Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze w tytule jest pytajnik (?) o 25 czerwca.

Po drugie: warto poczytać aktualizację artykułu

Fakt' date=' nie zauważyłem aktualizacji, dzięki.

Nie zmienia to faktu, że jest już podana konkretna data rozstrzygnięcia konkursu. Przed wakacjami parlamentarnymi będzie już decyzja KRRiT.”[/quote']

 

No nieźle - 5 miesięcy na rozst[beep]nie konkursu!

Bijemy rekordy. Nie dziwię się że nadawcy wola korzystać z usług innych organów Radio-telewizyjnych w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przez jakiś czas do paczki Filmbox-ów był dostęp (bezpłatny i legalny) w netvi (teraz już po promocji - dodali do pakietu płatnego) i ani razu nie skorzystałem, a na Tele5 czasem coś obejrzę, choćby "Z Archiwum X", czy "W świecie mitów" (albo jakoś tam). Tak więc mam nadzieję, że STOPKLATKI nie będzie w NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam każdy byle nie Kino 5. Najciekawiej zapowiada się od nadawcy kanałów Eska i Polo. Stopklatka też brzmi nieźle. Najmniej wiemy o projekcie Polsatu. Właściwie to nic nie wiemy ale Polsat to duży nadawca i marka Polsat zobowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oferta kanału wybranego przez KRRiT będzie porównywalna do obecnej oferty Polsatu Film lub Filmbox, ponieważ w Polsce tylko takie kanały filmowe są w stanie utrzymać się z reklam. Jest to związane z tym, że polskie DVB-T nie jest dla nadawców (zwłaszcza tych oferujących kanały tematyczne) takim luksusem, jak się niektórym wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chodzi o Stopklatkę to jest raczej dobry wybór. Ewentualnie Kino5, ale trzeba się cieszyć, że nie Polsat Kino czy Telekino. Wyobrażacie sobie połowę MUX-a dla ZPR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co będzie w Stopklatce. Powtórki powtórek z Kino Polska z Hansem Klossem i z Pancernymi na czele. Ja jedynie liczę na materiały Stopklatki, czyli relacje z festiwali i wywiady z twórcami. Może będą programy w stylu dwójkowego KOCHAM KINO. Jedno KOCHAM KINO na cały tydzień w telewizji, to zdecydowanie za mało. Chcę więcej oglądać programów, gdzie krytycy będa dyskutować ze sobą o filmach. Więcej Kołodyńskiego, Żurawieckiego, Wróblewskiego, Chacińskiego, Aresta, Kłopotowskiego, Chełminiaka, Pawlickiego. I oby nie był to tylko Paweł T. Felis i Zdzisław Pietrasik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...