Jump to content

Minimax i Fantastic (Nickolodeon)

Recommended Posts

Witam :) Poszukje wszelkich archiwalnych materiałów z Minimaxa, i pierwszej edycji Nicka na kanale Fantastic.

Oprócz tego mam 2 pytania ;) Z góry mówię, że to już mgliste wspomnienia dzieciaka, ale zależy mi..

Pierwsze dotyczy Minimaxa. Leciał tam taki film, o chłopaku, który z wioski trafia do chyba katolickiej szkoły z internatem (w każdym razie ważną rolę odgrywała wiara i Bóg )

Kochał się w jakieś nauczycielce (?).

Był tam też jakiś chłopak, dla którego główny bohater kradł placki. Była też scena, w której modlił się , by nie wpadł.. no i .. wpadł.

Niestety nie pamiętam nic więcej.. może ktoś kojarzy? Na minimaxie nie leciało dużo filmów, a on był sporo razy powtarzany (sama widziałam go kilka razy)

Na pewno był to przedział 1999-2001, bo tylko wtedy miałam ten kanał.

Drugie pytanie odnośnie Fantastica:

Był tam serial, który opowiadał o grupie ludzi, którzy zajmowali się głównie koniami. Bardzo dużo było w nim o koniach...

Przedział czasu ten sam..

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Bez przesady ;) Zauroczony był ;) Zresztą już nie ta pamięć :P Bardziej jestem pewna, że kradł placki dla chłopaka, prosił Boga, żeby nie wpadł i wpadł xD

A pamięta ktos jakiekolwiek filmy aktorskie puszczane na Minimaxie?

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
Pełzaki to serial z Nickelodeon i potem leciał na naszej polskiej wersji, ale teraz już go nie ma... :D

Jeden z odcinków z dubbingiem Canal+/Minimax krąży albo krążył gdzieś po necie.

@wojtekmedia2: Mógłbyś poprawić nagranie Zapowiedzi i początku Minisport+ z 2006 r.?