Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kazdy mowi co innego odnosnie paczki C+ w zamian za Npremium

 

zasłyszane mozliwosci (od najbardziej optymistycznych):

1) 6 kanałów C+

2) 4 kanały C+, bez sport i głównego

3) 2 kanały C+ - Family 1 i 2 * - ponoć najprawdopodobniejsza

4) 6 kanałow, ale tylko do końca kwietnia (przeczytana wlasnie na forum)

5) NIC w zamian za Npremium... nie chce mi sie w to wierzyć, gdyż ludzie bedą starali sie wypelnic swoje stary umowy n i coś w ramach Npremium na pewno ich zadowoli, z kolei migracja na nie do konca ciekawych warunkach, patrz drogo, spowoduje za pewno, że wiekszość będzie chciala wypowiedzieć umowę. inna sprawa, kto zapomni, kto nie bedzie wiedizał, kto nie zdązy do 14 kwietnia dosłac wypowiedzienia..

 

Licze na Wasze opinie na ten temat

 

na ostatniej fakturze jaka wyświetliła mi się w telewizorze wyraźnie jest napisane że 5 kwietnia wyłączają nPremium - w zamian mają włączyć 6 programów premium; jako że mam ofertę full - te 6 programów premium to mogą być tylko nowe kanały Canal +

 

Wlaczenie 6 kanalow premium to jest oczywiste ale nie jest juz oczywiste czy dostaniesz dostep do wszystkich szesciu premium!

Za tym tekstem kryje sie wiele mozliwych kombinacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli któryś z was ma cyfrę to niech prubuje murowac z cyfry ja migrowalem z cyfry mając najwyższy pakiet na al exclusive doplacilem tylko 19 zł do abonamentu płacąc do tej pory 160 zł a mówili ze 219 mam płacić więc uchandlowalem 40 zł miesięcznie na 179 multirum 0 dekoder hd z nagrywarka 0 dwa karty 0 więc nie narzekam ;)

:brawo::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz czytałem tu posty, ze klient wynegocjował sobie, ale na drugi dzień sie okazywało ze ta cena jest nie możliwa , a poprzedniej rozmowy nie odnotowano heheeh :)

PS:MR 2 karty daje ładne możliwości, brania Full pakietu. Co mogło się przyczynić do takich cen. sami sobie moglim zrobić małego psikusa na minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo dzisiaj byłem w punkcie NC+ mam dwie platformy w C+ mam umowe do sierpnia a z N do listopada i ten pan co tam pracuje powiedział ze lepiej przenies sie z n bo na tym dekoderze moge zostac i zaproponował mi platinium za 119 zł plus multiroom 10 zł i podobno multiroom trzeba podłaczyc dekoder do dekodera kablem enternet czy jakos tak taki telefoniczny:) i powiedział ze jak sie przemigruje to moge zrezygnowac z C+ napisac rezygnacje i tyle. Tylko boje sie ze moze byc tak ze ja wysle rezygnacje a w kwietniu bede placił 118 bo tyle płace jeszcze abonament z cyfry a jak bede migrował z n to przyjdzie mi w kwietniu 130zł i bede musiał zapłacic prawie 250 zł proszę was o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz czytałem tu posty, ze klient wynegocjował sobie, ale na drugi dzień sie okazywało ze ta cena jest nie możliwa , a poprzedniej rozmowy nie odnotowano heheeh :).

Dlatego nie należy wierzyć nigdy konsultantom,bo zawsze każdy konsultant mówi co innego :D Dlatego przed rozmową informujcie konsultanta że nagrywacie rozmowę w celu ewentualnej reklamacji. A jak się nie zgodzi na nagrywanie rozmowy to niech się rozłączy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5

Ja z Cyfra mam pozytywne wspomnienia, zawsze przedłużałem przez telefon zawsze było ok. Teraz cuda się jakieś dzieją.

Umowa do września, naszczescie z Cyfrą, szkoda marki bo była rozpoznawalna, a nC+ kupa musi teraz no nowo ja wyrabiać to tez dziwne posuniecie z ta zmiana nazwy. To nie zmiana TP na Orange gdzie znana marka była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję pana Piotra M. z Facebooka:

 

"Przeciek NIEOFICJALNY:

Od poniedziałku bądź od środy będą nowe ceny, z nowymi promocjami. Te pakiety, które teraz kosztują:

39 zł będzie 34 zł

59 zł będzie 54 zł

79 zł będzie 69 zł

99 zł będzie 89 zł

119 zł będzie 99 zł albo 109 zł

199 zł będzie 179 zł

 

Ale to dla nowych. Dla tych, którzy będą chcieli zmigrować ceny mają być odpowiednio:

 

34 zł Comfort

49 zł Universe

59 zł Silver

79 zł Gold

89 zł Platinum albo 99 zł

159 zł All

Ciekawe czy się potwierdzi."

 

Od siebie dodam, że jeżeli się potwierdzi to i tak nędza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...