Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dawno się tak nie ubawilem jak przez kilka ostatnich dni czytając ten watek ... jednak warto było ... coś takiego już się więcej nie powtórzy :brawo:

ode mnie szacun dla nc+ za to, że nic nie wyciekło do tej pory ... bez tego tylu wspaniałych wypowiedzi na tym wątku by nie powstało :jupi:

i również apeluję do nie obrażania innych na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno się tak nie ubawilem jak przez kilka ostatnich dni czytając ten watek ... jednak warto było ... coś takiego już się więcej nie powtórzy :brawo:

ode mnie szacun dla nc+ za to, że nic nie wyciekło do tej pory ... bez tego tylu wspaniałych wypowiedzi na tym wątku by nie powstało :jupi:

i również apeluję do nie obrażania innych na forum

zgodze sie z tym kazdy ma prawo do wlasnego hobby i wlasnej tv i wlasnego zdania nie powinno sie nikogo obrazac ze oglada tv 24 na dobe czy tez siedzi na forum i pisze setki postow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze placzu nie bedzie - strasznie jestem ciekaw cen - w takiej biedzie jak sie zyje w polsce musza przemyslec czy sie im oplaca duze ceny wprowadzac czy nie lepiej cene jak najnizej i nalapac abonentow od konkurencji

 

 

 

oj będzie będzie:) Polak nie odpuści :) zły układ kanałów, pakietów, słada jakość, mało HD, dużo SD, brak Trwam, brak czegoś tam zobaczysz jaka lawina pójdzie niezadowolenia z pakietów itp. Już mi nie chodzi o ceny bo pewne będą coś a'la cyfra+ ale inne sprawy trzeba bedzie opłakać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu to mysle ze wszystkim przede wszystkim zalezy na niskich cenach oraz multiroom taki jaki ma cyfra+ poniewaz co z domami pietrowymi? jak zlaczyc kablami dekodery? jak puszczac te kable?

cyfra dajac 2 niezalezne karty wiedziala ze ludzie moga je wykorzystac w domu obok np ale co z tego skoro abonament jest przeciez legalnie zaplacony

moim zdaniem wycofujac 2 niezalezne karty moga wiele stracic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mówili ze konferencja live na CNN, Obama już czeka i wygłosi expose. Cały świat patrzy, telebimy również na placu Św. Piotra. Wszystkie kanały zmieniły ramówkę aby to transmitować, Sky Sports ogłosił właśnie upadłość wraz z całą platformą. Od jutra na wyspach enceplus bo wszyscy czekają na tvn, LOL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj zaplanowałem nagrywanie na TVN 24 HD. Kurna. Przydałoby się nagrywanie dwóch kanałów na raz. Tak jak jest w USA.

 

Przepraszam, a dlaczego nie możesz nagrywać dwóch kanałów jednocześnie? Ja z tym nie mam najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu to mysle ze wszystkim przede wszystkim zalezy na niskich cenach oraz multiroom taki jaki ma cyfra+ poniewaz co z domami pietrowymi? jak zlaczyc kablami dekodery? jak puszczac te kable?

cyfra dajac 2 niezalezne karty wiedziala ze ludzie moga je wykorzystac w domu obok np ale co z tego skoro abonament jest przeciez legalnie zaplacony

moim zdaniem wycofujac 2 niezalezne karty moga wiele stracic

 

fakt cyfra przyzwyczaiła do dobrego dając za darmochę drugą kartę do MR :D

mam nadzieję , że zostawią ten MR przynajmniej do końca okresu minimalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie, ja rozumiem, że można mieć takie hobby, pasje, po prostu tym żyć. Ale do [beep], to co Wy tutaj tworzycie, to jest kosmos. Czy to jest normalne, żeby dzwonić o północy na infolinie po to, aby zapytać o której można zadzwonić jutro? (gdzie każdy, kto przerobił choć trochę tego wątku wie, że po 10 będą znane ceny itd?) Czy to normalne, że "czuwacie" 24h na dobę na tym forum, odświeżając każdą kolejną stronę co 20 sekund? Zastanówcie się. Jest masa pasjonatów na tym forum jeszcze większych od Was, zapewniam. "Normalni" ludzie potrafią położyć się spać, dać sobie spokój do 10, bo wiedzą, że co ma być to będzie, nie ominą ich ważne informacje. Niektórzy natomiast zrobili sobie z tego sprawę życia lub śmierci, przy okazji robiąc z tego wątku totalny chlew.

 

Wrzuccie na luz przynajmniej do konca konferencji.

 

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...