Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wczoraj byłem jeszcze w punkcie "n" by zdać sprzęt i starsze małżeństwo kupowało "n" ,dopłacało coś 249zł (jak dobrze słyszałem) i byli łącznie z sprzedawcą bardzo podnieceni że będą mieć nPremium "z tyloma premierami filmowymi,sportem itd"...a tu w kwietniu będzie zonk:)

Na nPremium już od stycznia nie ma praktycznie premier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj byłem jeszcze w punkcie "n" by zdać sprzęt i starsze małżeństwo kupowało "n" ,dopłacało coś 249zł (jak dobrze słyszałem) i byli łącznie z sprzedawcą bardzo podnieceni że będą mieć nPremium "z tyloma premierami filmowymi,sportem itd"...a tu w kwietniu będzie zonk:)

Na nPremium już od stycznia nie ma praktycznie premier.

 

Myślisz że to starsze małżeństwo to wie (wiedziało) ? 8)

Sprzedawca nagadał im głupot :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wiadome z góry, że nc+ wystartuje z nowszą, poszerzoną i bogatszą paczką Canal+, a kanały N-kowe nPremium pójdą do wycięcia, ale Wojna i Pokój to małe zaskoczenie ... Nc+ ma wystartować z nieoficjalnego "źródła", tak jak zapowiadało wcześniej czyli wiosną, a może to nastąpić po 20 marca a 5 kwietnia br. Prawdopodobnie będzie to ruch tuż przed "świętami", chociaż "niektórzy" mówią, że ma to być początek właśnie kwietnia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj byłem jeszcze w punkcie "n" by zdać sprzęt i starsze małżeństwo kupowało "n" ,dopłacało coś 249zł (jak dobrze słyszałem) i byli łącznie z sprzedawcą bardzo podnieceni że będą mieć nPremium "z tyloma premierami filmowymi,sportem itd"...a tu w kwietniu będzie zonk:)

Na miejscu tego sprzedawcy juz bym sie zwijal, bo jak gosciu za miesiac nie bedzie mial tych kanalow to mu zrobi niezla awanture ze go jeszcze na tyle kasy naciagnal :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak iricios, jest planowane nie włączenie ich to oferty nc+, w Niemczech nadają Sci-Fi HD i Crime HD , dlatego jest planowane na ich miejsce włączenie HD.

W Niemczech nie ma ani AXN Sci Fi HD ani AXN Crime HD więc nie kłam.

 

Przepraszam może żle się wyraziłem, myślałem ze nadają do teraz. Bo ja na ofercie Moduł CI+ z kartą HD+ miałem te dwa kanały w hd po niemiecku, może były testowo, nie wiem, ponieważ teraz nie używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak iricios, jest planowane nie włączenie ich to oferty nc+, w Niemczech nadają Sci-Fi HD i Crime HD , dlatego jest planowane na ich miejsce włączenie HD.

W Niemczech nie ma ani AXN Sci Fi HD ani AXN Crime HD więc nie kłam.

 

Przepraszam może żle się wyraziłem, myślałem ze nadają do teraz. Bo ja na ofercie Moduł CI+ z kartą HD+ miałem te dwa kanały w hd po niemiecku, może były testowo, nie wiem, ponieważ teraz nie używam.

Może chodzi ci o Syfy HD i RTL Crime HD. Wtedy by się zgadzało. Ale nie mają one nic wspólnego z AXN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jak pisałem wcześniej, czyli konfernecja nc+ 18lub 19 marca a start 21. To są oficjalne daty które mają swoje potwierdzenie na shoutboxie na stronie spam.org :) Teraz to już chyba wytrzymacie te 2-3 tygodnie do startu nc+.

 

przejrzałem spam.org i oficjalnej informacji brak, więc zanim coś napiszesz pomyśl czy to jest zgodne z prawdą - myślenie nie boli :)

 

A przejrzałeś shoutboxa? Bo ja napisałem wyraźnie o shoutboxie a nie o newsach na tej stronie. Tak więc to ty pomyśl skoro to nie boli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHA!! :D Właśnie dzwoniła babka z c+ i dostałem nSport HD i MGM HD za darmo na 6 miesięcy :). Abonament mi się kończy w czerwcu 2013. Pisałem 2 maile jeden z formularza a drugi bezpośrednio na adres mailowy i się udało. Warto jednak czasem powalczyć o swoje. Dzięki tym którzy przetarli szlaki i napisali o tym tutaj na forum :) LM od dzisiaj na dużym ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzechu1991

przejrzałem całą zawartość strony łącznie z shoutboxem i nie ma tam oficjalnej - powtarzam dużymi literami jakbyś miał problem ze zrozumieniem OFICJALNEJ informacji odnośnie terminu uruchomienia platformy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ważne info jedno z tych niepotwierdzonych .

 

Warto podkreślic nPREMIUM KOŃCZĄ NADAWANIE. Więc mało prawdopodobne że zostaną czymś bezpośrednio zastąpione. W sensie powstania nowych kanałów premium.

Zwyczajnie treści z tych kanałów trafią do paczki C+. Można dopuścic możliwośc że paczka będzie dla chętnych rozdzielona i wtedy jest możliwe powstanie jeszcze jednego kanału.

 

Dajmy na to paczka film :

 

Canal +

Canal + Film

Canal + Weekend

 

Paczka sport :

 

Canal + Sport

Canal + Sport 2

Canal + Gol

 

Myslę w 6 kanałów by starczyło na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzechu1991

przejrzałem całą zawartość strony łącznie z shoutboxem i nie ma tam oficjalnej - powtarzam dużymi literami jakbyś miał problem ze zrozumieniem OFICJALNEJ informacji odnośnie terminu uruchomienia platformy !

 

Nie chcesz to nie wierz. Ja nikogo do niczego nie zmuszam. Tylko potem się będe z ciebie śmiał, że jednak miałem rację a ty mi w to nie wierzyłeś. Na satelitarne są wiarygodni ludzie, którym można zaufać i wszystko składa się przecież w jedną całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...