak wysoko oceniasz repertuar Stopklatki, to masz olbrzymi powód do radości - będziesz się nim cieszyć jeszcze przez wiele, wiele długich lat, aż do znudzenia. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu Stopklatka TV spośród premier wyemituje filmy ''Ćma'', ''ESD'' i ''Hannibal: Po drugiej stronie maski''. Spośród powtórek zobaczymy znowu ''Tajniaka z klasą'' (ten film nadaje się do Disney Channel), ''Akeelah i jej nauczyciela'' czy ''Komedię małżeńską''.

 

Szkoda, że Stopklatka TV nie ma praw do filmów dystrybucji Monolith Films, gdzie spośród filmów z ich biblioteki są m.in. ''Zmierzch'' czy filmy animowane Studia Ghibli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być też większe wyniki oglądalności - na to pewnie liczyli właściciele. Dla nich liczy się zysk, a nie serwowanie koneserom kina niszowych pozycji. Jestem przekonany, że jeszcze nie raz będą modyfikować ramówkę tak, żeby wyciągnąć maksymalną widownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu w Stopklatce prawie same powtórki. Premiery można w zasadzie policzyć na palcach jednej ręki ( min. "Hannibal: Po drugiej stronie maski", "Efekt motyla 2")

 

Ktoś wcześniej pytał tutaj na forum o powtórkę filmu "Germinal", który był emitowany tylko raz. Będzie w lipcu, dokładnie 27.

 

Co ciekawe w lipcowej ramówce ( o ile dobrze widzę) nie ma ani jednej emisji Taxi 2 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...