Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, ze te wypowiedzenie nadawania Npremium tylko kablówki dostały. a co z Nkowcami i Orangutanami ? U nich cisza ?

 

Kanały N-premium zostaną wycofane tylko w kablówkach i innych tworach, które nie mają pełnych ofert N i Canal+.

Faktycznie to kanały N-premium przejdą rebranding: połączą się z kanałami Canal+ i zmienią nazwę na Canal + (1,2,3,4 lub inne nazwy). Podobnie będzie z kanałem Wojna i Pokój - połączy się z innym kanałem nie będącym dotychczas w N np. z Ale Kino. Czyli ilość kanałów się nie zmniejszy, zmienią tylko nazwy oraz zwiększy się ich zawartość programowa. To raczej nie będzie podstawą do wypowiadania umów dla N-kowiczów.

Inaczej będzie w kablówkach, które nie dostaną takich możliwości.

 

Oczywiście to tylko przypuszczenia… :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że odbiór kanałów MGM i nSport możliwy jest przy warunkach Umowy dopuszczających niestandardową modyfikację oferty programowej.

 

Przeprowadzenie wspomnianej modyfikacji możliwe jest dla kontraktów zawartych po 5 lutego 2012 roku lub przedłużonych po 1 lutego 2012 roku.

 

Wobec powyższego, oferta pozwalająca na zmianę programową w zakresie nowych kanałów będzie dla Pana dostępna od 1 listopada 2013 roku.

 

W razie pojawienia się pytań, zapraszam do kontaktu.

 

Łączę wyrazy szacunku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj El Polaco :)

Znika kanał beznadziejny to już płacz i lament. Powstaje jakiś szitowy kanał SD, to nagle sieć nie wytrzymuje, fora wrzą, a każdy w domu co 2 minuty restartuje recorder :)

 

nPremium to wstyd, że kanał mający tyle wytwórni filmowych nie umiał wykorzystać jej :)

Przykład głupi i najprostszy. Mając 20th Century Fox i nie puścić takiego filmu jak AVATAR? :) No ludzie, Avatar sama nazwa zobowiązuje. Jakim cudem mając tak wielkie wytwórnie można nie puszczać wspaniałych filmów? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był jak Canal+ miał Foxa :) Od razu był :) Jak najszybciej, Canal+ nie próżnował i pokazywał co miał pokazać.

Zaś nPremium zdobyły wytwórnie Fox i nawet Avatara nie pokazali :) No ludzie :)

 

Edit: Przez rok :) a który mamy już rok? I gdzie jest wytwórnia FOX? :) I gdzie Avatar na nPremium? haha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2013 roku miały być wszystkie filmy Foxa, cała bibloteka.

Jak C+ stracił P i DW wówczas żadnego filmu z tych wytwórni C+ nie zobaczył.

C+ miał filmy FOXA te z 2011 roku do końca 2012 roku.

 

Od 2013 roku całą biblotekę FOX miał przejąć nPremium wcześniej nFilm :)

 

Tak więc... gdzie Avatar?

 

Jak się mylę proszę o poprawkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się zrozumieliśmy. Jest mi to zupełnie obojętne co to takiego powstanie, bo ja swojego życia z telewizorem i dekoderem nie wiązałem. Chodzi mi tylko o to, że śmiesznym jest dla mnie to, co wyprawiają ludzie odpowiadający za nową platformę i na tej podstawie wysuwam wniosek, że najwidoczniej nie mają na nią specjalnego pomysłu. Nie jest to dziwne, że nie ma żadnych konkretów na max. miesiąc przed startem takiego przedsięwzięcia, które w dodatku z każdej strony reklamuje się jako premium? Wydaje mi się, że zazwyczaj jak powstaje coś nowego, szczególnie coś, które jakby na to nie patrzeć znacząco (w założeniach) ma zrewolucjonizować rynek to jest to świetnie przygotowane. Z nc+ odnoszę wrażenie, że tak nie jest. Niestety patrząc na posunięcia obu platform, a szczególnie n w ostatnim okresie działalności ciężko nie mieć wrażenia, że tam żadna rzecz z profesjonalizmem nie ma nic wspólnego.

