Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taniej niż obecne N/C+ nie będziecie mieć to gwarantuję. Jeśli ceny zostaną takie jak słyszę to maks 10-20zł drożej.Ale to i tak nie jest źle oferta ma być dalej kierowana na tresci $$ sport i film...Zmian ogromnych nie będzie to pewne.Dalej będą drogą platforma nie przyjemną dla klientów.

Powinno być 10 - 20 złotych taniej a nie drożej a przynajmniej tyle samo. Każda podwyżka to porażka nowej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Rozmawiałem przed chwilą z bardzo miłą panią konsultant z N-ki i ujawniła mi, że w nowej nc+ ma faktycznie być dużo kanałów HD, właśnie w tym kierunku idzie nc+ w kanały o wysokiej rozdzielczości dodając, że nc+ ma być 3 platformą w Europie pod względem ilości kanałów HD i już bardzo zachęcała do nowej platformy z dużym uśmiechem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie sa "mile konsultantki":) a tak wracajac do tematu -ja bylbym bardzo za duzą ilościa kanalow HD -To powinien byc juz standart ! a nie jakies 3 D ! a na [beep]e mi to ! Dobre HD ,mniejsza ilośc "zapchajdziur" mniej kanalow na transporderach dobre ceny i byloby niezle ..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo narazie nic więcej nie będzie napisałem na końcu że z dawnych ofert n i C+. Mogą dojść też kanały które nie są od platformy np. Polsaty planowane o których nic nie wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo narazie nic więcej nie będzie napisałem na końcu że z dawnych ofert n i C+. Mogą dojść też kanały które nie są od platformy np. Polsaty planowane o których nic nie wiadomo :)

 

kanałów nowych telewizyjnych to może być sporo . bo część kanałów planowanych do dvb-t może ruszyć nie zależnie na satelicie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż trudno wiedzieć o czymś z poza nc+. Tylko o ofercie własnej nc+ wiem...

Co do nSport napisałem "Możliwy rebranding" czyli może być lecz nie jest to pewne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już w reklamie nc+, która jest obecna w całej Polsce, pokazany jest logotyp nSport HD, to marka nSport HD pozostanie na rynku. Gdyby był planowany rebranding, to pojawiłby się logotyp całkiem innego kanału lub w ogóle by go nie było.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Z tego co ja pytałem o zmianę kanałów, to odpowiedziała pani konsultant z N-ki, że na pewno co wiedzą w N-ce, że kanały nPremuim 3 i 4 są zamienione na Teletoon+ i MiniMini+ ... Czyli Ci co zostaną nadal w N-ce to będzie taka zmiana ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...