Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W komentarzach na Media2.pl ktoś kto podpisuje się jako "Piotr Salak Nsport" napisał:

 

Witam wszystkich Abonamentów nowej platformy nC+ żeby oglądać wszystkie mecze Ligi Mistrzów będzie trzeba wykupić coś w rodzaju NPremium czyli dodatkowy pakiet na nowej platformie ,który będzie kosztował 15 zł za Rozgrywki Ligi Mistrzów,Ligi Europy i Serie A.Na zwykłym Canal + Sport będzie zawsze jeden mecz Ligi Mistrzów mniej interesujący.Pozdrawiam

 

Trzeba poczekać na oficjalne info. Taki post może napisać każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał takie filmy, ze HBO sie schowa :)

 

filmy w HBO dla mnie są na 2 miejscu. interesuje mnie tam ''Gra o tron,Zakazane impreium itd''. inne stacje mi tego nie dadzą. chyba,że rok po premierze na jakimś kanale z reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że publikujemy tutaj informacje niepotwierdzone, kolejny komentarz pod newsem m2:

 

"Właśnie kończymy układać program dla paczki Canal+ na kwiecień. Canal+ podstawowy to od tej pory będą tylko powtórki a prawdziwe mięsko będzie na kanałach Family. W kwietniu min. Igrzyska śmierci, Dom w głębi lasu, Pamięć absolutna, Ted oraz Prometeusz. Kanały Canal+ Family zostały najwyżej wycenione, ale będzie tu najlepszy sport (min. NBA), nowe seriale (w lipcu 8 sezon Dextera), oraz najnowsze premiery filmowe (Pamięć absolutna, Ted i Prometesz to filmy, które kinową premierę miały 7 miesięcy temu) - oto nowa strategia kanałów PREMIUM!"

 

Może prawdziwy, może nie... ale ciekawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak wkleił @misiek200wp na poprzedniej stronie , Canal Plus Family 2 a nie 3. Mowiłem że trzeba było założyc okulary :D

 

A tu wpis wspomnianego @ironmana z rozmowy z konsultantką , WiP wiadomo likwidują ale wszystkiego nie musiał zapamietac ...

 

viewtopic.php?f=174&t=30095&start=45#p718355

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekopałem stronę i znalazłem tyle:

 

Dekodery:

BoxPlus

DekoderBoxPlus.png

UltraBoxPlus

DekoderUltraBoxPlus.png

 

Antena:

AntenaHD.png

 

Będą dyski 250 i 500GB:

500gbYellow.png250gbYellow.png

 

Formularz kontaktowy na obecnej stronie ma ukryte pole "OrderField_MonthsCount" z wartością "12m" - czyli umowa pewnie na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że Canal+ Family to będzie twór podobny do nPremium, czyli będzie zawierał wszystko - filmy, seriale, sport. Mniej istotne pytanie - dlaczego akurat Family?

Poza tym z logami Canal+ to w ogóle się nie postarali, no chyba, że są one tylko robocze na potrzebę spotów telewizyjnych. Odnoszę wrażenie, że gościu, który wrzucał logotypy Canal+ wzorowane na kolorach canalsat.fr bardziej się postarał bo one wyglądały dużo lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadam się tu praktycznie,ale jak dla mnie / jestem abonentem c+ od początku z malutkimi przerwami / to połowę kanałów z tego co było mogą zlikwidować,bo są nic nie wartę i miejsce zabierają .Co do HBO ,CINEMAX,FILMBOX mogą je od zaraz zlikwidować,nic w nich nie ma a są w najdroższych pakietach .Nie wiem ale przez całe te lata może z 1 film oglądałem na HBO,na Cinemax i Filmbox ani jednego .Jedyny plus dla mnie to że będzie piłka ,głównie Angielska razem z LM i to jest jedyne na plus .Jak dla mnie przydała by się jeszcze zmiana oferty muzycznej ,bo Viva czy MTV z c+ to porażka i to w kiepskiej jakości nadawania .Może coś muzyki w kanale muzycznym i to w HD ,a nie bzdurne filmy,seriale i reklamy ?Kanał muzyczny to ma być muzyka,a nie jakieś bzdety inne .To tyle,jak dla mnie to wolę 10 kanałów ciekawych w HD niż 25 w sd i nic do oglądania,albo same powtórki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekopałem stronę i znalazłem tyle:

 

Dekodery:

BoxPlus

DekoderBoxPlus.png

UltraBoxPlus

DekoderUltraBoxPlus.png

 

 

250GB, to śmiech na sali. minimum powinno być 500 i to tylko do użytkowania abonenta,a nie jeszcze na vod z tego zabiorą.a ten box plus to co to za kiszon,ani wyglądu,ani dysku.

 

@Dareczko30 widocznie lubisz ten film :lol2::lol2: .ale jeszcze są inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Nsport będzie można dokupić bez Canal + i innych kanałów z paczki. Zmuszanie do płacenia za całą paczkę było by bardzo ogromna niesprawiedliwością wobec abonentów, którzy nie mogą płacić więcej! Nsport (Liga Mistrzów) powinien być w pakiecie Komfortowym lub jego przyszłym odpowiedniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekopałem stronę i znalazłem tyle:

 

Dekodery:

BoxPlus

DekoderBoxPlus.png

UltraBoxPlus

DekoderUltraBoxPlus.png

 

 

250GB, to śmiech na sali. minimum powinno być 500 i to tylko do użytkowania abonenta,a nie jeszcze na vod z tego zabiorą.a ten box plus to co to za kiszon,ani wyglądu,ani dysku.

 

@Dareczko30 widocznie lubisz ten film :lol2::lol2: .ale jeszcze są inne

 

BoxPlus to najpewniej ADB2850ST czyli dekoder dostępny obecnie w n. Bardzo udana konstrukcja, funkcjonalny i zarazem elegancki i kompaktowy. Dobrze że wprowadzili go do oferty. Będzie dobrym wyjściem dla klientów chcących abonować mniejsze(tańsze) pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...