Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że publikujemy tutaj informacje niepotwierdzone, kolejny komentarz pod newsem m2:

 

"Właśnie kończymy układać program dla paczki Canal+ na kwiecień. Canal+ podstawowy to od tej pory będą tylko powtórki a prawdziwe mięsko będzie na kanałach Family. W kwietniu min. Igrzyska śmierci, Dom w głębi lasu, Pamięć absolutna, Ted oraz Prometeusz. Kanały Canal+ Family zostały najwyżej wycenione, ale będzie tu najlepszy sport (min. NBA), nowe seriale (w lipcu 8 sezon Dextera), oraz najnowsze premiery filmowe (Pamięć absolutna, Ted i Prometesz to filmy, które kinową premierę miały 7 miesięcy temu) - oto nowa strategia kanałów PREMIUM!"

 

Może prawdziwy, może nie... ale ciekawy :D

To brzmi raczej jak żart. Słowo familijny kojarzy się raczej z produkcjami typu seriale czy filmy dla młodszych widzów, a nie z programami z kategorii premium. Można sobie wyobrazić laików, którzy zamawiają sobie kanały "film" i "sport" z nastawieniem na nowości filmowe i sport z wyższej półki, a później stwierdzają, że nazwy kanałów wprowadziły ich w błąd i składają reklamacje. Moim zdaniem byłoby to bardzo nierozsądne posunięcie ze strony nc+. Poza tym "Ted" i "Prometeusz" na kanałach "family"? Już widzę oburzonych rodziców dzwoniących do biura obsługi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ciekawe czy będzie w dwóch wersjach standard i premium tak jak jest w nce? Ja się zastanawiam czy 21 marca będę mógł podpisać umowę przejścia z cyfry + do nc+ i mając teraz dwa dekodery sagemcom do cyfry zamienic je na te nkowe? Napewno umowę będzie można podpisac za pomocą kuriera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawo24, jak widzisz mało jest rzetelnych info od sprawdzonych osób... wolimy nic nie mówić ;)

ale akurat na Twoje pytanie odpowiedzieć mogę bo oczywiste jest, że konferencja i oficjalne przedstawienie oferty będzie przed 20 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to są nowe kanały?? NIE zmiany nazw. Npremium mówiłem że zniknie znika.W jego miejsce musieli coś wcisnąc Npremium mozna by powiedzieć że 2 nowe Family....

 

teraz mamy Canal+ Canal+film Canal+sport canal+sport 2 C+weekend czyli 5+ 3d canal+ czyli w sumie 6 kanałow a o ile dobrze widze 6''odnowionych ''' będzie... czyli uzupełnią ramówki tych co były w weekendy/okazyjnie..i mamy 6 niby nowych kanałow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I druga sprawa: w tym nowym NC+ nie będzie C+ Weekend ani Gol; ale nadal będą one przecież w ofercie C+ - więc pytanie brzmi: gdzie na NC+ będą transmisje sportowe, które będą w tym czasie transmitowane właśnie na Weekend czy Gol ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A jak to będzie jeżeli jestem abonentem N-ki i nie zdecyduje się na przejście do nc+, a mimo to podobno ma zniknąć nPremium 3 i 4 i chyba nSport, to co N-kowiczom zostaną zastąpione te kanały tymi z nc+ czy nadal N-ka będzie je miała do końca umowy ... Bo w moim przypadku, umowę przedłużyłem w styczniu br. na kolejne 18 m-cy i Pani konsultantka telefonicznie zapewniała mnie, że do końca umowy będę miał te wszystkie kanały za tą samą stałą cenę i jeszcze powiedziała, że dla celów tej umowy rozmowa jest nagrywana d ... I właśnie jak to teraz będzie ? Czy ktoś wie ? :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale skoro nSport rozdają wszystkim za darmo po telefonie to oznacza że oferta nSport będzie mega uboga, co najwyżej kanał informacyjno - powtórkowy z 1-2 transmisjami tygodniowo; ale przecież NC+ ma tyle praw do tylu różnych lig i innych dyscyplin - potrzebują minimum 3 kanały weekendowo; a w tygodniu przecież LM i kilka transmisji w tym samym czasie (!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...