Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kilka stron wczesniej ktoś wstawił zdjęcie z pulpitu gdzie był odmierzaby czas do końca promocji. Na stronie ncplus widnieje jakiś tam cennik. Przeglądając warunki świadczenia np. pakietu Gold kwota miesieczne wynosi 149zł, Plantinum 179zł.Trzeba zwrócic uwage co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny temu wyśmiałem konsultanta i ceny nc+ (był poddenerwowany) rzuciłem słuchawką powiadając wsadzcie sobie w du.. te ceny ... :brawo::brawo:

 

Gratuluję odwagi... prawdziwe bohaterstwo , zrugać zwykłego konsultanta za to co robi góra brawo... .

 

 

Wyśmiałem ofertę którą przedstawił, jak zmięknie im fajka po rozmowach z przełożonymi ze ludzie dziękują i wyśmiewają ofertę to za pare dni będzie rewoluycja cenowa.A ty pewnie odezwiesz sie nie dziekuję albo przystniesz na to co ci zaproponuja phi

 

To tak nie działa, w call center pracują ludzie przeszkoleni do mówienia w kółko tego samego za marne pieniądze. Nie chciałbym usłyszeć czegoś takiego po całodziennej harówce.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takiej ofercie chyba nie spodziewali się entuzjazmu ze strony abonentów.

Cieszą mnie reakcje większości ludzi na forum i poza nim; nawet cyfra.tv napisał że ludzie w APS'ach się śmiali i wychodzili; na infolinii dzieje się to samo, ludzie się śmieją i rozłączają.

I bardzo dobrze. Dzięki temu sensowna oferta już wkrótce wejdzie w życie, a ten dzisiejszy prima-aprilis cenowy szybko zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej moje zapytanie nie doczeka się odpowiedzi, taki tu mętlik... Ale co mi szkodzi. Nurtuje mnie głównie jedna sprawa. Jestem abonentem Cyfry+, moja umowa opiewa na pakiet Canal+ Optimum i ważna jest jeszcze przez około 15 miesięcy. Jakoś póki co nie mam ochoty na migrację do nc+. Jak zatem będzie wyglądać paczka Canal+ dla takich, jak ja? Znikają kanały Canal+ GOL oraz Weekend, czy w związku z tym zostaną mi nadane uprawnienia do nowych tworów Canal+ (Family 1/2, Film 2)?

 

O+film 1 i 2 zapomnij na pewno - na stronie podane jest że w tych kanałach ujrzysz nowości kinowe a w +family rozrywkę dla rodziny czyli konceryu bajki itp. i jedna premiera tygodniowo. pewnie family jeden lub dwa dosaniesz i zniżoną ofertę abyś szybko przeskoczył na nc+

w takim wypadku bedzie mozliwosc wypowiedzenia umowy, a tego raczej chca uniknac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny temu wyśmiałem konsultanta i ceny nc+ (był poddenerwowany) rzuciłem słuchawką powiadając wsadzcie sobie w du.. te ceny ... :brawo::brawo:

 

Gratuluję odwagi... prawdziwe bohaterstwo , zrugać zwykłego konsultanta za to co robi góra brawo... .

 

 

Wyśmiałem ofertę którą przedstawił, jak zmięknie im fajka po rozmowach z przełożonymi ze ludzie dziękują i wyśmiewają ofertę to za pare dni będzie rewoluycja cenowa.A ty pewnie odezwiesz sie nie dziekuję albo przystniesz na to co ci zaproponuja phi

@gaalo Nie, ja nie przystanę na tą propozycję z prostego powodu, w zeszłym tygodniu podpisałem umowę na telewizję w UPC za 75 zł (z internetem) Tak odezwałbym się w ten sposób że nie jestem zainteresowany i podziękował za rozmowę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałeś bogu ducha winnego za ceny konsultanta, brawo

A po kim ma jechac? Moze znasz nr tel do zarządu? Chętnie zadzwonię. To własnie konsultant będzie przekazywał opinię o nowej ofercie zwierzchnikom. A ta jest oczywiście za droga jakby na nią nie patrzeć. Taka jest prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam gdzie jest ta elastyczność wyboru oferty jaką zapowiadali na początku konferencji? Nie ma jest przymus wzięcia Platinium, żeby obejrzeć sport.

 

Jeszcze gdyby był wybór w pakiecie GOLD do wyboru albo sport albo filmy, to jeszcze bym to przetrawił. Niestety wymusza na fanach sportu wzięcie pakietu za 119zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ich jechac na infolini niech wiedza ze ludzie [beep] i nie chca nic brac wtedy moze opuszcza [beep] ceny

 

"Jechanie" po kimkolwiek za nie jego decyzje to domena ludzi prostych i niewykształconych. Jak ktoś prosto napisał "Nie dziękuję" w zupełności wystarcza i ma taki sam efekt. Wystarczającej liczbie ludzi dziś decydenci nc+ zni[beep]i wyczekiwany pierwszy dzień wiosny. Nie dorzucajmy do tego konsultantów na infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...