 

Nie potrzebuję jak mi zarzucasz informacji o wyłączeniu pół roku wcześniej. W zasadzie w ogóle jej nie potrzebuję, bo poza LM na nPremium są same śmieci, jak na 90% polskich kanałów, niemniej zastanawiające jest dlaczego informacja trafiła najpierw do kablówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2013 roku miały być wszystkie filmy Foxa, cała bibloteka.

Jak C+ stracił P i DW wówczas żadnego filmu z tych wytwórni C+ nie zobaczył.

C+ miał filmy FOXA te z 2011 roku do końca 2012 roku.

 

Od 2013 roku całą biblotekę FOX miał przejąć nPremium wcześniej nFilm :)

 

Tak więc... gdzie Avatar?

 

Jak się mylę proszę o poprawkę :)

 

 

 

przecież avatar był pokazywany w canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając to forum postanowiłem zadzwonić do C+ żeby dowiedzieć się czegoś na temat fuzji i zmiany programowej. Powiedzieli mi, że cały czas pracują nad tym i testują kanały oraz, że wszystko to może trwać kilka dni lub nawet i tygodni więc nie pozostaje nic innego jak czekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu dzwoniono do mojego znajomego z propozycją oferty przedłużeniowej (Cyfra+). Oczywiście zachęcano podłączeniem nSport i MGM. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jego umowa kończy się dopiero na przełomie czerwca-lipca - coś się pospieszyli z tą ofertą przedłużeniową.

 

Jeśli chodzi o konkrety, jeśli chcecie je poznać to tak jak to ktoś napisał, zapytajcie Mr. czarusia6666 i jego fana rafallo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta polskiej Cyfry+ zawsze była mocno wzorowana na francuskim CanalSat, nawet rebranding i oprawa graficzna kanałów tematycznych C+ jest jednakowa i miała miejsce w podobnym czasie. Myślę że mając gotowy kontent w postaci umów z wytwórniami filmowymi jakie zawarła N to zamiast nPremium na 80% prawdopodobne jest że pojawi się cała paczka kanałów CINE+

główny kanał nPremium - nazywał by się wtedy CINE+ Premiery - czy jakoś tak.

 

Zresztą zobaczcie jak wyglądają

francuskich kanałów pakietu CINE+ i zobaczcie jak bardzo są one spójne z obecnym wizerunkiem całego Canal+ i jak bardzo pasują jako brakujący element nowej platformy po zakończeniu nPremium.

 

Dla tych niezorientowanych dodam tylko że Cine+ to nie jest inna nazwa Canal+ Film, to jest oddzielny, dodatkowo płatny pakiet filmowy. We Francji normalnie istnieją też kanały Canal+, Canal+ Film i Canal+ Sport jak u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Likwidują 4 npremium... i jest miejsce na c+ 1080p i powiedzmy na 2 w pełni HD inne kanały... A ktoś narzekał, że miejsca na nowości nie bedzie...

 

Taaaaaaa 1080p. Kto nadaje w Europie 1080p, proszę podać konkretnie. Dla TV jest 1080i a dla blue-ray 1080p. Branża filmowa nie odpuści zachowania tego podziału. Dla niektórych korporacji możliwość nagrania z TV w 1080p jest nie do zaakcpetowania.

 

Zresztą zobaczcie jak wyglądają

francuskich kanałów pakietu CINE+ i zobaczcie jak bardzo są one spójne z obecnym wizerunkiem całego Canal+ i jak bardzo pasują jako brakujący element nowej platformy po zakończeniu nPremium.

Przecież to ich marka. Co w tym dziwnego.

 

Dla tych niezorientowanych dodam tylko że Cine+ to nie jest inna nazwa Canal+ Film, to jest oddzielny, dodatkowo płatny pakiet filmowy. We Francji normalnie istnieją też kanały Canal+, Canal+ Film i Canal+ Sport jak u nas.

 

Od samego początku CanalSat był kanał Cine Cinema. W Polsce zapowiadano jego start - wystartował pod nazwą Ale Kino!. Po przejęciu TPS paczka kanałów Cine Cinema została przebrandowiona na paczkę Cine+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...