Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dla kibiców piłki noznej od przyszłego sezonu 2013/14 od sierpnia dodatkowo bedzie uruchomiony kanał na tylko i wyłacznie na lige angielska. bedzie nadawał sob-pon i czasami wtorek-sroda jak beda mecze. mecze beda wszystkie 10 w kolejce. koszt 12zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n sport jako opcja premium za dodatkowa opłata

Przeczytałeś tekst, nie zrozumiałeś i piszesz bzdury! :evil:

 

wogole ciekawy przypadek... przeczytal Premium TV, wydedukowal ze nSport bedzie premium, a o reszcie kanalow nie wspomnial slowem. Za chwile pewnie wyskoczy ze TVN Style, Turbo, Disco.TV, CC, CC Family i cala reszta tez beda premium :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla kibiców piłki noznej od przyszłego sezonu 2013/14 od sierpnia dodatkowo bedzie uruchomiony kanał na tylko i wyłacznie na lige angielska. bedzie nadawał sob-pon i czasami wtorek-sroda jak beda mecze. mecze beda wszystkie 10 w kolejce. koszt 12zł

 

tego się spodziewałem, ale obstawiałem , że za 10zł

 

Powiedz: ile edzie kosztował pakiet ze wszystkimi kanałami sportowymi?

99zł + 5zł nSport + 12zł liga angoli ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n sport jako opcja premium za dodatkowa opłata

Przeczytałeś tekst, nie zrozumiałeś i piszesz bzdury! :evil:

 

wogole ciekawy przypadek... przeczytal Premium TV, wydedukowal ze nSport bedzie premium, a o reszcie kanalow nie wspomnial slowem. Za chwile pewnie wyskoczy ze TVN Style, Turbo, Disco.TV, CC, CC Family i cala reszta tez beda premium :D

opcja premium dołaczana razem z paczka canal plus juz w cenie paczki lub osobno od kazdego pakietu jako jeden kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak będzie dodatkowy kanał z ligą angielską, angolską i uzbekistańską.

a tak w ogóle to będą wszystkie mecze oprócz tych hitowych- te będę w PPV już od 39 zł za połowę meczu ( przerwa między połowami gratis!!)

 

przestańcie pieeprzyć jak potłuczeni i wymyślać bzdury, a większość podjarana to łyka.

 

człowiek wchodzi by poczytać może coś mądrego, coś się dowiedzieć a tu same bzdety.

 

wywalić większość postów, a wszystkich mądrych za parę dni w nagrodę zbanować za sianie farmazowów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ja tam też nie wierzę w news-y z tymi ulotkami ... By mieć Eurosporty HD to trzeba mieć pakiet za co najmniej chyba 79 zł, jeżeli tak będzie to nie wróżę długiej przyszłości temu nowemu bytowi jakim ma być nc+ ... W N-ce za 79,99 mam full wypas (wszystkie kanały) prócz Cinemaxów i erotyki ... Wolę zostać w N-ce niż na takich warunkach migrować nie wiadomo "dokąd" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla kibiców piłki noznej od przyszłego sezonu 2013/14 od sierpnia dodatkowo bedzie uruchomiony kanał na tylko i wyłacznie na lige angielska. bedzie nadawał sob-pon i czasami wtorek-sroda jak beda mecze. mecze beda wszystkie 10 w kolejce. koszt 12zł

Kolega skoro jest tak dobrze poinformowany i ma takie "ciekawe" info to może mi jeszcze wytłumaczy jak zmieszczą na jednym kanale w soboty o 16-ej sześć meczy które rozgrywane są równolegle? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielą ekran na 16 części i paluchem będzie można sobie wybierać który mecz Premier Ligue oglądasz... Oczywiście będzie jeszcze kilka ścieżek komentatorskich - jedni lubią Rosłonia, drudzu Twarowskiego a może będzie i Ryczel... To będzie naprawdę niezły wypas... Daj pan spokój!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla kibiców piłki noznej od przyszłego sezonu 2013/14 od sierpnia dodatkowo bedzie uruchomiony kanał na tylko i wyłacznie na lige angielska. bedzie nadawał sob-pon i czasami wtorek-sroda jak beda mecze. mecze beda wszystkie 10 w kolejce. koszt 12zł

Kolega skoro ma takie "ciekawe" info to może mi jeszcze wytłumaczysz jak zmieszczą na jednym kanale w soboty o 16-ej sześć meczy które rozgrywane są równolegle? :lol2:

nie jestem jasnowidzem z tego co wiem 6 meczy ma byc live reszta z odtworzenia po tych meczach. do tego . jeden wybrany mecz w sob ma byc na głownej antenie a drugi w tym czasie na nowym kanale premier ligue. reszty inf nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...