Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widać że to co zrobili było kompletnie nie pomyślane. Kompletny chaos, brak pomysłu. Żywcem skopiowana pakietyzacja z n z drobnymi zmianami. Za C+ liczą sobie 60 zł i to w pakiecie! To ile za samą opcję? Pewnie ze 100 złotych. KLAPA roku jak nic. I oczywiście te ceny podane są w PROMOCJI!

 

 

A tak wogole to niewiadomo w jakiej walucie jest CANAL+ PLATINUM .119 czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli takie będzie wzięcie nc+ wśród nowych klientów to nie ma o czym gadać - bez bardzo dużych upustów dla obecnych klientów ten cały biznes szybko się załamie.

 

Co do MR dla obecnych abonentów to sądzę, że teraz mogą się zgodzić na same karty ale już kolejna umowa będzie tylko z ich dekoderami. I faktem jest, że w MR Standard oba dekodery muszą być połączone przez sieć komputerową. Paranoja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a u mnie jest jeszcze co innego.

 

Do tej pory posiadałem Canal + optimum HD z multiromem.

Dziś dekoder od multiromu sam zaktualizował swoja liste kanałów (nr 1 teraz to TVN), a główny dekoder pyta o to "Czy zaktualzować listę" przy wciśnieciu anuluj, w dalszym ciagu posiadam wszystkie kanały takie jakie były w canal+ optimum HD.

 

Myślę więc, że jeśli dalej będę anulował aktualizację listy to dalej będę miał stary układ kanałów jakościowy i ilościowy???? Czy dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli takie będzie wzięcie nc+ wśród nowych klientów to nie ma o czym gadać - bez bardzo dużych upustów dla obecnych klientów ten cały biznes szybko się załamie.

 

Co do MR dla obecnych abonentów to sądzę, że teraz mogą się zgodzić na same karty ale już kolejna umowa będzie tylko z ich dekoderami. I faktem jest, że w MR Standard oba dekodery muszą być połączone przez sieć komputerową. Paranoja...

a w mr premium nie musza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny wziete z kosmosu, uklady pakietow tez, ale najwiekszy szok przezylem jak uruchomilem ojego PACE teraz... tak [beep] listy kanalow jeszcze nigdy nie widzialem, a jestem w cyfrze od poczatku jej istnienia! - ale pojechali po bandzie +Dno, dno, jesycze raz dno i metr mulu. Na razie jeszcze nigdzie nie emigrowalem, a juz jestem wsciekly. Niezle sie przelicza przy takim syfie.... Jak tak ma to wygladac to ja dziekuje.

Niestety za 59 zł to powinni coś zaoferować lepszego a nie standardowe kanały do tego brak możliwości dokupienia Canal+ ;/

z tego artykułu na wp wynika, że będzie możliwosc dokupywania dodatkowych opcji więc możliwe że i c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie :lol2:

Poczekajcie napaleńcy trochę, dajmy jasno znać nc+ że obecna oferta jest do [beep] a za kilka naście dni będzie nowa lepsza ;)

 

http://s23.postimg.org/jh529qjiz/Screen_Shot_2013_03_21_at_17_24_18.png

 

 

Już dali odliczanie promocji ? :D ahahah Może coś działamy :) Dużo osób rzuciło się jakby zależało od tego ich życie :) Źle zrobili bo nie dali im do zrozumienia, że jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR Premium dokładnie nie sprawdzałem, gdy się dowiedziałem, ze on służy do jakiegoś oglądania filmu na jednym, pauzowania, a potem oglądania na drugim dekoderze. W ogóle mi takie cuda przecież nie są potrzebne.

 

Owszem, będą dodatkowe opcje Silver, Gold i Platinium, bo już na stronie nc+ są linki do ich regulaminów. Ale pewnie wszystko ustawione tak, że dobrać je będzie można do podstawowych pakietów więc wyjdzie w sumie taka sama cena...czasy paczki Canal+ za 39 zł to były piękne czasy! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeszcze nc+ będzie miało jako takie wzięcie, może przez weekend też, ale w przyszłym tygodniu sytuacja się unormuje i APS'y będą świeciły pustkami.

Biorąc pod uwagę chaotyczne podejście do całej fuzji nie zdziwię się jak już w przyszłym tygodniu wywalą awaryjne promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzis wszystko odchodzi tak za tydzień wszystko będzie wracać z podkulonym ogonem :D bo liga bo filmy - coś tam wymyślicie :D

 

 

Z podkulonym ogonem ? Chyba sobie kpisz .... Zadna liga nie jest warta tego by płacić za nią ponad 100 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem. Nie podpisałem umowy. Stara wygasa z końcem marca. Nie będzie sportu. Umowę przedłużą automatycznie, oby tylko ceny nie podnieśli, bo mnie nie stać. Zapłacę jeszcze za wymianę dekodera, aktywację. Super :shock:

 

a wszystko to dla LM i LE... tak sobie to tłumaczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzis wszystko odchodzi tak za tydzień wszystko będzie wracać z podkulonym ogonem :D bo liga bo filmy - coś tam wymyślicie :D

 

 

Z podkulonym ogonem ? Chyba sobie kpisz .... Zadna liga nie jest warta tego by płacić za nią ponad 100 zł .

Poczekamy .... zobaczymy. ja tam się nie jaram tym wszystkim jak wy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...