Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

A kto się tym jara ? Człowieku , ja sobie cierpliwie czekam na ruch z ich strony . Nie zamierzam do nich wydzwaniać i się o cokolwiek prosić , to nie ja jestem dla nich tylko odwrotnie .

 

Człowieku mam płakać razem z wami bo zamiast 275zł jak płaciłem (za C+ i N) płacę 179zł????

 

A kto Ci każe płakać ? po prostu nie zakładaj tego że ktoś będzie wracał do nich z podkulonym ogonem bo to nie nastąpi . Jesteś szczęśliwy bądź szczęśliwy , ale nie bądź do k.... nędzy cwańczykowaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze są wszędzie takie same. Na żadnej stronie nie widziałem jeszcze pozytywnych komentarzy.

A co do konsultantów - odpuśćcie. To nie ich wina że ich przełożeni są idiotami. Mają dzwonić to dzwonią. Jak do mnie zadzwonią to odmówię, pozdrowię i będę życzyć spokojnego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej moje zapytanie nie doczeka się odpowiedzi, taki tu mętlik... Ale co mi szkodzi. Nurtuje mnie głównie jedna sprawa. Jestem abonentem Cyfry+, moja umowa opiewa na pakiet Canal+ Optimum i ważna jest jeszcze przez około 15 miesięcy. Jakoś póki co nie mam ochoty na migrację do nc+. Jak zatem będzie wyglądać paczka Canal+ dla takich, jak ja? Znikają kanały Canal+ GOL oraz Weekend, czy w związku z tym zostaną mi nadane uprawnienia do nowych tworów Canal+ (Family 1/2, Film 2)?

 

podbijam pytanie bo też jestem w bardzo podobnej sytuacji dodam jeszcze że umowę mam z C+ do listopada opłaconą z góry za cały rok, więc nawet nie wiem w jakim trybie mieli by zwrócić mi tę kasę w ramach rezygnacji...

oczywiście zależy mi tylko na LM i Premierleague a nie wiadomo na jakim kanale teraz będą mecze ligi angielskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem z n i mam mały problem. Chcę wejść w strefę abonenta na ncplus.pl, ale nie mam konta, a nigdzie nie ma opcji rejestracji. Na n.pl klikając na "strefa abonenta" wyskakuje mi komunikat błąd 404. Co jest grane?

jak zwykle olali abonentow n:) do których i ja sie zaliczam:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej moje zapytanie nie doczeka się odpowiedzi, taki tu mętlik... Ale co mi szkodzi. Nurtuje mnie głównie jedna sprawa. Jestem abonentem Cyfry+, moja umowa opiewa na pakiet Canal+ Optimum i ważna jest jeszcze przez około 15 miesięcy. Jakoś póki co nie mam ochoty na migrację do nc+. Jak zatem będzie wyglądać paczka Canal+ dla takich, jak ja? Znikają kanały Canal+ GOL oraz Weekend, czy w związku z tym zostaną mi nadane uprawnienia do nowych tworów Canal+ (Family 1/2, Film 2)?

J.w tez jestem ciekawe czy nam dadza te niwe c plusy czy tylko sport+ zostawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej moje zapytanie nie doczeka się odpowiedzi, taki tu mętlik... Ale co mi szkodzi. Nurtuje mnie głównie jedna sprawa. Jestem abonentem Cyfry+, moja umowa opiewa na pakiet Canal+ Optimum i ważna jest jeszcze przez około 15 miesięcy. Jakoś póki co nie mam ochoty na migrację do nc+. Jak zatem będzie wyglądać paczka Canal+ dla takich, jak ja? Znikają kanały Canal+ GOL oraz Weekend, czy w związku z tym zostaną mi nadane uprawnienia do nowych tworów Canal+ (Family 1/2, Film 2)?

 

O+film 1 i 2 zapomnij na pewno - na stronie podane jest że w tych kanałach ujrzysz nowości kinowe a w +family rozrywkę dla rodziny czyli konceryu bajki itp. i jedna premiera tygodniowo. pewnie family jeden lub dwa dosaniesz i zniżoną ofertę abyś szybko przeskoczył na nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dez

Nie zakładaj że to nie nastąpi :P

 

 

Skończmy już tą polemikę bo Ty obstajesz przy swoim jako świeży abonent nc+ a ja obstaję przy swoim jako posiadacz Cyfry+ . I ja do nich wracał nie będę . Jak nie dadzą poważnych upustów do stałych klientów to ja im podziękuję i tyle . Nic na siłę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 40 min. doczekałem się konsultanta:

mając CANAL+ PRESTIGE HD po połączeniu z eNką w mojej ofercie nic się nie zmienia... będę płacił 164 złote do końca umowy i nie dostanę nic z nowych kanałów... i to mnie ma zachęcić do przejścia do nowej platformy?

ktoś od marketingu powinien wylecieć z tej firmy z takim hukiem z jakim waliło się WTC 9/9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada...

Mam tylko nadzieje że nie każą mi zmigrować z pakietu C+ Optimum, bo za to samo w nC+ musiałbym płącić drugie tyle, oraz że w starych pakietach nie pousuwają kanałów które nie znalazły się w nC+ (pokroju Trace TV). Jak nie to Solorz wita z otwartymi ramionami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny temu wyśmiałem konsultanta i ceny nc+ (był poddenerwowany) rzuciłem słuchawką powiadając wsadzcie sobie w du.. te ceny ... :brawo::brawo:

 

Gratuluję odwagi... prawdziwe bohaterstwo , zrugać zwykłego konsultanta za to co robi góra brawo... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej moje zapytanie nie doczeka się odpowiedzi, taki tu mętlik... Ale co mi szkodzi. Nurtuje mnie głównie jedna sprawa. Jestem abonentem Cyfry+, moja umowa opiewa na pakiet Canal+ Optimum i ważna jest jeszcze przez około 15 miesięcy. Jakoś póki co nie mam ochoty na migrację do nc+. Jak zatem będzie wyglądać paczka Canal+ dla takich, jak ja? Znikają kanały Canal+ GOL oraz Weekend, czy w związku z tym zostaną mi nadane uprawnienia do nowych tworów Canal+ (Family 1/2, Film 2)?

 

O+film 1 i 2 zapomnij na pewno - na stronie podane jest że w tych kanałach ujrzysz nowości kinowe a w +family rozrywkę dla rodziny czyli konceryu bajki itp. i pewnie family dosaniesz i zniżoną ofertę abyś szybko przeskoczył na nc+

jeszcze zeby nie bylo jak z nPremium i nPremium1 z przesunięciem czasowym to dopiero by byly jaja:))

alez by był pakiet premium:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny temu wyśmiałem konsultanta i ceny nc+ (był poddenerwowany) rzuciłem słuchawką powiadając wsadzcie sobie w du.. te ceny ... :brawo::brawo:

 

Gratuluję odwagi... prawdziwe bohaterstwo , zrugać zwykłego konsultanta za to co robi góra brawo... .

 

 

Wyśmiałem ofertę którą przedstawił, jak zmięknie im fajka po rozmowach z przełożonymi ze ludzie dziękują i wyśmiewają ofertę to za pare dni będzie rewoluycja cenowa.A ty pewnie odezwiesz sie nie dziekuję albo przystniesz na to co ci zaproponuja phi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...