Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 miesięcy gratis bez możliwości po tym okresie ogladania tych kanałów nawet za odpłatnością

jak bez możliwości oglądania tych kanałów? nie rozumiem... przecież jak będą w wybranej ofercie nc+ to Ci je włączą normalnie :D

Tak, w nc+ kanały te będą zapewne w pakietach i będą dostępne na stałe.

Teraz jednak chodzi o to, że kanały te udostępniane są gratis na 6 miesięcy w ramach obecnej CYFRY+. Nie są one oficjalnie w pakietach CYFRY+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sonik79, racja - to nie prezes Julian (ten "od zabijania") byl w programie ale czlonek zarzadu (podobno wiceprezes ds. programowych i produktu) Christian Anting.

 

Jezeli Tuzimek ma byc odpowiedzialny za sport w nc+ to mozna tylko wspolczuc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak będę przechodził do nc+

Wasz optymizm jest zdumiewający. Nie wiem co będzie w ofercie, na jakich warunkach, za jaką cenę ale i tak przechodzę. Brawo :brawo: oby takich klientów jak najwięcej to platforma nie upadnie na samym starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili dziś do mnie z C+ i dali ofertę przedłużeniową. Oferta kończy mi się w maju...

1. Programowo to, co na ich stronie. I tak np. w CompactHD-59PLN dodają w gratisie CANAL+ (na całe 18mies) i FB za darmo na 5.

2. Sprzęt/karty mogę trzymać ten, co mam (pan potwierdził, że będzie działać do końca umowy), albo mogę wziąć sparowanego ADB.

Powiedziałem, że nie mam czasu i żeby zadzwonił w poniedziałek - to się dopytam o sprzęt. O nC+, niestety powiedział, że nie ma póki co żadnego info...

Więc gdyby mieli wchodzić w pon., 4go marca to chyba by nie dzwonili dziś do klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja z kolei wcale nie twierdzę, że na pewno przejdę do nc+.

Wszystko będzie zależało głównie od tego, jakie będą warunki. Dla mnie najważniejszą kwestią jest możliwość odbioru nowej platformy na moim Fergusonie Ariva 202E. Obojętnie, czy karta bezpośrednio w czytniku tunera, czy też za pomocą modułu CI+, ale w trybie legacy. W tej kwestii wciąż nic nie wiadomo. Jeśli okaże się, że odbiór platformy nc+ będzie możliwy tylko na dedykowanych dekoderach albo za pomocą modułu CI+ bez trybu legacy to pozostanę przez najbliższe 18 miesięcy na obecnych warunkach w CYFRZE+, a po upływie tego okresu powiem "pa pa" i "przywitam się" z, jak to już tu było określane, "zębatym z opalonym." ;) Maniakiem sportu nie jestem, mało tego, sport w ogóle mnie nie interesuje, więc ewentualne odejście z CYFRY+/nc+ jakoś przeboleję. :roll: Chyba, że w międzyczasie (np. za rok) Ferguson wypuści jakiś nowy model tunera już z pełną obsługą modułów CI+ to się wówczas zastanowię nad ewentualnym zakupem takowego i przejściem do nc+ z modułem CI+ (jeśli w ogóle będzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak będę przechodził do nc+

Wasz optymizm jest zdumiewający. Nie wiem co będzie w ofercie, na jakich warunkach, za jaką cenę ale i tak przechodzę. Brawo :brawo: oby takich klientów jak najwięcej to platforma nie upadnie na samym starcie.

Mi zależy aby sport był w jednym miejscu czyli piłka nożna i żużel.więc nie rozumiem o co Ci chodzi.Filmy to mogę z neta ściągnąć a mi chodzi tylko o sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem właśnie wiadomość od cyfry : dodam, że dzwonili ostatnio do mnie i proponowali przedłużenie umowy,lecz dodałem ,że poczekam co zaoferujecie po starcie nc+

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, zachęcam do zapoznania się z ofertą promocyjną dla stałych Abonentów pod specjalnie przygotowanym numerem telefonu 22 310 45 60.

