Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalny profil FB nc+ ma ponad 20 tysięcy fanów, a przynajmniej tyle miał, jak ostatnio sprawdzałem. To całkiem sporo, patrząc na fakt, że nie ma chyba nigdzie na stronie NC+ odnośnika do niego. Zastanowiłbym się jednak nad stwierdzeniem że niewielu ludzi wie. :D

 

@koot, było 50 razy. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lasek chciałeś napisać Eurosport 2.Takie pakiety niższe niż ten po 39,90 też muszą być.Zwykle takie tańsze pakiety kupują kierowcy co nie siedzą te dwa tygodnie w domu, a też chcieli by coś obejrzeć.

 

No tak nie dodałem numerku 2 :) Mnie ciekawi skład komentatorów po dodaniu kanałów , BBVA ? Champions Leguea ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny profil FB nc+ ma ponad 20 tysięcy fanów, a przynajmniej tyle miał, jak ostatnio sprawdzałem. To całkiem sporo, patrząc na fakt, że nie ma chyba nigdzie na stronie NC+ odnośnika do niego. Zastanowiłbym się jednak nad stwierdzeniem że niewielu ludzi wie. :D

 

No i co to jest 20 tysięcy ludzi w skali wszystkich abonentów Cyfra+ i n ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny profil FB nc+ ma ponad 20 tysięcy fanów, a przynajmniej tyle miał, jak ostatnio sprawdzałem. To całkiem sporo, patrząc na fakt, że nie ma chyba nigdzie na stronie NC+ odnośnika do niego. Zastanowiłbym się jednak nad stwierdzeniem że niewielu ludzi wie. :D

 

No i co to jest 20 tysięcy ludzi w skali wszystkich abonentów Cyfra+ i n ?

 

Myślę, że to całkiem niezły wynik, jak na start. Dzięki takim mediom jak Facebook wiadomości szybciej się rozchodzą.

 

Co do nc+ GO, to jak myślicie - będzie można faktycznie telewizję (programy telewizyjne) oglądać na tablecie czy raczej jakaś biblioteka VOD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myhehe, tego na pewno w C+ nie było, a było w N:

nc+ Multiroom

nc+ MULTIROOM STANDARD HD to usługa, która umożliwia oglądanie różnych kanałów

telewizyjnych nawet w sześciu telewizorach jednocześnie.

 

nc+ MULTIROOM PREMIUM HD to usługa, dzięki której można nie tylko oglądać telewizję w dwóch różnych telewizorach w tym samym czasie, ale również jednocześnie nagrywać i korzystać z kolekcji VOD w obu pomieszczeniach.

Czyli gilotyna nad 2-kartowcami wisi i zaczęła się bujać. :mrgreen: coraz więcej wskazówek na to, że migracja na 2 kartach będzie możliwa, ale za długo w tunerach miejsca później nie zagrzeją. :? Chociaż w tym drugim wariancie (gdybym nie wiedział na czym polega Multiroom Premium w N), można by się pokusić o kombo 2x Pace PVR + 2x karta abonencka. Ale nc+ pewnie na to nie pozwoli, a chodzi o wariant dekoder podstawowy (mediabox czy tam turbo) + mydelniczka 2849/2850 lub jej klon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu się tak wszystkim jaramy, a zdecydowana większość abonentów nawet nie wie, że jutro jakaś nc+ ma ruszyć.

Podzielam Twoje zdanie.

pisalem podobnie kilka dni temu o tym, to mi wmawiali ze zainteresowanie jest wielkie, a w szczegolnosci ci co pracuja w aps'ach

 

No właśnie, to w APSach się przewijają klienci i pytaja. Najgorzej jest na wyspach w marketach, tam nikt nie chce podobno siedzieć, bo nie dają im żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest "wigilia" a, że info tu panuje niepotwierdzone – to można do woli się wygadać.

Bez obrażania, bez przesadnych bajkopisarzy i raczej przemyślanych postów z dozą prawdopodobieństwa tego, co jutro może się wydarzyć.

Czego wszystkim z całym dobrodziejstwem na wiosnę życzę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gilotyna nad 2-kartowcami wisi i zaczęła się bujać. :mrgreen: czyli coraz więcej wskazówek na to, że migracja na 2 kartach będzie możliwa, ale za długo w tunerach miejsca później nie zagrzeją. ?

 

 

Najpierw nowa oferta i nowe wyższe ceny, potem likwidacja dwukartkowców z starego C+, a na koniec likwidacja tunelowanego Seca i odbioru na własnych tunerach i spliterach. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myhehe, tego na pewno w C+ nie było, a było w N:

nc+ Multiroom

nc+ MULTIROOM STANDARD HD to usługa, która umożliwia oglądanie różnych kanałów

telewizyjnych nawet w sześciu telewizorach jednocześnie.

 

nc+ MULTIROOM PREMIUM HD to usługa, dzięki której można nie tylko oglądać telewizję w dwóch różnych telewizorach w tym samym czasie, ale również jednocześnie nagrywać i korzystać z kolekcji VOD w obu pomieszczeniach.

Czyli gilotyna nad 2-kartowcami wisi i zaczęła się bujać. :mrgreen: coraz więcej wskazówek na to, że migracja na 2 kartach będzie możliwa, ale za długo w tunerach miejsca później nie zagrzeją. :? Chociaż w tym drugim wariancie (gdybym nie wiedział na czym polega Multiroom Premium w N), można by się pokusić o kombo 2x Pace PVR + 2x karta abonencka. Ale nc+ pewnie na to nie pozwoli, a chodzi o wariant dekoder podstawowy (mediabox czy tam turbo) + mydelniczka 2849/2850 lub jej klon.

 

jeśli ceny będą jak były w n,aktywacje i inne opłaty.np za każdy dekoder/m. to ta usługa nie będzie się cieszyć powodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...