Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 kanałów HD to znaczy ile będzie nowych po odjęciu kanałów HD dostępnych w N i C= ?? Mnie wychodzi że to 2 kanały więcej w HD zgadza się ??

Czy to takie ważne czy będzie tych nowych kanałów 1 czy 2 a może 3 bądź i w ogóle? Jutro wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane.

Oby z korzyścią dla nas :), czego sobie i wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Conax to ja nic z tego nie rozumiem :o Chyba że jest to tylko realizacja wcześniejszych zamówień dla N od ADB, a na obudowie pojawiło się po prostu NC+. Ciekawe czy to Conax CAS7 - musimy poczekac do jutra.

 

 

Bez osobistej wycieczki do autora tego postu, ale w poprzednich też wiele było domysłów na ten temat. ADB pracuje wyłącznie na CONAX i to bedzie docelowy system kodowania. Wszyscy "nowi" klienci będą mieli dekodery z tym systemem. Oczywiście przez jakiś czas póki będą w obiegu stare dekodery tak długo bedzie mutiscrypt. Docelowo ADB i CONAX. Piractwo i splitery padnie. I to jest główny powód dla którego został wybrany Conax.

Co do reszty "przecieków"... Skoro do dzisiaj nic nie przeciekło... warto wstrzymać sie jeszcze niecałą dobę. Gdybanie nic nowego nie wniesie.

 

Piractwo padnie??Buhahahah..... :brawo: Bylo,jest i bedzie.Zobacz ile kart tnk hd jest w obiegu....CAS7 padło dawno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd że to nie jest oszustwo!!! Prawdziwa reklama ogarnij się człowieku. :?

 

No ok, ale to wcale nie świadczy o tym, że tyle będzie kosztował najtańszy pakiet.

Może najtańszy , w którym będzie dostępna Liga Mistrzów, czyli bez zmian (canal+start w aktualnej ofercie jest za 39 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, opamiętajcie się z "postami" w tym wątku, bo nie da się tego ani czytać, ani pisać, skoro co sekundę jest nowy "post" !

 

Miejcie też litość dla serwera, bo jak nam padnie przez dzisiejszy dzień to gdzie jutro skomentujemy oficjalną ofertę :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem C+ i przed chwilą dzwonili do mnie z nc+ w sprawie migracji (wypelnialem formularz na stronie nc+), ale nie mogłem z nimi rozmawiać bo jestem w trasie. Prosiłem o kontakt jutro. Dzwonili z numeru 22 228 71 33, ale z tego co sprawdziłem nie można na niego oddzwonić.

 

Porozmawiać z nimi nie mogłeś, ale posta w trasie możesz napisać :brawo:

 

Tak jak kolega wyżej napisał, to numer z Play :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To logo nc+ jest słabej jakości jakby z internetu ściągnięte-:)

Jest słabej jakości bo wyświetla ci się duża reklama normalnie na stronie było ok.

 

Nie ma info w programie... oglądając dziś tvn 24 jeden z redaktorów napomknął że widzów nie ominie nic jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADB pracuje wyłącznie na CONAX i to bedzie docelowy system kodowania. Wszyscy "nowi" klienci będą mieli dekodery z tym systemem. Oczywiście przez jakiś czas póki będą w obiegu stare dekodery tak długo bedzie mutiscrypt. Docelowo ADB i CONAX. Piractwo i splitery padnie. I to jest główny powód dla którego został wybrany Conax.

 

Nie wiemy na dzień dzisiejszy jaki będzie docelowy system kodowania, ADB produkuje tunery dla innych dostawców również z Nagrą. Piractwo i splitery równie dobrze padną przy Nagrze. STUDI który ma pojęcie w temacie pisał że Conax CAS7 to przestarzały sytem kodowania z porównaniu z Nagrą 4. Ja mu wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no trzeba im przyznac ze tajemnicy strzegą jak w pentagonie zadnych celowych przeciekow itd. a ludziska na forum w ekstazie .... i oto im chodzi marketing na 1000% ...bravo nc+!

Dla tych co siedzą na forum marketing nie ma znaczenia, oni i tak się zainteresują ofertą. Gorzej ze świeżakami którzy nie siedzą na forum z językiem na brodzie wciskając co chwile F5, tu według mnie marketing zawiódł, tajemniczość jest dobra ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Conax to ja nic z tego nie rozumiem :o Chyba że jest to tylko realizacja wcześniejszych zamówień dla N od ADB, a na obudowie pojawiło się po prostu NC+. Ciekawe czy to Conax CAS7 - musimy poczekac do jutra.

 

 

Bez osobistej wycieczki do autora tego postu, ale w poprzednich też wiele było domysłów na ten temat. ADB pracuje wyłącznie na CONAX i to bedzie docelowy system kodowania. Wszyscy "nowi" klienci będą mieli dekodery z tym systemem. Oczywiście przez jakiś czas póki będą w obiegu stare dekodery tak długo bedzie mutiscrypt. Docelowo ADB i CONAX. Piractwo i splitery padnie. I to jest główny powód dla którego został wybrany Conax.

Co do reszty "przecieków"... Skoro do dzisiaj nic nie przeciekło... warto wstrzymać sie jeszcze niecałą dobę. Gdybanie nic nowego nie wniesie.

 

Piractwo padnie??Buhahahah..... :brawo: Bylo,jest i bedzie.Zobacz ile kart tnk hd jest w obiegu....CAS7 padło dawno...

 

@grzejnik, chłopak co dopiero się tu zarejestrował. musiał coś napisać,a że,nie jest w temacie,,to już nie jego wina :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...