 

Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

 

 

Mxxxxx Wxxxxx

Dział Relacji z Abonentami

 

 

po kontakcie telefonicznym moim teraz dowiedziałem się,że mogę włączyć sobie te 2 kanały z n za symboliczną opłatę 5 zł ,aż się uśmiałem, dodałem ,że mogą sobie darować z taką propozycją dla stałego klienta od tylu lat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co Ty liczyłeś. Cyfra+ starych, wieloletnich abonentów traktuje jak zwykłych [beep]ów, którymi nie trzeba się w ogóle przejmować, do momentu, jak nie zrezygnują. Dla nich liczy się tylko nowy klient, o którego muszą walczyć. Dziwię się Tobie, że do nich napisałeś maila. Ja na pewno nie zniżę się do tego poziomu, żeby ich o cokolwiek łaskawie prosić. Płacę 200 zł miesięcznie za Prestiżowy+, więc to chyba niepoważne, żebym jeszcze prosił Cyfrę+ o dodatkowe kanały. Skoro mam full ofertę, to powinienem mieć każdy nowy kanał z urzędu. Tyle, że nSport SD/HD i MGM HD nie są w ofercie. "Wybrańcy" jednak je oglądają. Ja zaczekam. Prosił na pewno nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem telefon z Cyfry+ z informacją o włączeniu MGM HD oraz nsport HD na okres 6 miesięcy. Umowa kończy mi się w lipcu 2013 roku, ale wcześniej, tzn. wczoraj napisałem do nich dwa maile z prośbą o włączenie tych programów. Jeden z formularza na stronie i tam odpowiedź standardowa, że to tylko testy. Drugi na adres informacje@cyfraplus.com.pl i odpowiedź telefoniczna j/w. Uprawnienia mają być za 2 - 3 godziny. Jednak nie wszystko w tym temacie to ściema ;) Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też do nich napisałem wczoraj, odpisali mi dzisiaj, że kanały są testowo i dla wybranej grupy, więc napisałem, że dlaczego dzielą abonentów na lepszych i gorszych, skoro ja też płacę abonament i również chciałbym uzyskać dostęp do nSport i MGM. Ciekawe co mi odpiszą, mam nadzieję, że pozytywną odpowiedź dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecim mailu, bardzo miła pani odczytała warunki dołączenia bezpłatnie nSport i MGM na okres 6 miesięcy. Umowę przedłużałem w grudniu, więc myślę że te kanały są dla wszystkich którzy się upomną. Zobaczymy czy warto :D W sumie mogli by wszystkim te kanały włączyć na próbę, ale już się chyba sami gubią w dezinformacji/informacji na temat nc+. Może te terminy koło 20 marca uspokoją ten wątek :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

jak by byli normalni i szanowali abonentów to włączyliby oba kanały wszystkim, a tak odwalają szopkę i zachowują się niepoważnie.. przypominają się czasy Polsatu sprzed dziesięciu lat.. tak się nie postępuje.. ci co płacą 100-200 zł mogą naprawdę czuś się rozżaleni i poniżeni.. a na pocieszenie tylko tyle, że oba kanały są prawie nic nie warte..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania że te dwa kanały powinny byc włączone wszystkim abonentom na okres próbny.Ale z cyfrą to już tak jest że są lepsi i gorsi abonenci.Ja mam umowe do końca kwietnia miałem juz dwa telefony z kosmicznymi propozycjami, teraz czekam na telefon oraz na NC+ i wtedy zobacze co się lepiej opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co pierwszy fail jeśli chodzi o nSport i MGM. Jednak ten pierwszy przyszedł z automatu z formularza kontaktowego. Wysłałem drugi mail bezpośrednio na adres informacje@cyfraplus.com.pl. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jednak nie odpuszczę :) Nie po to płacę 108 zł miesięcznie żeby być traktowany jak ktoś drugiej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...