Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego jeszcze dwa kraje Skandynawskie transmitują po więcej niż 1 meczu z tej godziny; ale które to naprawdę nie pamiętam; na forum C+ było wiele informacji w tym temacie i ktoś tam nawet podał nazwy stacji wraz z transponderami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że nie ma miejsca?? a nie wziołeś pod uwagę że mogą dawać specjalne kanały okazyjne??jak w N??? nie wiem sport mi lata.....napewno upchną nie upchneli jak było mniej lig? upchali...A to że mają jakies tam prawa czy bukiety sportowe nie znam sie ale nie muszą wg mnie każdego meczu pokazac.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu mówi o 40 meczach ? Człowieku, wystarczy że utrzymają ilość kanałów które mieli by transmitować Ligę Mistrzów w N-ce - wtedy automatycznie będą kanały dla Premier League grającej w weekend.

No chyba że planują ograniczyć też transmisje z Ligi Mistrzów ale to już byłby skandal, bo wtedy migracja nie miałaby żadnego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiership, Primera Division, Serie A, Ligue 1, Ekstraklasa, Champions League, żużel, koszykówka i wiele więcej na wyłączność w nC+ (głównie Canal+)

Bundesliga w EUROSPORT

 

Oferta sportowa będzie naprawdę bogata i nie wypada narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zamierza narzekać. Chodzi jedynie o to, że wszystkie ligi poza Premier League mają bardzo dobrze ułożony terminarz i mecze czołowych zespołów nigdy nie nakładają się na siebie; każdy więc jest zadowolony bo może obejrzeć mecz swojej drużyny. W przypadku Premier League niestety nie jest tak różowo, i mam nadal nadzieję, że NC+ jakoś tą sytuację rozwiąże z korzyścią dla abonenta. Ja zawsze deklarowałem i deklaruję nadal - jestem skłonny płacić więcej ale chcę mieć taką samą frajdę jak fani Barcelony, Realu czy United którzy ZAWSZE mają transmisje swoich ulubionych zespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą niestety aż 3 opcje premium ( brązowa59, srebrna79 oraz złota99) + dodatkowo HBO 25pln

-nsporthd? nie ma na ulotce, jest sport+newsHD w opcji brązowej

-npremium? Nie ma czegoś takiego a są:

canal+family, canal+film, canal+film2, canal+sport, canal+sport2,canal+weekend! Tez mi sie nie podoba family, pewnie samo łapu capu i seriale ITI! Weekend przetrwał!

 

Co najwyżej tak:

3 segmenty: CANAL+ SILVER (79 zł), CANAL+ GOLD i CANAL+ PLATINUM (99 zł) i

i

Canal+ Family, C+ Family 2, Canal+ Film, C+ Film2, Canal+ i Canal+ Sport.

 

A tak w ogóle, to kto potwierdził, że nazwy pakietów będą się odpowiednio nazywały Brązowy, Srebrny czy Złoty? Może jeszcze pakiet Biały, Błękitny i Platynowy, tak jak było kiedyś w CYFRZE+?

:D

W moim przypadku jeśli chodzi o CANAL+ SILVER, CANAL+ GOLD i CANAL+ PLATINUM konsultantka C+ - Miałaby kłamać?

Cyt. https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=174&t=30095&start=45#p718355

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze jak byk nsport premium, chyba piłka nożna jest za poważna na jakies dziwactwa?

Niedziela, 10 marca

 

11:55 Athletic Bilbao - Valencia CF (Canal Plus Sport)

12:30 Bogdanka Łęczna - Miedź Legnica (Orange Sport)

13:55 OGC Nice - Montpellier HSC (Canal Plus Gol)

14:10 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (Canal Plus Sport, Polsat Sport Extra)

14:55 Juventus FC - Catania Calcio (nSport)

15:30 Hannover 96 - Eintracht Frankfurt (Eurosport 2)

16:30 Twente Enschede - Vitesse Arnhem (Polsat Sport Extra)

16:40 Górnik Zabrze - Lech Poznań (Canal Plus Sport)

16:55 Liverpool FC - Tottenham Hotspur (Canal Plus Gol)

17:30 VfB Stuttgart - Hamburger SV (Eurosport 2)

18:55 Celta Vigo - Real Madryt (Canal Plus Gol)

20:00 Lazio Rzym - ACF Fiorentina (nSport Premium)

20:55 Atletico Madryt - Real Sociedad (Canal Plus Sport)

20:55 Olympique Lyon - Olympique Marsylia (Canal Plus Gol)

 

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Świat/tv-weekendowy-rozkad-jazdy-28.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na podsumowanie rewelacji poziego i TomaHD :) . Dobra wiadomość byłaby taka że nie podzielono by oferty premium Canal+ na oddzielnie płatne części aby skłonić abonentów do migracji do nowej platformy i przy okazji wyciągnąć więcej pieniędzy. Wątpliwości może tu budzić niska cena premium C+ (z pakietami 30 zł) wszyscy bowiem wiemy że dojdą nowe wytwórnie utracone na rzecz Npremium i rzekomo jeszcze Sony przejęte od HBO. Również oferta sportowa ulegnie powiększeniu o LM i LE. Z drugiej strony jasnym jest że abonenci kablówek stanowiący znaczną część klientów C+ nie zapłacą więcej niż 35 zł za dodatkowo płatną ofertę premium. Pojawienie się dodatkowo płatnej opcji Premier League może w pewnym sensie tłumaczyć niską cenę paczki premium, samo zaś pojawienie się takiej opcji wcale nie dziwi skoro już jakiś czas temu Cyfra sondażowo pytała wybranych abonentów o ich opinię w sprawie takiego rozwiązania. Dodatkowo jeśli nowa platforma słono przepłaciła za prawa do pokazywania ligi angielskiej w ciągu następnych trzech sezonów to sama skazała się na dodatkowo płatny kanał, nikt chyba jednak na poważnie nie bierze możliwości transmisji spotkań ligi angielskiej w systemie PPV.

 

I najważniejsze byłoby sporo drożej ale tego też nie należy traktować w kategoriach niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...